Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szukając dobrej pogody,udałem się dziś na Lawortę w Ustrzykach.Dodatkowym bonusem były zawody o Puchar Laworty.

Ten świetny stok,długi i stromy,okazał się być bardzo dobrze przygotowanym,co nie zawsze mu się zdarzało.Szkoda,że nie dosięgnął go potencjalny poważny inwestor,jak Rusinek na Słotwinach,bo tam pole do popisu byłoby większe.Mimo wszystko w porównaniu z moją rodzinną Magurą Małastowską,która ugrzęzła przed wielu laty w procedurach wodno- leśno-urzędowych,to jest dużo lepsze.

Ostatnio w rozmowie z kolegami oceniliśmy,że jedynym inwestorem,który podołałby rozwojowi stacji,byłoby CBA,gdyby chciało wybudować tam OW dla pracowników-poradziłoby sobie ze wszystkim...

Momentami kolejka do wyciągu była do 10 minut,głównie za sprawą mieszkańców stolicy,którzy zawitali tam na ferie.Jak na feryjną niedzielę,nie było więc źle.

Dziwiły mnie tylko zapowiedzi spikera,który wyniki zawodów przeplatał komunikatami z prośbą o zgłoszenie się pana z auta tego,owego i następnego.Myślałem,że ktoś kogoś zastawił lub stuknął,ale było tego za dużo.Dopiero gdy zszedłem na parking po zawodach,okazało sie ,w czym rzecz.Rano na nieco nachylonym  parkingu było lodowisko,parkowaliśmy poprzecznie do linii spadku,w południe przygrzało słońce i auta zaczęły się do siebie przytulać,zjeżdżając na sąsiada...Choć jeżdżę od 1968 roku i sporo rzeczy widziałem na drodze,tego jeszcze nie.Moje auto z Dwurnikiem wyszło bez szwanku,bo uszkodzenia grafiki bym nie przeżył,ale nie dzięki przebiegłości kierowcy a szczęściu.Ale człowiek uczy się całe życie...

 

WP_20170219_003[1].jpg

WP_20170219_002[1].jpg

WP_20170219_001[1].jpg

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, lski@interia.pl said:

Dopiero gdy zszedłem na parking po zawodach,okazało sie ,w czym rzecz.Rano na nieco nachylonym  parkingu było lodowisko,parkowaliśmy poprzecznie do linii spadku,w południe przygrzało słońce i auta zaczęły się do siebie przytulać,zjeżdżając na sąsiada...Choć jeżdżę od 1968 roku i sporo rzeczy widziałem na drodze,tego jeszcze nie.Moje auto z Dwurnikiem wyszło bez szwanku,bo uszkodzenia grafiki bym nie przeżył,ale nie dzięki przebiegłości kierowcy a szczęściu.Ale człowiek uczy się całe życie...

 

Ja kilka lat temu przeżyłem podobna historię. W czasie jazdy na nartach w Oravskiej Lesnej na Słowacji też dochodziły nas głosy o jakiś problemach na parkingu.

Jak doszedłem to moim oczom ukazał się taki widok.

I to był mój ostatni kontakt z prawie nowym S-maxem :(

 

2012-02-25-066.jpg

2012-02-25-068.jpg

2012-02-28-153.jpg

Edytowane przez andy-w
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, lski@interia.pl said:

Też bym nie uwierzył w tak szybki przybór wody.Chyba,że jak go wstawiałeś, już było wody  po kolana,a potem przybyło po pas?

Rano było dobrze na minusie, parking był zupełnie suchy. Słowacy wcześniej cały śnieg z parkingu spychali do strumyka. W ciągu dnia znacznie się ociepliło i w kilka godzin strumień wylał mając tamę ze śniegu.

 

2012-02-25-075.jpg

2012-02-25-077.jpg

Edytowane przez andy-w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, andy-w napisał:

Ja kilka lat temu przeżyłem podobna historię. W czasie jazdy na nartach w Oravskiej Lesnej na Słowacji też dochodziły nas głosy o jakiś problemach na parkingu.

Jak doszedłem to moim oczom ukazał się taki widok.

I to był mój ostatni kontakt z prawie nowym S-maxem :(

Patrząc na foty to z tymi komunikatami mogli się lepiej postarać. Przecież było widać na jakich blachach są auta...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...