Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nurburgring już był... Imola i Maranello będą.


mysiauek

Rekomendowane odpowiedzi

za:http://www.topgear.com.pl/nowa-honda-civic-type-r-20-turbo-280-km-zdjecia,zdjecia,zdjecia,3020

"Type-R zachował czterocylindrowy silnik o pojemności 2-litrów z słynnym VTEC'em. Inżynierowie dodali tylko jeden mały element w kształcie ślimaka.. Turbosprężarkę!"

I więcej:

http://www.topgear.com.pl/honda-civic-type-r-dazenie-do-perfekcji-test-zdjecia,honda,zdjecia,3928

http://www.topgear.com.pl/nowa-honda-civic-type-r-nurburgringu,civic,filmy,3714

W końcu poszli po rozum do głowy, i może diesele będą miały trochę trudniej objechac je ze świateł haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Taki mój "nurburgring". Pojechałem w miarę dobrze, to i na filmie załapałem się jedynie na 2 sek. Znaczy się 2,02 to ja od tyłu!:smile:

No i po co się "mordować na ulicach" jak Gruzini?:smile:

Zastanawiam się czy nie przyjechać moja hondziną1,4 90koni :)

Dla samej przyjemności przejechania się.

Daj znać jak będzie kolejna edycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysiauek, przyjechać zawsze możesz. Spróbujesz, albo Ci spasuje i wkręcisz się na dobre, lub spasujesz. Kolejny superoes, VII eliminacja, na torze w Miedzianej Górze bedzie 26.07 2014. Na stronie www.superoes.pl i na stronie Automobilklubu Kieleckiego masz wszystkie dane. Tam też znajdziesz info o zapisach, które z reguły zaczynaja się w poniedziałek na 2 tygodnie przed imprezą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysiauek, przyjechać zawsze możesz. Spróbujesz, albo Ci spasuje i wkręcisz się na dobre, lub spasujesz. Kolejny superoes, VII eliminacja, na torze w Miedzianej Górze bedzie 26.07 2014. Na stronie www.superoes.pl i na stronie Automobilklubu Kieleckiego masz wszystkie dane. Tam też znajdziesz info o zapisach, które z reguły zaczynaja się w poniedziałek na 2 tygodnie przed imprezą.
Wkręcony to ja jestem tylko czasu brak.Dla mnie to nie byłaby walka z czasem a raczej szlifowanko powolne umiejętności drogowych.No i tak od wielkiego dzwonu może znowu coś :)

P1000612.jpg

P1000998.jpg

P1000612.jpg.dfa992bb0220afd3b3eeeff5d04a39b9.jpg

P1000998.jpg.31c54738a20029681acabace46ce03ea.jpg

Edytowane przez mysiauek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Jutro superoes Radom. Skrzynia biegów juz chodzi dobrze. Tylko na torze kartingowym i tak 4 bieg , ten który był nieco zepsuty, nie będzie mi potrzebny. Dałem dwie skrzynie do naprawy a mechanik zrobił mi jedną, a resztę oddał w pace w kawałkach!

W niedzielę Staroes w Starachowicach. Wszystko na starych, dziadowskich oponach. Nadzieja i wola walki jednak jest!!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro superoes Radom. Skrzynia biegów juz chodzi dobrze. Tylko na torze kartingowym i tak 4 bieg , ten który był nieco zepsuty, nie będzie mi potrzebny. Dałem dwie skrzynie do naprawy a mechanik zrobił mi jedną, a resztę oddał w pace w kawałkach!

W niedzielę Staroes w Starachowicach. Wszystko na starych, dziadowskich oponach. Nadzieja i wola walki jednak jest!!!!

Niestety dosyć często zdarzało mi się startować w różnych zawodach narciarskich(amatorskich) na nienasmarowanych nartach i mających nienaostrzone krawędzie - bo albo brak czasu albo kasy. Ale nigdy nie brakło mi woli walki ani chęci startu. I nadziei, że tym razem wyniki nie będą zależne od przygotowanego sprzętu ale od mojej techniki jazdy i obranej taktyki. Ważne, żeby starczyło kasy na paliwo, opłatę startową i ewentualnie karnet.

Pozdrawiam serdecznie i oby nie opony decydowały w niedzielę o sukcesie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro superoes Radom. Skrzynia biegów juz chodzi dobrze. Tylko na torze kartingowym i tak 4 bieg , ten który był nieco zepsuty, nie będzie mi potrzebny. Dałem dwie skrzynie do naprawy a mechanik zrobił mi jedną, a resztę oddał w pace w kawałkach!

W niedzielę Staroes w Starachowicach. Wszystko na starych, dziadowskich oponach. Nadzieja i wola walki jednak jest!!!!

Dobrze macie z tą Miedzianą Górą...Raz tam tylko jechałem OES i 2 pojeżdżawki,bo to jednak za daleko.A w moich stronach to albo place,albo było ekstreme na wąskich dróżkach ze spadaniem,które Automobilklub Dębica robił,dopóki mu nie zabrano praw do organizacji,o czym piszą szeroko na swojej stronie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro superoes Radom. Skrzynia biegów juz chodzi dobrze. Tylko na torze kartingowym i tak 4 bieg , ten który był nieco zepsuty, nie będzie mi potrzebny. Dałem dwie skrzynie do naprawy a mechanik zrobił mi jedną, a resztę oddał w pace w kawałkach!

