Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Po dwóch latach film znowu do oceny;-)


siluete

Rekomendowane odpowiedzi

Maoją wypowiedź proszę potraktować całkiem na luzie :wink:

Tak jak Janek pisze kamerzysta dał d...

Po drugie z tej perspektywy (od tyłu) nie za bardzo widać "technikę jazdy" a zupełnie coś innego :biggrin:

Po trzecie proponuję obrócić kamerę i puścić kamerzystę przodem - bo dostosowanie swojej technicznej jazdy do kogoś dopiero pokaże nam jak bardzo panujemy nad nartami a nie one nad nami. Tak w wielkiej przenośni.

Ale żeby nie było ... to jazda na krawędzi jest, miło się na to patrzy :wink: kamerzystę zmienić na młodszy, lepszy i przede wszystkim szybszy model :stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maoją wypowiedź proszę potraktować całkiem na luzie :wink:

Tak jak Janek pisze kamerzysta dał d...

Po drugie z tej perspektywy (od tyłu) nie za bardzo widać "technikę jazdy" a zupełnie coś innego :biggrin:

Po trzecie proponuję obrócić kamerę i puścić kamerzystę przodem - bo dostosowanie swojej technicznej jazdy do kogoś dopiero pokaże nam jak bardzo panujemy nad nartami a nie one nad nami. Tak w wielkiej przenośni.

Ale żeby nie było ... to jazda na krawędzi jest, miło się na to patrzy :wink: kamerzystę zmienić na młodszy, lepszy i przede wszystkim szybszy model :stupid:

Hahhaha, chłopaki to mój mąż. Już lepiej nic mu nie powiem:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoPro zawsze nie nadąża, serio:-((( Ja jeżdżę mega koślawo,uwierz mi

Gopro zawsze "zdałża" to kameraman do bani:smile::wink:

Mnie się innych najlepiej filmuje z "kijka". Wtedy ujęcia są z odpowiedniej odległości i jakoś to potem wygląda. Kręcenie z kasku to nie jest dobry pomysł na kręcenie innych.

Ale do rzeczy. Fachowcem nie jestem ale widzę taką dziwną przypadłość w twojej jeździe. Wykonujesz dużo niepotrzebnych ruchów - głowa, kulisz ciało?????

To jest niepotrzebne i przeszkadza. Staraj się tego wyzbyć. Co do szczegółów to trudno coś powiedzieć bo delikatnie rzecz ujmując kameraman dał du..... znaczy się ciała:smile::wink:

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widze dazenie do jednego zakretu - lewego, z prawym gorzej, kontrotacja, na pocz w prawym noga wewn. poszla w ruch. Albo sie mnie wydaje. Potem nic nie widac. Jazdy na krawedzi tu nie widze, chyba ze jest a nie widac ;)

Eee nie przesadzaj. Na poczatku skręt w lewo był lepszy bo tendencja spadku stoku była w prawo :wink: A czemu jazdy na krawędzi nie widzisz (takie ładne kreski) - to nie puchar świata i Julia Mancuso .

Bruner - tak mi się nasunęło pytanie - jak Ci się układa w relacjach męsko-damskich:biggrin:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widze dazenie do jednego zakretu - lewego, z prawym gorzej, kontrotacja, na pocz w prawym noga wewn. poszla w ruch. Albo sie mnie wydaje. Potem nic nie widac. Jazdy na krawedzi tu nie widze, chyba ze jest a nie widac ;)

To absolutna prawda, że mam kłopot z prawym skrętem. Jestem po 4 operacjach lewego kolana w tym rekonstrukcji więzadła krzyżowego i w momencie kiedy przy skręcie w prawo mam obciążyć lewą nogę mocno to już to gorzej u mnie wygląda. Pracuję mocno nad tym, ale ciężko mi to przychodzi.

Wyjaśnisz mi o co chodzi z tą kontrrotacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trzecie proponuję obrócić kamerę i puścić kamerzystę przodem...

A jak niby wtedy ten filmujący ma nagrywać? Tyłem jechać? czy mieć kamerkę na d..., plecach? :stupid:

Na tym filmiku niestety naprawdę niewiele widać. Po pierwsze nie może być tak, że ty pierwsza ruszasz, a dopiero potem nagrywający, bo mu zwyczajnie odjedziesz i efekt jest jaki jest. Ogniskowa GoPro czy innych kamerek jest na tyle mała, że żeby taki filmik miał ręce i nogi to nagrywający musi jechać dosłownie kilka metrów za tobą i niestety bardziej musi skoncentrować się na nagrywaniu niż na technice swojej jazdy. Dobrze jest, żeby nagrywający pierwszy ruszył niezbyt szybko, tak żebyś mogła go powoli wyprzedzić, a wtedy on będzie mógł już trzymać ci się na tyłku, kontrolować szybkość i tor jazdy, tak żeby przynajmniej fragment filmu dobrze i skutecznie nagrać. Tak, że kamerkę macie, śnieg jest, wyjazdy pewnie będą i dacie radę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak niby wtedy ten filmujący ma nagrywać? Tyłem jechać? czy mieć kamerkę na d..., plecach? :stupid:

kmarcinie trochę wyobraźni :smile: go pro zamontowaną na kasku można skierować obiektywem do przodu lub do tyłu. :stupid: Nie ma konieczności jazdy tyłem a ni tym bardziej montażu na d... - chyba że ktoś lubi :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Nie ma co oceniać a to co widać jest niestety bardzo słabe. Wymuszona nienaturalna pozycja, usztywniona góra, sztywne wyciągnięte nienaturalnie przez siebie ręce, niepotrzebna kontrrotacja. Tu nie ma jazdy.

Pozdro

Mitek, a gdzie to wszystko dojrzałeś? Bo ja zauważyłem, że filmowana się rozpędza i tyle ją widziano. A kontrrotacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Nie ma co oceniać a to co widać jest niestety bardzo słabe. Wymuszona nienaturalna pozycja, usztywniona góra, sztywne wyciągnięte nienaturalnie przez siebie ręce, niepotrzebna kontrrotacja. Tu nie ma jazdy.

Pozdro

Mitek Ty to potrafisz zmobilizować człowieka do dalszej nauki... Dziewczyna prosi o ocenę jej jazdy w stosunku do filmu sprzed dwóch, jeździ ewidentnie lepiej, ładniej - przynajmniej dla oka amatora takiego jak ja, a Ty: "słabe, wymuszone, kontrrotacja, tu nie ma jazdy..." Naprawdę nie widzisz żadnych pozytywów? Już kiedyś to pisałem, ale powtórzę się - doceniam Twoją wiedzę, ale może skończ z tym mentorstwem i wszechwiedzą. Doradź co ma robić lepiej, jeśli wiesz, a nie krytykuj.

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitek Ty to potrafisz zmobilizować człowieka do dalszej nauki... Dziewczyna prosi o ocenę jej jazdy w stosunku do filmu sprzed dwóch, jeździ ewidentnie lepiej, ładniej - przynajmniej dla oka amatora takiego jak ja, a Ty: "słabe, wymuszone, kontrrotacja, tu nie ma jazdy..." Naprawdę nie widzisz żadnych pozytywów? Już kiedyś to pisałem, ale powtórzę się - doceniam Twoją wiedzę, ale może skończ z tym mentorstwem i wszechwiedzą. Doradź co ma robić lepiej, jeśli wiesz, a nie krytykuj.

Pozdrawiam.

Spoko, ja mam dystans do siebie i mnie to nie rusza:-) A Mitek widocznie tak lubi:-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...