Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wspaniała walka naszych siatkarzy. W finale Brazylia zmieciona. W półfinale najtrudniejszy, ale zwycięski mecz z faworyzowanymi Amerykanami. Dodatkowo obronione złoto sprzed 4 lat. Jestem pod wrażeniem drużyny i jej nowego trenera. Vital Heynen odbudował Bartosza Kurka i całą drużynę! 

  • Like 7
  • Thanks 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, marionen napisał:

Wspaniała walka naszych siatkarzy. W finale Brazylia zmieciona. W półfinale najtrudniejszy, ale zwycięski mecz z faworyzowanymi Amerykanami. Dodatkowo obronione złoto sprzed 4 lat. Jestem pod wrażeniem drużyny i jej nowego trenera. Vital Heynen odbudował Bartosza Kurka i całą drużynę! 

To było po prostu podwójne Mistrzostwo Świata!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Cztery lata minęły i znowu siatkarze w finale MŚ. Ponownie dwa epickie mecze z USA i Brazylią. Brazylia dała dzisiaj z siebie wszystko co miała najlepszego, rozegrali najlepszy mecz w sezonie, a jednak za mało na Polskę. Grbic pokazał, że jest najlepszym trenerem jakiego mogliśmy znaleźć. Z kim zagramy w jutrzejszym finale, może ktoś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, marionen napisał:

Brazylia z brązem, zasłużonym. Wierzę, że Grbič natchnie pozytywnie drużynę w finale i obronimy po raz trzeci z rzędu MŚ, dołączając do najlepszych zespołów siatkarskich w historii dyscypliny.

W ostatnim secie trochę sędziowie jednak Słoweńców oszukali a moment był taki, ze albo remis albo Brazylia odskakuje na 2pkt, a byli w gazie po wygranym trzecim… choć overall to masz rację. No i trener nasz, znaczy z Zaksy.

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lika napisał:

Ćwierćfinał Eurobasketu ze Słowenią rozegramy w Środę o 20.30.

Na tym ćwierćfinale raczej się skończy. Pokonanie Słowenii z Luką Dončiciem wydaje się być nierealne... Sam awans do ćwiartki to maksimum co mogli ugrać. Osobiście czekam na starcie dwóch wielkich koszykarzy (gwiazdy NBA) i ich drużyn Luka Dončić kontra Nikola Jokić. Choć grają na różnych pozycjach, to są liderami Słowenii i Serbii. Przez jakiś dziwny przypadek obaj pochodzą z Bałkanów...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I młodzi Włosi pokazali, że można grać w siatkówkę jeszcze lepiej od Polaków. Nie wiem czy 2 ciężkie pieciosetówki zaszkodziły naszym zawodnikom, jeśli tak to raczej w sferze psychicznej niż fizycznej. Gianelli zrobił różnicę i od 2 seta poprowadził Włochów do zdecydowanego i zasłużonego zwycięstwa. Różnica nie jest jednak wielka i następnym razem wynik możliwy jest inny. Drugie miejsce też dobre. Czołówka siatkarska jest wyrównana i liczy się kilka drużyn w walce o medale, takie jak Francja, Brazylia, USA, Polska, Włochy, Słowenia, do tego jakiś czarny koń z tych nieco teoretycznie słabszych. W systemie pucharowym łatwo jest wylecieć z turnieju, czego najlepszym przykładem Igrzyska Olimpijskie i nasza drużyna...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC changed the title to Siatkówka MŚ
W dniu 11.09.2022 o 20:31, marionen napisał:

Na tym ćwierćfinale raczej się skończy. Pokonanie Słowenii z Luką Dončiciem wydaje się być nierealne... Sam awans do ćwiartki to maksimum co mogli ugrać. Osobiście czekam na starcie dwóch wielkich koszykarzy (gwiazdy NBA) i ich drużyn Luka Dončić kontra Nikola Jokić. Choć grają na różnych pozycjach, to są liderami Słowenii i Serbii. Przez jakiś dziwny przypadek obaj pochodzą z Bałkanów...

no panie wiceprezesie, czarne prognozy nie sprawdzone... !!! Mamy półfinał pomimo tragicznej trzeciej qwarty

1

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, marionen napisał:

Ostatni medal w koszykówce Polacy zdobyli 55 lat temu, kiedy królował na parkietach Mieczysław Łopatka, jeden z najlepszych polskich koszykarzy w historii. A Ponitka rozegrał kapitalny mecz...

Ponitka, Slaughter, do tego zadziorny Balcerowski. Jest kapitał na niespodziankę, choć ta już faktem jest.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, marionen napisał:

Ostatni medal w koszykówce Polacy zdobyli 55 lat temu, kiedy królował na parkietach Mieczysław Łopatka, jeden z najlepszych polskich koszykarzy w historii. A Ponitka rozegrał kapitalny mecz...

3*xx https://basketnews.com/news-177987-luka-doncic-goes-home-poland-upsets-slovenia-behind-ponitkas-triple-double.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, marionen napisał:

Ostatni medal w koszykówce Polacy zdobyli 55 lat temu, kiedy królował na parkietach Mieczysław Łopatka, jeden z najlepszych polskich koszykarzy w historii. A Ponitka rozegrał kapitalny mecz...

Jak Słowenia wyszła na +5 to zgasiłem telewizor bo myślałem, że pozamiatane. Na szczęście zerkałem w necie na wynik i... wróciłem do oglądania.

Ponitka wydarł to zwycięstwo.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Wujot napisał:

Jak Słowenia wyszła na +5 to zgasiłem telewizor bo myślałem, że pozamiatane. Na szczęście zerkałem w necie na wynik i... wróciłem do oglądania.

Ponitka wydarł to zwycięstwo.

Małej wiary…

https://sport.tvp.pl/62185847/polska-slowenia-na-eurobasket-2022-transmisja-online-na-zywo-w-internecie-11092022

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla przypomnienia w grupie Finowie dołożyli nam 30 pkt natomiast Serbowie 27 pkt, do tego ciężkie mecze z Czechami, Izraelem i Niderlandami. Serbów i Finów już nie ma, a my w najlepszej czwórce. Rozgrywki grupowe i system pucharowy obecnie preferowany to jakby inne zawody. Grecja i Serbia wygrały swoje grupy bez porażek , a mistrzostwa mają z głowy. Jeden słabszy mecz i cię nie ma... System pucharowy to szansa dla tych mniej rozwiniętych sportowo nacji...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...