Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Uchodźcy zagrażają kurortowi narciarskiemu!


pawelb91

Rekomendowane odpowiedzi

Burmistrz popularnego kurortu narciarskiego – Garmisch-Partenkirchen prosi o pomoc. Imigranci z Afryki demolują miasteczko.

 

Na terenie dawnej amerykańskiej bazy wojskowej w Garmisch-Partenkirchen przebywa dzisiaj 250 imigrantów – 80% z nich to mężczyźni z Afryki Północnej.

Burmistrz miasta Garmisch-Partenkirchen Sigrid Meierhofer twierdzi, że sytuacja z imigrantami w jego mieście jest poważna, dlatego poprosił o pomoc Marii Els, bawarską polityk. Burmistrz twierdzi, że jeśli sytuacja nie ulegnie poprawie, będzie musiała przedsięwziąć środki w celu „zapewnienia bezpieczeństwa publicznego”.

Na ulicach miasta często dochodzi do bójek, starć z policją. Mieszkańcy skarżą się, że tzw. uchodźcy niszczą ich biznes turystyczny. Mieszkańcy oraz lokalna prasa informują również o incydentach molestowania seksualnego, jednak policja nie potwierdza tych pogłosek.

Do bójek dochodzi często w samym ośrodku, gdzie mieszkają Afrykanie. „Rządzą tam czarni. Bójki i burdy są tam na porządku dziennym. Dochodzi do dużych zniszczeń. Czarni ustalają, kto ma gdzie spać i kto może korzystać z wi-fi” – raportuje komisarz Thomas Holzer.

https://ndie.pl/imigranci-afryki-demoluja-niemiecki-kurort-narciarski-burmistrz-prosi-o-pomoc/

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3840940/Street-fighting-vandalism-sexual-assault-Mayor-picturesque-German-ski-town-begs-help-tackle-explosive-refugee-crime-wave.html

 

Jeszcze chwila i będą napadać narciarzy pod wyciągami... :mad:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80% z nich to mężczyźni z Afryki Północnej.

A nie kobiety z dziećmi? [emoji41]

Tak na poważnie, to czytałem kilka miesięcy temu o niszczeniu wyciągów przez muzułmanów na Kaukazie. Nie wstawiałem tego na forum, bo nie chciałem wyjść na brunatnego faszystę.

Więcej nie piszę, bo nie chcę dostać bana.

PS "Lubię to" pod postem Pawła oznacza raczej "dzięki za informację" a nie "lubię to"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem w sierpniu na rowerowych wczasach (Austria) to widziałem w Saalbach bardzo dużo ludzi o wyglądzie "arabskim", 

a sąsiednia miejscowość Hinterglemm wyraźnie była opanowana przez ludność żydowską, sadząc po ubiorze raczej ortodoksyjną.

Ale zarówno jedni i drudzy wyglądali na zamożnych turystów więc o demolce tych uroczych miasteczek nie było mowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MB napisał:

Wypadałoby zabrać głos w tej sprawie,ale jeszcze się wyda,że jestem rasistą i strasznym homofobem. :ph34r: Dla dobra sprawy ja zamilknę.

Proponuję to również innym,bo przez skórę czuję jaka tu się jazda zrobi.

Róbcie jak chcecie.ja się tylko poprzyglądam.

A właśnie, że trzeba takie sprawy poruszać głośno! Twój strach przed opinią innych jest elementem wpajanej "poprawności politycznej". Najnowszy wynalazek cenzury.

W szkole uczyli o niejakim Huntington'ie i jego teorii zderzenia cywilizacji...Jakoś teraz o tym cisza...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, MAIKEL 1977 napisał:

A u ciebie problemu nie ma z tym towarzystwem O.o

Zawsze tu ich pelno bylo i jakies tam problemy sa. Nie jest tak tragicznie jak to maluja w internecie. W Skandynawii chyba wiekszym problemem sa rumunscy Romowie .

Edytowane przez artix
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, artix said:

Ja tylko pogratuluje i podziekuje  pani M.

A za co jej "dziękować"? Że tysiące ludzi dziennie przypływa do brzegów Włoch czy Grecji?

Moja siostra już chyba 18 lat mieszka na Sycylii. Trochę z innej perspektywy to ogląda.

Włosi nie kojarzą już Polaków przez pryzmat JP2, tylko "solidarności" jaką im okazują.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, paolomario napisał:

A za co jej "dziękować"? Że tysiące ludzi dziennie przypływa do brzegów Włoch czy Grecji?

Moja siostra już chyba 18 lat mieszka na Sycylii. Trochę z innej perspektywy to ogląda.

Włosi nie kojarzą już Polaków przez pryzmat JP2, tylko "solidarności" jaką im okazują.

 

Chyba mnie zle zrozumiales O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, artix said:

Chyba mnie zle zrozumiales O.o

Być może - wiadomo, za dużo w necie skrótów myślowych. Trochę z tyłu głowy mam "dziękczynne" komentarze z FB ciotki, która w Konstancji nad jeziorem Bodeńskim mieszka (w Niemczech już ponad 20 lat), gdzie problem uchodźców raczej nie dotarł, niemniej na Merkel wianki codziennie wiesza.

Jakby nie było, i co my małe żuczki z tym zrobimy?

A kiedy w Ga-Pa skoki? Może to kibice Stocha i spółki? B|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to już takie rewelacje jak w temacie wątku nie ruszają. To znaczy, "nie płonę słusznym gniewem".

Gulę mam bo konsekwencją tej całej wojny w Syrii, "dom" mojej siostry wywrócił się do góry nogami, a "mój" za dwa lata nie będzie w Unii, a jednym z ostatnich pomysłów rządu było wezwanie firm zatrudniających obcokrajowców do zrobienia listy takowych. Nawet ze szkoły córki przyszło pismo by podać narodowość i miejsce urodzenia dziecka.

Main Kampf.

A ile kasy mam w plecy przez spadek kursu Funta i do Złotego i do Euro...

ehhh,

Spokojnej nocy :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, FerraEnzo napisał:

A właśnie, że trzeba takie sprawy poruszać głośno! Twój strach przed opinią innych jest elementem wpajanej "poprawności politycznej". Najnowszy wynalazek cenzury.

FerraEnzo pełna zgoda.....ale może nie na tym forum :)

Założyciel sprytnie wykorzystał, że rzecz się ma w Gapa :D ale mnie to nie przekonuje.

 

Pozdrawiam

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piotr_67 napisał:

FerraEnzo pełna zgoda.....ale może nie na tym forum :)

Założyciel sprytnie wykorzystał, że rzecz się ma w Gapa :D ale mnie to nie przekonuje.

 

Pozdrawiam

Masz rację, nie ma co. Ze względu na zbliżającą się zimę społeczność forum się aktywizuje a tu nie ma o czym pisać :D Stąd takie tematy. Czy np. mój dotyczący opon. 

Oby do weekendu - zacznie się puchar świata to już będzie o czym dyskutować.

M!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, jodek1 napisał:

ja tam lubie pizze u ciapatego w Solden , do czasu gdy problem nie dotyczy bezposrednio mnie , mojej rodziny  .... to niech Merkel robi co chce , podobno ma rację i w Polsce też nas to czeka.

Jak zacznie dotyczyc twojej rodziny to bedzie juz z pozno na cokolwiek ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...