Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Poszukuję fajnych, sprawdzonych miejsc noclegowych - kontaktów email lub stron internetowych na narty Austria, Włochy, Niemcy

Najchętniej w miejscowościach gdzie jest dużo tras narciarskich lub lodowce.

Będę wdzięczna gdyż dotychczasowe miejsca mojej rodzinie się już znudziły więc szukam nowych miejsc ale  nie chcemy korzystać z portali typu booking

Liczę na Was :-)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Inaaa napisał:

......dotychczasowe miejsca mojej rodzinie się już znudziły więc szukam nowych miejsc.....

Na początek wymień te miejsca które twojej rodzinie się znudziły.

Szkoda żebyśmy się męczyli na darmo i wymieniali Ci miejsca znudzone do znudzenia.

To strasznie nudne.

 

Pozdrawiam

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, idealist napisał:

hahahaha, uśmiałam się. Może koleżanka poda widełki cenowe, bo jak mamy iść w te klimaty to ja proponuję hotel Zhero koło Ischgl, cena promocyjna 250 euro za noc :) 

Ale dlaczego takie nędzne hoteliki daleko od stoku polecacie koleżance  ;-) ?

Co prawda apartament królewski już jest sprzedany,  ale zwykły pokój w Trofana Royal w Ischgl może od biedy ujdzie - przykładowa cena za pokój 2 - osobowy od 11.02 do 18.02 to tylko 26.606 zł....

 

http://www.booking.com/hotel/at/trofana-royal.pl.html?aid=304142&label=gen173nr-1FCAEoggJCAlhYSDNiBW5vcmVmaLYBiAECmAEeuAEJyAEP2AEB6AEB-AELqAID&sid=a6c98e214f64a19f6b286cea73ab3145&sohad=1&checkin=2017-02-11&checkout=2017-02-18&activeTab=room_4579201_2

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Inaaa napisał:

Witajcie

 

Poszukuję fajnych, sprawdzonych miejsc noclegowych - kontaktów email lub stron internetowych na narty Austria, Włochy, Niemcy

Najchętniej w miejscowościach gdzie jest dużo tras narciarskich lub lodowce.

Będę wdzięczna gdyż dotychczasowe miejsca mojej rodzinie się już znudziły więc szukam nowych miejsc ale  nie chcemy korzystać z portali typu booking

Liczę na Was :-)

 

Polecam www.casamundo.pl  Już piąty raz z nimi. Generalnie czytam opinie, sprawdzam położenie na mapie i rezerwuję. Jeszcze się nie zawiodłem. Bez problemu można znaleźć nocleg dla 3-4 osób w cenie 1700-2500zł. Kwestia odległości od stoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj po co od razu tyle sarkazmu.........?

Nie szukam przez booking gdyż moje doświadczenia pokazują, że potrafi ten sam apartament być droższy nawet do 1200 zł,  a to sporo jak dla mnie

Faktycznie szukam głównie apartamentów, a nie hoteli - są tańsze

Słuszna uwaga, co do miejsc i odpadają u na już : Marilleva, Passo Tonale, Folgarida, Madonna de Campilio, Allgrave, Sesto, Livigno,  byliśmy tam już po kilka razy

 

Tak więc, ponawiam zapytanie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Inaaa napisał:

 Marilleva, Passo Tonale, Folgarida, Madonna de Campilio, Allgrave, Sesto, Livigno,  byliśmy tam już po kilka razy

Tak więc, ponawiam zapytanie :-)

Poproszę o  adresy sprawdzonych objektów w wymienionych destynacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Inaaa to co piszesz o booking.com z pewnością nie jest regułą. Wiele kwater tam wyszukiwałam i cena była taka jak na stronie kwatery, a jeśli były różnice to symboliczne. Jestem świeżo po rezerwacji domu w Austrii i ceny na booking były identyczne jak na interchalet, belvilla i casamundo. Co więcej, booking prezentuje też oferty belvilla, a casamundo z kolei to siostra belvilla...

Ośrodki lodowcowe w Austrii z dużą ilością tras nielodowcowych - np. Solden i Zillertal

Solden, kwatera w Langenfeld

http://www.haus-sonnenheim.at/ - było tanio, dość skromnie, ale każdy pokój z łazienką, blisko term, blisko skibusa

Zillertal

kwatery w Laimach

http://www.appartement-aloisia.com/

http://www.zillertalnet.at/apart-elfriede/

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście,że cena była ta sama,przerabiałem to wielokrotnie.Ja poza tym miałem dwukrotnie pozytywne doświadczenia z booking,gdy za granicą dzwonił do mnie menedżer,że obiekt przez nich zarezerwowany nawalił i w związku z tym mogę sobie wybrać ofertę znacznie droższą,a oni dopłacają różnicę.

Poza tym super kompetentna obsługa klienta-na tle infolinii różnych banków czy operatorów komórek-niebo i ziemia...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...