Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Austria - blisko - samochodem - narty


Vlatko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

No kłopot mam z wyborem, więc proszę o pomoc. Czytałem tu i tam ale informacji jest multum, zwłaszcza tych reklamowych, a ja chcę poznać zdanie tych, którzy byli, widzieli...

Potrzebuję informacji, gdzie jechać: samochodem do Austrii, z żoną i z dzieckiem lat 11, na około tydzień, na narty na trasach łatwych i średnich, w miarę blisko z Polski (południowej - Katowice) bo prowadzę tylko ja (w ogóle są jakieś opcje z dojazdem organizowanym z Polski?), jeżdżę z dzieckiem, żona nie jeździ, a więc z jakimiś atrakcjami w miejscu pobytu, ponieważ na narty to dobrze byłoby, żeby był śnieg :)) (wszak ostatnio zimy jakieś takie niewydarzone?), a z uwagi na dojazd własny to tak w czasie do 8-10 godzin z Katowic.

Czy ktoś z Państwa może coś polecić godnego zaufania i wyboru? Nawet konkretny dom? miejsce? Nie potrzebuję "wodotrysków", wystarczy mi czysty kąt z osobną łazienką, niekoniecznie z aneksem kuchennym, na stok dojazd może być autobusem narciarskim, fajnie byłoby, żeby to miejsce miało własny parking na samochód. WiFi może być ale sejf już niekoniecznie. :)) bez zwierzęcia domowego.

Będę bardzo wdzięczny za informacje wszelkie, nigdy jeszcze nie byłem na takim wyjeździe.

Pozdrawiam całe Towarzystwo ze ski-online!!!

Edytowane przez Vlatko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Vlatko napisał:

Witam!

No kłopot mam z wyborem, więc proszę o pomoc. Czytałem tu i tam ale informacji jest multum, zwłaszcza tych reklamowych, a ja chcę poznać zdanie tych, którzy byli, widzieli...

Potrzebuję informacji, gdzie jechać: samochodem do Austrii, z żoną i z dzieckiem lat 11, na około tydzień, na narty na trasach łatwych i średnich, w miarę blisko z Polski (południowej - Katowice) bo prowadzę tylko ja (w ogóle są jakieś opcje z dojazdem organizowanym z Polski?), jeżdżę z dzieckiem, żona nie jeździ, a więc z jakimiś atrakcjami w miejscu pobytu, 

Na 1 raz to może być Zell am See, malownicze miasteczko, baseny dla żonki

a dla narciarzy jest nawet kawałek lodowca, z Katowic 750 km tylko tylko 100km dalej jak do Międzyzdrojów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić Mayrhofen (ostatnie dwa wyjazdy). Miasteczko urokliwe, dwa rejony narciarskie obok siebie Penken (zróżnicowane trasy i jest ich dużo) oraz Ahorn (łatwa górka z jedną bardzo szeroką trasą). Blisko na lodowiec Hintertux. Noclegi rezerwuję przez Casamundo - sprawdzone. W miasteczku nocleg drogi ale poza miastem już jest taniej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...