Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Góral spod Skrzycznego

Górale na wakacjach

Recommended Posts

Nie samą zimą człowiek żyje. I jak widać na załączonych obrazkach nie tylko kiełbaską się żywię. Kergulena znacznie bardziej mi smakuje.

1.thumb.jpg.4d931d57e6ab8d23551e66e0d2a70592.jpg

2.thumb.jpg.7f7ca6fa92c5c9b063708e6bead02efe.jpg

3.thumb.jpg.b1943e9eb69ad7c7da300e7a22db4a45.jpg

4.thumb.jpg.6ec655979c6b9ef45c2dba48f4c8be13.jpg

Lipiec, sierpień przelecą, we wrześniu uzupełniamy wpłaty na sezonówki i od listopada śmigamy w Szczyrku.

Do zobaczenia wkrótce na stokach.

• Like 9
  • Thanks 2

Fajnie Cię widzieć w dobrej kondycji i ze znajomym uśmiechem na twarzy 😁 Domyślam się , że to polskie morze , które ja odwiedziłem ponad dwa tygodnie temu ale niestety zakończyłem mój urlop szybko  i nie tak jak planowałem a mianowicie w szpitalu 😪 

Liczę że będę mógł dopłacić do sezonówki  i śmigać z forumowiczami w Szczyrku i nie tylko w najbliższym sezonie .

Nad polskie morze jeżdżę tylko do Chałup ze względu na rodzaj wypoczynku , który preferuję a poza tym bardzo lubię tą niekomercyjną „wiochę”  i pozytywnie zakręconych ludzi na miejscu  . Wczasowicze nie znajdą tu nic dla siebie .....,😁

951F7FBD-7AAC-4F96-93F0-ABE8FEAE53E9.jpeg

5DCE6128-A174-47A9-AA41-61B0CDD1C562.jpeg

BC173DF9-09D1-4C87-90A4-4B2C17BDC8EF.jpeg

• Like 9
  • Thanks 1

1 godzinę temu, johnny_narciarz napisał:

Ja jadę w przyszłym tygodniu... na tłusto wzdłuż Wisły! :ph34r:

Tylko jak jakiś kataklizm tego nie zmieni...

Cześć

Jaka będziesz w okolicach stolicy to się odezwij.

Pozdro

9 godzin temu, johnny_narciarz napisał:

Ja jadę w przyszłym tygodniu... na tłusto wzdłuż Wisły! :ph34r:

Tylko jak jakiś kataklizm tego nie zmieni...

Czekam na relacje, bo tez mam w planach ta trasę, ale nie na tłusto ;),jedziesz objuczony tłuściochem?

13 godzin temu, Mitek napisał:

Cześć

Jaka będziesz w okolicach stolicy to się odezwij.

Pozdro

Puszczę link do monitoringu - będziecie mogli śledzić moje poczynania online. ;)

Spodziewam się być w Warszawie przed południem w niedzielę za tydzień (8.07.2018), o ile trasa mnie czymś nie zaskoczy...

Ale jeszcze nie ma 100% pewności, że na pewno pojadę...

Dam znać.

Pozdrowionka.

4 godziny temu, Sariensis napisał:

Czekam na relacje, bo tez mam w planach ta trasę, ale nie na tłusto ;),jedziesz objuczony tłuściochem?

Tłuściochem i mam obawy, czy mnie on nie zniszczy zbyt wcześnie...

Jadę ultramaraton "Wisła1200" B|

Edytowano przez johnny_narciarz
  • Like 4
  • Thanks 1

11 godzin temu, johnny_narciarz napisał:

Puszczę link do monitoringu - będziecie mogli śledzić moje poczynania online. ;)

Spodziewam się być w Warszawie przed południem w niedzielę za tydzień (8.07.2018), o ile trasa mnie czymś nie zaskoczy...

Ale jeszcze nie ma 100% pewności, że na pewno pojadę...

Dam znać.

Pozdrowionka.

Tłuściochem i mam obawy, czy mnie on nie zniszczy zbyt wcześnie...

Jadę ultramaraton "Wisła1200" B|

Cześć

Jakby coś potrzebował (logistyka, noclegi, przeprowadzić przez Warszawę, żeby Cię nie rozjechały Panie na łabądkach) dzwoń jak w dym.

Pozdrowienia

1 godzinę temu, Sariensis napisał:

na tej trasie, akurat tłuścioch może się przydać, sporo piachu na Kujawach podobno, nad morzem podobnie ;) powodzenia.

Piach?... Nad morzem?... Coś zalewasz...:) ;)

Pozdrowienia

• Thanks 1
  • Haha 1

Dnia 29.06.2018 o 12:03, Mitek napisał:

Cześć

Jakby coś potrzebował (logistyka, noclegi, przeprowadzić przez Warszawę, żeby Cię nie rozjechały Panie na łabądkach) dzwoń jak w dym.

Pozdrowienia

Dzięki! Miło wiedzieć, że jest wsparcie. Jak coś, odezwę się. :)  W sumie to tylko w okolicach Warszawy mam zapewniona pomoc i to od kilku osób! Szacunek dla Warszawiaków! B|

Chyba czas otworzyć nowy wątek, bo ten należy do Górala. B|

Darek, bardzo się cieszę, że jesteś w formie, a przynajmniej dobrze wyglądasz! Super! :)

• Like 1

Ja też na wakacje wybrałem Polskę ale jednak zimowe klimaty mi bardziej leżą😁 Więc udałem się w miejsce gdzie w lipcu w Polsce mamy zime.

20180701_161815.thumb.jpg.5af9e2c67d571271bc79772d863174e3.jpg

• Like 3

Zacytuję KPN z 1 lipca:

" Dziś na Śnieżce było -0,2 stopnia Celsjusza. Mamy 1 lipca. Takie temperatury w Karkonoszach to jednak w sumie nic nadzwyczajnego nawet latem. Warto pamiętać, że na początku lipca około 200 lat temu na Równi pod Śnieżką zamarzł pasterz. Zostało to odnotowane w kronikach."

• Like 2

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez oflife
      Hej, na wstępie dodam, że nigdy nie chodziłam wcześniej po górach. Mój chłopak jest miłośnikiem górskich wypraw i zgodziłam się, że w następne lato pojedziemy w góry na wakacje. Chciałabym dobrać odpowiednie obuwie na wysokie temperatury. Na pewno nie będziemy chodzić w wysokie partie gór i trudne miejsca, tylko raczej spacerowe szlaki i leśne wędrówki. Myślicie, że sandały to dobry wybór? Ostatnio znalazłam stronę z szerokim wyborem obuwia https://www.limango-outlet.pl/damskie-sandaly i wpadły mi w oko takie sandałki https://www.limango-outlet.pl/kamik/sandaly-trekkingowe-w-kolorze-bezowym-2-6377590 . Czy któraś z was może korzystała z podobnego obuwia i rozwieje moje wątpliwości, czy mogę bez obaw używać takich sandałów w górach?
    • Przez kasyWARSZAWApl
      Witam, gdzie można latem lub na jesieni jeździć na nartach  ? Czy są gdzieś w Polsce w górach miejscowości gdzie możliwe jest jazda na nartach bez śniegu?
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2018