Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

Czy ktoś z Was ma pogłębione doświadczenie w eksploatacji łańcuchów-znalazłem w garażu

takie w rozmiarze 90 /poprzednie auto miało 195/65 r16 / a teraz mam 205/65 r16 ,więc nominalnie łańcuch wielkości 100.

Czy ten 90 da się założyć,choć nie będzie optymalnie pracował,czy w ogóle się nie da?

Nienawidzę tego wynalazku,od kiedy stoczyłem (jedyny raz w życiu zaszłą konieczność) z nim walkę w ciemności i śniegu,na ciężkie warunki zawsze wystarczało mi quattro,a łańcuchy woziłem w busie na sztukę dla zagranicznych policji,ale teraz jadąc busem do Szwajcarii w obliczu wielkich opadów mam pewne obawy...

Edited by lski@interia.pl

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By grejan
      Jakie są warunki w Białce tatrzańskiej, pytam ponieważ mam zamiar jeszcze w ten weekend się wybrać?
    • By PiotrPoznań
      Cześć, Przymierzam się do zakupu nart.
      Chodzą mi po głowie Volkl Racetiger sc black  2018 170 cm, (używane 2 tygodnie za bardzo rozsądne pieniądze)
      Moje umiejętności narciarskie oceniam na 5, waga 105 kg, wzrost 184, buty Salomon X Pro 100.
      Czy te narty będą odpowiednie dla mnie do pogłębiania moich umiejętności jazdy? Czy to może dla mnie "za wysoka półka"? Ewentualnie jaki inne wybrać - co polecacie?
      Z góry dziękuję za Wasze opinie i sugestie!
    • By lski@interia.pl
      Czy ktoś z Was będzie jechał z Krakowa na Słotwiny w najbliższą niedzielę?
    • By foliatek
      Witam serdecznie. Przez kilka sezonow jezdzilem na nartach atomic sx 159 112x68x96=15m
      Zauwazylem ze zaczelo mi sie na nich gorzej jezdzic przy szybszej jezdzie i przy trudniejszych warunkach na stoku, chcialbym je zmienic na narty ktore nie beda mi przeszkadzac ja te na ktorych teraz jezdze a beda na kolejny etam do puki nie bede smigal jak alberto tomba
      Prosze o doradzenie jakie narty zakupic
    • By lski@interia.pl
      Czy ktoś może był,bo o dziwo w piątek ruszyła Vratna,z którą nie miałem nigdy dobrych doświadczeń,jak chodzi o pokrywę śnieżną?

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...