W niedzielę Staroes w Starachowicach. Wszystko na starych, dziadowskich oponach. Nadzieja i wola walki jednak jest!!!!

Jakie opony potrzebujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo opon by się przydało, ale tak na teraz, Michelin 200/530/13 z mieszanką s412 -2 szt i s310 -2 szt. Mogą być i szersze niz 200, no wyzsze niz 530.No i kpl opon z homologacja drogową, najlepiej typu Toyo R888 o rozmiarach 195/50/15 lub 195(205)/60/13.

2015-05-09 15.56.58.jpg

2015-05-09 15.57.06.jpg

2015-05-09 14.24.57.jpg

Niby "dopóki walczysz...." ale na "drutach" nie za bardzo się da!

57da838baf69a_2015-05-0915_56_58.jpg.59201589813753dd1cd997b14d14bc46.jpg

57da838bb8ac7_2015-05-0915_57_06.jpg.6f4b57e898f4281eb689d9be70c129a5.jpg

57da838bc078f_2015-05-0914_24_57.jpg.fbada862353c0f503e617a13a44cee46.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze macie z tą Miedzianą Górą...Raz tam tylko jechałem OES i 2 pojeżdżawki,bo to jednak za daleko.A w moich stronach to albo place,albo było ekstreme na wąskich dróżkach ze spadaniem,które Automobilklub Dębica robił,dopóki mu nie zabrano praw do organizacji,o czym piszą szeroko na swojej stronie...

No właśnie, byli moi koledzy w Dębicy i chyba w Bieczu. Z tego co mówili, to trochę się bali cisnąć po leśno-polnych dróżkach. Tor to jest tor. Jest bezpiecznie, choć zdarzają się dachy i inne takie, jak z Hondą CRX w zamieszczonym poprzednio linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, byli moi koledzy w Dębicy i chyba w Bieczu. Z tego co mówili, to trochę się bali cisnąć po leśno-polnych dróżkach. Tor to jest tor. Jest bezpiecznie, choć zdarzają się dachy i inne takie, jak z Hondą CRX w zamieszczonym poprzednio linku.

Nie dziwie się,że się bali,jak dróżki miały szerokość 2,5 metra i zero marginesu błędu,a szybkość była jak na torze.Wystarczy obejrzeć parę relacji z ich imprez,by zobaczyć ilość dzwonów,więc widzowie mieli,co chcieli.

Ja należę do AK w Bieczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o tym wątku :)

Nie wybiera się ktoś na DTM na Lausitzring na koniec maja? Okazja bo można w jeden dzień obrócić.

Akurat 30.05.2015 jest V eliminacja Superoesu. Do tej pory zaliczyłem jedynie jedną eliminację, w lutym. Pozostałe eliminacje "przegrały" z nartami!:smile:

Chętnie bym pojechał na Lausitzring, nawet tylko żeby popatrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo opon by się przydało, ale tak na teraz, Michelin 200/530/13 z mieszanką s412 -2 szt i s310 -2 szt. Mogą być i szersze niz 200, no wyzsze niz 530.

No i kpl opon z homologacja drogową, najlepiej typu Toyo R888 o rozmiarach 195/50/15 lub 195(205)/60/13.[ATTACH=CONFIG]22720[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]22721[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]22722[/ATTACH]

Niby "dopóki walczysz...." ale na "drutach" nie za bardzo się da!

Mamy w firmie R888 205/60/13 (końcówka 2014) i 195/50/15 - jak chcesz info pisz na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Andrzej nareszcie się dorobiłeś eleganckiej rejestracji w swoim aucie sportowym :applause:

Fajna jazda i ładnie "maleństwo" gra!

Szkoda ino że rejstracja jest "niemiecka". Auto pieknie gra. Nie będę tu porównywał jej głosu do Micka Jaggera, F. Mercury, Cher czy innych artystów, bo trudno zrozumieć automaniaka. Dla mnie jej ryk to poezja, coś jak śpiew ptaków przy porannej kawie, szum odsypywanego spod narty sniegu przy szybkiej jeżdzie, jęk kobiety podczas..... Nie , nie będę dalej rozwijał tematu ( mimo że jest już po 22). :smile:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem, ze ktoś zagaji po moim wpisie jaki bagażnik miałem w aucie w ostatni weekend w Wiśle.

A to sam napisze. Trafiła mi się na trzy dni mx5 ND 2.0 :)

Bardzo miłe auto, w którym spędziłem około 600km przez trzy dni, nie ruszając się poza obręb Wisły, Istebnej, Szczyrku.

Jakby ktoś miał możliwość to polecam spróbować. Powrót do czasów normalnych silników wolnossacych i rozsądnej wagi samochodu. Sporo przyjemności.

Jedna rada: pasażera nie zabierajcie jeśli ma problemy z nadwagą lub ma ponad 180cm wzrostu. Nie ma tam za dużo miejsca i się tylko zmęczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...