Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

MŚ Beaver Creek 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Można gdzieś w necie(np. strona Eurosportu) zobaczyć wczorajsze zawody ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Na eurosportplayer.pl powtarzają dziś, o 15:45 (czyli można się do tej transmisji cofnąć do 18:45).

Na stronie FISu też są całe dyscypliny, ale w małej rozdzielczości i bez komentarza.

Pozdr

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan redaktor Domański co najmniej dwukrotnie przy startach D. Parisa pokazywaną jego dziewczynę nazwał Anną Fenninger. Ciekawe co na to ROCH oraz jej Manuel.

Tak samo pomylił Lare Gut i L.Vonn przed startem do SC. Ale ogólnie coraz bardziej lubię komentarze Pana Domańskiego.

Z konieczności w niedziele oglądałem zawody na TVP Sport i komentarz Moniki Lechowskiej był nie do zniesienia, chwilami wyłączałem głos bo przeszkadzała w oglądaniu.

Jeszcze jedno moje spostrzeżenie, które piszę trochę sie sobie dziwiąc: Czy nie uważacie , że Marcel Hirscher stał się taki jakiś o wiele sympatyczniejszy?

Aż ciekawe co pokaże w swoich "dedykowanych" konkurencjach.

Edytowane przez p.e.t.e
literówka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania Pieguska miodzio, nie tylko na serce :biggrin: jakby tylko tego koziego syna nie pokazywali koło niej.....:wink:

Viki w najlepszy z możliwych sposobów, i jakże niespodziewany, przypomniała to kto był kiedyś niekwestionowaną królowa GS.

W pięknych czasach gigantach jak się cięły z Tessą.

Pozdrawiam,

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby tylko tego koziego syna nie pokazywali koło niej.....:wink:

O to to to to.... Dokładnie!!! Kozi syn to jest już zdecydowane przegięcie! On gwałci moje poczucie estetyki podczas tych transmisji...

Swoją drogą, pamiętacie, jak pytaliscie mnie przy okazji naszej zabawy w typowania o formę Ani? Mówiłem, że forma będzie gotowa na MŚ :) :) :)

Chyba się ze mną zgodzicie, że jest forma :P

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kiepsko z formą w aspekcie męskiego towarzysza :P

Proszę o tyci szczególiki, bo jak pamiętam to z większą atencją pierwszy o Niej tutaj wspomniałem :wink:

Męski Towarzyszu w aspekcie i w formie :tongue:

To się koguciki rozgadały :wink:

Twoja forma pozwala Ci ........dłużej niż 3 lata ?!?! :eek:

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Swoją drogą, pamiętacie, jak pytaliscie mnie przy okazji naszej zabawy w typowania o formę Ani? Mówiłem, że forma będzie gotowa na MŚ :) :) :)

Chyba się ze mną zgodzicie, że jest forma :P

Jaka forma - czysty przypadek od co. Miała farta, podeszła jej trasa i tyle. Zachwycacie się Rochu nad przeciętną narciarką tylko dlatego, ze jest w miarę ładna....

Pozdrowienia

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jaka forma - czysty przypadek od co. Miała farta, podeszła jej trasa i tyle. Zachwycacie się Rochu nad przeciętną narciarką tylko dlatego, ze jest w miarę ładna....

Pozdrowienia

Zachwycamy się, bo jest świetną narciarką :)

Owszem, jest w miarę ładna, a nawet bardzo. Oczywiście sa jeszcze inne perełki typu Lara Gut. Ale oczywiście jest to zabawa :)

Ale nie mów mi proszę, że osoba, która ma:

- złoto i srebro olimpijskie

- 3 złote, 2 srebrne i 1 brązowy medal mistrzostw świata

- 1 i 3 miejsce w klasyfikacji generalnej pucharu świata

- 4 złote, 2 srebrne i 1 brązowy medal mistrzostw świata juniorów

jest przeciętną zawodniczką :)

A w gigancie zrobiła przewagę na poziomie 1.40 nad drugą zawodniczką, co świadczy o tym, że odpaliła. Czy to jest przeciętna jazda? Wybacz, ale jak często się z Tobą zgadzam, tak tym razem nie mogę :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Zachwycamy się, bo jest świetną narciarką :)

Owszem, jest w miarę ładna, a nawet bardzo. Oczywiście sa jeszcze inne perełki typu Lara Gut. Ale oczywiście jest to zabawa :)

Ale nie mów mi proszę, że osoba, która ma:

- złoto i srebro olimpijskie

- 3 złote, 2 srebrne i 1 brązowy medal mistrzostw świata

- 1 i 3 miejsce w klasyfikacji generalnej pucharu świata

- 4 złote, 2 srebrne i 1 brązowy medal mistrzostw świata juniorów

jest przeciętną zawodniczką :)

A w gigancie zrobiła przewagę na poziomie 1.40 nad drugą zawodniczką, co świadczy o tym, że odpaliła. Czy to jest przeciętna jazda? Wybacz, ale jak często się z Tobą zgadzam, tak tym razem nie mogę :)

Czyli dałeś się chociaż troszkę wkręcić. ;)

Jest znakomita i wiem o tym. Kibicuje Tinie ale to co pokazała A. Fenninger w pierwszym przejeździe nie zostawiło mi żadnych złudzeń do tego stopnia, że nie czekałem na drugi tylko poszedłem spać - i tak wiadomo było kto wygra a reszta to było tło.

Pozdrowienia

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha!!!! :) :) :)

Siedzę w pracy, powiedziałem kumplowi: albo mnie dziad wkręca, co jest bardzo prawdopodobne, albo sposobem innego forumowicza (miałem na myśli SB) chce rozpętać burzę, bo mu się nudzi, albo coś mu się pomieszało... :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...