Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

JC w podróży


JC

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...

JC w podróży

Dzisiaj pobiegłem w drugą stroną, nie do Kos, ale w kierunku przeciwnym, w kierunku dzikich plaż, pięknych widoków. A trafiłem... na grupę uchodźców, których właśnie zgarnęła straż wybrzeża. Stali na poboczu, ok 25 osób, głownie młodzi mężczyźni. Było też kilka kobiet, kilkoro dzieci. W ciszy, spokoju. Kilku klikało w komórki. Obok stały dwa osobowe samochody strażników. Prawie sielanka. Pobiegłem dalej. Dookoła było pełno porozrzucanych kamizelek, reklamówek i butelek po widzie.

Ot takie zderzenie świata "all inclusive" z jego prawdziwym obliczem.

Zdjeć nie robiłem.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pobiegłem w drugą stroną, nie do Kos, ale w kierunku przeciwnym, w kierunku dzikich plaż, pięknych widoków. A trafiłem... na grupę uchodźców, których właśnie zgarnęła straż wybrzeża. Stali na poboczu, ok 25 osób, głownie młodzi mężczyźni. Było też kilka kobiet, kilkoro dzieci. W ciszy, spokoju. Kilku klikało w komórki. Obok stały dwa osobowe samochody strażników. Prawie sielanka. Pobiegłem dalej. Dookoła było pełno porozrzucanych kamizelek, reklamówek i butelek po widzie.

Ot takie zderzenie świata "all inclusive" z jego prawdziwym obliczem.

Zdjeć nie robiłem.

Co ciachałeś przekazać tym postem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot takie zderzenie świata "all inclusive" z jego prawdziwym obliczem.

Przecież "All Incusive: to tylko darmowe napoje i jedzenie z poprzedniego dnia, serwowane na drugi dzień abyś miła świeże śniadanie, obiad i kolację :), kolejnego dnia - na tym to polega :laughing:

To nie żadne luksus tylko mądre gospodarowanie żywnością,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JC w podróży

100 km z Jonym Ivem...

Właśnie skoczyłem słuchać biografię Johnego Ive autorstwa Leandra Kohneya. Polecam tym, którzy lubią dobrze napisaną biografię, interesują się Apple, lubią czytać o ciekawych postaciach, które jak mówił Jobs "zmieniają świat". Polecam!

5d757cd627fcb75e8dfd9d58138d8be0.jpg

A przy okazji w trakcie słuchania biografii czytanej przez Jarosława Łukomskiego udało mi się przebiec ponad 100 km w dwa tygodnie, co jest moim nowym rekordem :).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dzisiaj będzie trochę chwalenia się, mam nadzieję, że nie odbierzecie tego źle. Jednak "Czasem człowiek musi bo inaczej się udusi" :happy:

Moja praca oprócz monotonnego jeżdżenia na nartach, czy klepania w klawisze od rana do wieczora ma czasami tzw. "wartości dodane". Nie zdarzają się często, ale są i zostawiają ślad na długo, a czasami na całe życie. Tak było z wyjazdem na narty do Kanady, z oglądaniem zorzy polarnej... na żywo za kołem polarny.

Tym razem "wartość dodana" jest trochę inna. W październiku będę miał okazję wziąć udział pokazie przedpremierowym nowego filmu o agencie 007 "SPECTRE".

Jak wiecie Bond upodobał sobie, od czasu do czasu, jazdę na nartach. Tym razem trafił do Soelden. Pokaz filmu odbędzie się w Innsbrucku, a kolejnego dnia zaplanowano "narty śladami Jamesa Bonda".

To tyle chwalenia się :happy:

[video=youtube;LTDaET-JweU]

[video=youtube;YYKB75aIHWE]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...