Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jest tam jeszcze Goettler, znany z Nangi. Gukov to zdobywca złotego czekana, na 6200 utknął.

https://www.planetmountain.com/en/news/alpinism/latok-i-sergey-glazunov-perishes-alexander-gukov-trapped-at-6200-meters.html

http://mountain.ru/article/article_display1.php?article_id=8620

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Bargiel

Wyprawa K2 Ski Challenge powoli dobiega końca. Jestem dumny z tego, że udało się zrealizować zamierzony cel i dziękuję wszystkim, którzy we mnie uwierzyli.
To jest moje największe dotychczasowe osiągnięcie. Nikomu przedtem nie udało się zjechać ze szczytu K2.
Wyprawa miała miejsce w wyjątkowym dla mnie momencie - setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Cieszę się, że mogłem uczcić w taki sposób ten jubileusz, który przypomina nam o wolności. Dla mnie granice istnieją tylko w głowie i sercu. Kiedy ktoś nam je stawia, powinniśmy traktować je jak wyzwania - mierzyć się z nimi, przekraczać je. Chciałbym, aby powiewająca dumnie w bazie pod K2 polska flaga przypominała nam o tym.
Nie byłoby tego sukcesu, gdyby nie miłość do Tatr. Gór z których pochodzę, które mnie ukształtowały i dzięki którym udało mi się zdobyć najtrudniejszy ośmiotysięcznik. Pamiętajmy, że naszą największą siłą jest świadomość tego kim jesteśmy i skąd pochodzimy. To powinno być motywacją do podejmowania wyzwań i spełniania marzeń, a nie powodem niewiary.

Aktualnie jesteśmy całą ekipą w Skardu. Czekamy, aż dotrą tu nasze bagaże. Potem ruszamy do Islamabadu - tam spędzimy kilka dni oczekując na lot powrotny do Polski. Niebawem damy znać jaki jest dokładny termin naszego przylotu.

Andrzej Bargiel

37836734_1750301331733147_90668102697783

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2018 o 08:06, surfing napisał:

Aktualnie jesteśmy całą ekipą w Skardu. Czekamy, aż dotrą tu nasze bagaże. Potem ruszamy do Islamabadu - tam spędzimy kilka dni oczekując na lot powrotny do Polski. Niebawem damy znać jaki jest dokładny termin naszego przylotu.

Andrzej Bargiel

wielkie gratulacje dla Pana i całej ekipy, napiszcie kiedy lądujecie na Okęciu

- przyjdziemy z flagami i wspólnie zaśpiewamy pieśni niepodległościowe

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarioJ napisał:

Fajna konferencja. Kto obejrzał całość ? 🙂

 

Teraz wiadomo że mieli dwa drony. Stąd filmy ze zjazdu. Powiedzieli że mają jeszce masę materiału filmowego.

 

Bargiel zdradził plan na następny zjazd: trójka Bargielow zjeżdża z 8-tysiecznika.

Mama ich nie pusci. Jezusie cysta chlopy do końca oczadzieli! Przypomina mi sie Mackiewicz i jego filmik babcia wymiata. PS. Obejrzalem calosc. Pani z TVP the best.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Relacje po chwili odpoczynku są lepsze niż te na gorąco.

Opowieść Bargiela na festiwalu w Lądku, dostępne na video facebook, dużo konkretnych szczegółów, to co nas najbardziej interesuje.
O utrzymanie motywacji, o trudnościach, dużo o bezpieczeństwie, o nieprzyjemnym spaniu w namiocie, trochę o butach, sprzęcie.

Od 58 minuty: https://www.facebook.com/PrzegladFilmowGorskich/videos/671592203222984/

Bargiel zapowiada dłuższy film z K2, obecnie pracują nad jego montażem.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

 Może nowy wątek. Redbull. Pushing the Limits. Maya Gabeira inna para kaloszy. Nie pokaże 20m rekordu, a poprzedni 30m wypadek

Do dyskusji...

http://sieplywa.pl/aktualnosci/inne/6427-fala-wysokosci-30-metrow-w-nazare-i-kontrowersje-z-nia-zwiazane/

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Andrzej Bargiel
Jest mi niezmiernie miło i czuje się bardzo zaszczycony, że znalazłem się w gronie tak utytułowanych sportowców. Dziękuje wszystkim kibicom i Przegląd Sportowy 🙏

Głosowanie internetowe trwa jeszcze 24h głosujcie bym nie był ostatni😉

#84PlebiscytPrzegląduSportowego

Obraz może zawierać: 2 osoby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • 1 year later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...