Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jak spędzam weekendy.


Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 months later...

A wiec sezon rozpoczety.

Padlo na Saas Fee. Dojechalem na wlasna reke juz poraz kolejny do Jurka z naszego forum i jak zwykle mega wyjazd i swietni ludzie.

Tatar, E-rosolek i polskie jedzonko. Czulem sie jak w Zakopcu z troche wiekszymi gorkami :D

Jest inny temat o osrodku, wiec nie bede sie rozpisywal.

Pojezdzilem dosc ostro przez te piec dni. Pogoda byla ok, a trzy dni w sloncu, wiec zadowalajaco.

Duzy minus osrodka to brak slonca w gornych partiach lodowca. Wysokie gory pilnuja abt nam nie dotarlo o tej porze.

Z kazdym tygodniem bedzie tam napewno lepiej gyz beda otwierali coraz to nowe czesci osrodka i doliny.

Mam sezonowke wiec moge wracac w kazdej chwili ;)

Troche fotek:

Widok z okna hotelu na pierwszych dwoch zdjeciach i dalej miasteczko Saas Fee i troche bialego.

 

 

DSC_0206.JPG

DSC_0207.JPG

DSC_0208.JPG

DSC_0209.JPG

DSC_0214.JPG

DSC_0215.JPG

DSC_0220.JPG

DSC_0222.JPG

DSC_0224.JPG

DSC_0227.JPG

DSC_0233.JPG

DSC_0239.JPG

Edytowane przez artix
  • Like 9
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Jeeb napisał:

Piękna relacja, trochę przez miesiąc śniegu napadało.

Były minerały na dolnym ostatnim stromym odcinku dojazdu do wsi ?

Uruchomili już skibus z parkingu do dolnej stacji Alpinexpressu ?

Skibuss działa a kamieni brak. Było ok. 

Szwajcarzy zaczęli w końcu działać i ostro wzięli się za robotę. Mimo to ośrodek wymaga mega inwestycji na remont i wymianę staroci. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Po głowie od dłuższego czasu chodzi mi narta free,  a raczej rasowy allmoutain.

W zeszłym tygodniu nadążyła się okazja by coś spróbować.  

Było wiele nart typu off, ale ja już miałem dość konkretnie ukierunkowany target.  

Odpuściłem dechy typu 110 + pod butem bo na 100%  Powder jeszcze długo się nie zapowiada. 

Wciąż lubię jazdę po trasach,  ale mam zamiar przy każdej okazji uciekać poza.

Oczywiście test mało miarodajny,  ale w każdym razie jest już czucie co tego typu narta potrafi na  rozjechanej trasie.

1000 metrów stoku nagle stało się małą górką która wydawała się mieć max 500 metrów 😀

Na zdjęciu jeden z obiektów testu.

Wieczorem w domu zamówiłem nowe nowe narty allmoutain o długości 180 cm i prawie 100mm pod butem. 

 

Paczka jest w drodze i mam nadzieję na premierę na Pilsko w sobotę 😉

DSC_0148.JPG

Edytowane przez artix
  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po głowie od dłuższego czasu chodzi mi narta free,  a raczej rasowy allmoutain.
W zeszłym tygodniu nadążyła się okazja by coś spróbować.  
Było wiele nart typu off, ale ja już miałem dość konkretnie ukierunkowany target.  
Odpuściłem dechy typu 110 + pod butem bo na 100%  Powder jeszcze długo się nie zapowiada. 
Wciąż lubię jazdę po trasach,  ale mam zamiar przy każdej okazji uciekać poza.
Oczywiście test mało miarodajny,  ale w każdym razie jest już czucie co tego typu narta potrafi na  rozjechanej trasie.
1000 metrów stoku nagle stało się małą górką która wydawała się mieć max 500 metrów [emoji3]
Na zdjęciu jeden z obiektów testu.
Wieczorem w domu zamówiłem nowe nowe narty allmoutain o długości 180 cm i prawie 100mm pod butem. 
 
Paczka jest w drodze i mam nadzieję na premierę na Pilsko w sobotę [emoji6]
DSC_0148.thumb.JPG.cf586bf5cb26f8d888382f6c0d317ad9.JPG
180 bardzo słusznie. Też się rozglądam bo moje AM zaczęły się rozwarstwiać a Progressorów nie wytrzymują kolana.

Wysłane z mojego HAMMER_AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, artix napisał:

Po głowie od dłuższego czasu chodzi mi narta free,  a raczej rasowy allmoutain.

W zeszłym tygodniu nadążyła się okazja by coś spróbować.  

Było wiele nart typu off, ale ja już miałem dość konkretnie ukierunkowany target.  

Odpuściłem dechy typu 110 + pod butem bo na 100%  Powder jeszcze długo się nie zapowiada...

Paczka jest w drodze i mam nadzieję na premierę na Pilsko w sobotę 😉

Masz rację powyżej 100 u nas nie ma żadnego zastosowania. Mam K2 118 i 90 i zastanawiam się czy 118 nie sprzedać! spotkać 50cm powder to jak wygrać w totka! 

PS. a z drugiej strony, jak one pięknie płyną po nawet 20-30cm :D

PS2. dobrego nartowania na Pilsku, bo mnie nie będzie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, artix napisał:

Parametry narty to 180 cm 128/98/118

Juz nie moge sie doczekac Pilska ;)

Ja zakupiłem Salomon QST 188/99 i dalej czekam na miejsce gdzie je będę mógł naprawdę sprawdzić - czekam z utęsknieniem na odpowiedni warunek na Pilsku.  Nadmieniam , że w tym temacie jestem zupełnie świeży ale "do odważnych świat należy" :D:D

Pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...