Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o Ahorn to aby ją tylko zaliczyć potrzeba około godziny. Gondola w górę i zjazd do samego dołu w Mayrhofen. W Sumie jedna trasa, ale bardzo przyjemna.

Ja myślę że Ahorn warto zaliczyć jak ktoś nie był tylko ze względu na przejazd wagonem . Dla mnie ciekawsza atrakcja niż harakiri na penkenie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że Panken i Zillertal Arenę zrobilibyśmy w jeden dzień? Nie wiem, czy to możliwe i czy warto aż tak gnać?

Zillertal Arena jest dla wprawnego narciarza zajęciem na cały dzień. Trzeba się dobrze uwijać, żeby dojechać do Hochkrimml i zdążyć z powrotem przed zamknięciem wyciągów. A na miejscu też by się chciało trochę pojeździć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie zrobicie wszystko w Zillertal w tydzień. My na 4-dniówce poświęcamy po 1 dniu na Arenę, Penken z Eggalmem i Tuxem i Hochzillertal z Hoxhfugen, a 4-ego dnia np Spieljoch z Hoxhfugen. Przy 2 dniach na Arenie wyskoczcie skibusami z Gerlos na klimatyczny Gerlosstein..

Zdrówka dla Pauli przy okazji i Pozdro jak zwykle z Ischgl.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wam się super wyjazd szykuje :applause: Ekipa super, to teraz tylko żebyście pogodę i warunki mieli przez tydzień takie jak w pierwsze dni w Ischgl :happy: No i pewnie będzie relacja sezonu na forum :happy: obfotografujcie i sfilmujcie wszystko i dawajcie na maksa :crazy:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, meeeeeega zadroszczę i mogę tylko pluć sobie w brodę, że wybrałam sobie zawód, w którym wolne jest tylko w terminach ferii i że wszyscy uważają, że wakacje są latem, a nie zimą ;)Po drugie, czekam na Wasze sprawozdanie, fotorelację, komentarze, wszystko :smile:. Po trzecie, mamy już rezerwację na przyszły rok na Zillertal, wiem, wiem, co powiedzą niektórzy, ale my tak mamy, przy naszej dużej grupie znalezienie odpowiedniej kwatery (łazienka na każdy pokój) w cenach nie zabijających możliwe jest tylko teraz... Po czwarte, uważam, że jeden dzień na Arenę to za mało, podobnie myślę, że stratą czasu jest przejeżdżanie jednego dnia z Penken na Tuxa, traci się co najmniej godzinę jazdy na nartach. Ja mam plan na przyszły rok dokładnie taki sam jak przedstawił marboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie zrobicie wszystko w Zillertal w tydzień. My na 4-dniówce poświęcamy po 1 dniu na Arenę, Penken z Eggalmem i Tuxem i Hochzillertal z Hoxhfugen, a 4-ego dnia np Spieljoch z Hoxhfugen.

Przypomniał mi się film, który leciał w kinach w czasach mojej młodości.

Jego tytuł brzmiał: "Jeśli dziś wtorek, to jesteśmy w Belgii". :)

http://fdb.pl/film/20682-jesli-dzis-wtorek-jestesmy-w-belgii

Pozdrowienia z Kronplatzu.

Edytowane przez Chris_M
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na prognozę pogody na skionline: 4,5,6 marca ma u góry sypać, a na dole lać... :eek:

Ale to tuż przed naszą wizytą,więc może wyjdzie słoneczko? :)

Johnny nie będzie tak źle.

Dwa lata temu też byłem w tym terminie. Na dole (w Zell) nasza "babcia" wieszała na drzewkach jaka wielkanocne i można było chodzić w krótkim rękawie - śniegu zero.

Na górze (powyżej 1300) było super.

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/17114-2013-i-zn%C3%B3w-Zillertal-%29%29%29%29%29?p=169453&viewfull=1#post169453

Pozdrawiam.

Edytowane przez Piotr_67
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiał się tylko jakie narty zabrać, ale to jeszcze za wcześnie... :wink:

Maciek najlepiej ostre :biggrin:

Swój pobyt i chęć wspólnego nartowania wczoraj potwierdził Artix :cheerful: i super :applause:

Noclegi ma klepnięte w Stumm...więc WZF forumowe na chwilę obecną to już ładne grono osób :applause:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie fajnie. Cieszę się na ten wyjazd.Jedziemy w jedynym dobrym kierunku, poznam nowych, interesujących znajomych z którymi dzielę wspaniałe hobby.

Mam nadzieję na dobry wycisk, i wspólne szlifowanie

umiejętność.

No i w końcu ktoś mnie nagra, bo jak do tej pory niewielu

za mną nadąża :biggrin:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johnny nie będzie tak źle.

Dwa lata temu też byłem w tym terminie. Na dole (w Zell) nasza "babcia" wieszała na drzewkach jaka wielkanocne i można było chodzić w krótkim rękawie - śniegu zero.

Na górze (powyżej 1300) było super.

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/17114-2013-i-zn%C3%B3w-Zillertal-%29%29%29%29%29?p=169453&viewfull=1#post169453

Pozdrawiam.

