Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już wiadomo, a nawet pokazano ;) , wziąłem udział w czterodniowym maratonie rowerowym w Szklarskiej Porębie, pod nazwą Bike Adventure. Dwa etapy rozgrywane są w Górach Izerskich, dwa w Karkonoszach. Możemy wybierać pomiędzy dystansem PRO ( dystans do 60 km i 2000 m przewyższenia dziennie ) lub FUN ( dystans do 30 km i 1100 m przewyższenia dziennie ). Ponieważ startowałem po raz pierwszy w czymś takim i do tego miała być kategoria Fat Bike, wpisałem się na FUN. Tak jak moi koledzy teamowi. Jak się okazało, to była słuszna decyzja. Niech nie zwodzą suche liczby, bo na prawdę było co robić i gdzie się zmęczyć! ;) 

Zanim cos więcej napiszę i pokażę, chcę baaardzo podziękować @Annaa i @marionen za mocne wsparcie i doping na trasie. Za super atmosferę i Jema Bidona... ;) Moja ekipa rowerowa bardzo Was polubiła i jak tylko wyjechaliście, zrobiło się jakby pusto. Wieeelki dzięks dla Was!!!!!!! :) 

To wróćmy do samej imprezy - dla mnie to było wyzwanie roku. Po sukcesie na Śnieżce jechałem tam w dobrym nastroju. Ale kompletnie nie wiedziałem jak zacząć - jechać na maksa, czy oszczędzać się, itd. Ale wiedząc, że kondycja jest, nie martwiłem się zbytnio, czy dam radę. Bardziej bałem się o sprzęt, ewentualnie jakąś kontuzję. Na jakiś super wynik nie liczyłem, jedynie może w kategorii Fatów, której ostatecznie nie zrobiono... Pozostała więc zabawa.

Dziś już nie zdążę opisać co nieco poszczególne etapy, więc zacznę od filmiku. Jest dość długi... ;) Są to ujęcia z wszystkich 4 etapów, przedzielone tamtejszymi widokami i ujęciami z Term Cieplickich w Jeleniej górze. W następne dni postaram się coś napisać, o ile czasu starczy. Zbliża się zima, więc to ostatni wątek rowerowy z mojej strony. ;) 

 

 

  • Like 12
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mariusz! :) Czytałem, bo już od jakiegoś czasu realizuję swoją wersję takiego przedsięwzięcia. Niestety czasu mam mało i pewnie to potrwa... Jednak robię to tylko dla siebie i nie wpisałem się do klubu. Pewnymi rzeczami lepiej się nie chwalić, bo można dostać spory mandat... ;)

Jak na razie zdobyte skromne 3 szczyty: Skrzyczne, Czupel i Śnieżka. Wejście zimowe na Szczelińca się nie powiodło z powodu oblodzenia. Ale idzie kolejna zima i kolejne zawody w Górach Stołowych... ;)B|

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Coś mi się wydaje że kamera nie oddaje w pełni realiów,nie byłem tam ale widać 'ciekawe' techniczne odcinkiB|

 Jeśli podobają Ci się takie etapówki to polecam całkiem bliską "Gwiazdę Południa", nie dawno ruszyły zapisy na przyszły rok. Moim zdaniem fajne trasy mtb w Stryszawie Zawoi i Makowie Podhalańskim i taka bardziej kameralna impreza,w tym roku było  200kilka osób. Bardziej byłem kibicem,choć jeden etap jechałem a inne znam trochę ze swoich wycieczek.

A próbowałeś startów w Cross Country? ciekawy jestem opinii zapalonego amatora.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...