Ja byłem rok temu w podobnym terminie i było lekko za ciepło, stoki płynęły po 12, dało się pojeździć na Hintertuxie i w górnych partiach Mayrhofen, ale tego się nie przewidzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie fajnie. Cieszę się na ten wyjazd. Jedziemy w jedynym dobrym kierunku, poznam nowych, interesujących znajomych z którymi dzielę wspaniałe hobby.:

Też się cieszę, że pomimo braku jakichś oficjalnych spotkań Forumowiczy Skionline - potrafimy jakoś się skrzyknąć i zorganizować na wspólne narty - i o to chodzi!

Jak dobrze liczę, to we wspólnym składzie jesteśmy już w kilku na ten wyjazd: KP, Artix, Bumer, Johnny Narciarz, Piotr_67, może uda się spotkać z Pływakiem i ja.

Wszystkich znam osobiście oprócz Ciebie Arturze oraz Pływaka - będzie mi miło przybić piątkę z Wami i poszusować razem.

Mam nadzieję na dobry wycisk, i wspólne szlifowanie umiejętność.

No i w końcu ktoś mnie nagra, bo jak do tej pory niewielu za mną nadąża :biggrin:

Też mam nadzieję, że od Was czegoś się nauczę - udzielicie kilku cennych rad na żywo.

Nagrać - oczywiście, że nagram.

Mam nadzieję, że wyjdzie mi jakaś fajna produkcja filmowa z tego wyjazdu.

Co do nadążania - myślę, że dam radę jakoś :happy:

Wyjazd ze względu na to, że Paula miała niedawno wypadek, KP nie jest wjeżdżony w sezon, kilka innych osób, które jadą razem z nami - w tym jeden młody adept narciarstwa, nie będzie mocno hardkorowy, a raczej turystyczno, rekreacyjny, bez ciśnienia...

...co nie oznacza, że swoich kilometrów nie wyjeździmy :rolleyes::

Relacja zdjęciowa mam nadzieję będzie przeze mnie prowadzona z wyjazdu każdego dnia na bierząco - to jednak zależy od jakości i siły internetu na miejscu.

Edytowane przez marboru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......stoki płynęły po 12, dało się pojeździć na Hintertuxie i w górnych partiach Mayrhofen, ...

Plywak, ale jak stoki "płyną" to wtedy jest super.

Ja uwielbiam wiosenne śniegi (gorzej z moją połowicą:wink:).

Wole takie jak betonowy sztruks po którym mnie "ostatnie" zęby bolą:smile:

Szczerze ci powiem, że w tym rejonie w tym czasie (1-2 tydzień marca) byłem cztery razy i zawsze miałem luksusowe warunki.

Pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na prognozę pogody na skionline: 4,5,6 marca ma u góry sypać, a na dole lać... :eek:Ale to tuż przed naszą wizytą,więc może wyjdzie słoneczko? :)
25.03 dół:

IMG_0047.jpg

a to góra (a jaka to ci co byli to wiedzą, a ci co jadą się dowiedzą :stupid:)[ATTACH=CONFIG]20747[/ATTACH]

IMG_0029.jpg

IMG_0029.jpg.ba5670a4010b27e64883d2d80ced65a6.jpg

IMG_0047.jpg.e62759aaefaea822d968fb765d6c618b.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się cieszę, że pomimo braku jakichś oficjalnych spotkań Forumowiczy Skionline - potrafimy jakoś się skrzyknąć i zorganizować na wspólne narty - i o to chodzi!

Jak dobrze liczę, to we wspólnym składzie jesteśmy już w kilku na ten wyjazd: KP, Artix, Bumer, Johnny Narciarz, Piotr_67, może uda się spotkać z Pływakiem i ja.

Wszystkich znam osobiście oprócz Ciebie Arturze oraz Pływaka - będzie mi miło przybić piątkę z Wami i poszusować razem.

Też mam nadzieję, że od Was czegoś się nauczę - udzielicie kilku cennych rad na żywo.

Nagrać - oczywiście, że nagram.

Mam nadzieję, że wyjdzie mi jakaś fajna produkcja filmowa z tego wyjazdu.

Co do nadążania - myślę, że dam radę jakoś :happy:

Wyjazd ze względu na to, że Paula miała niedawno wypadek, KP nie jest wjeżdżony w sezon, kilka innych osób, które jadą razem z nami - w tym jeden młody adept narciarstwa, nie będzie mocno hardkorowy, a raczej turystyczno, rekreacyjny, bez ciśnienia...

...co nie oznacza, że swoich kilometrów nie wyjeździmy :rolleyes::

Relacja zdjęciowa mam nadzieję będzie przeze mnie prowadzona z wyjazdu każdego dnia na bierząco - to jednak zależy od jakości i siły internetu na miejscu.

Najwyżej podzielimy się na grupy:

hardcorowców i goniących :).

Ktoś kiedyś powiedział - nieważne jak się jeździ - ważne z kim ;).

Już nie mogę się doczekać kurka wodna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...