Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Solden mon amour


sstar

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ relacja foto już była na zaprzyjaźnionym portalu tu może dla odmiany video. Perspektywa kanapy więc szału nie ma, żadne tam go pro. Kilka obserwacji: możliwości jazdy przytrasowej nieograniczone. Dla przykładu gdy na pucharowej czarnej strażnicy muld, uciekasz w lewo i już. Inna ciekawa linia to na fot. 1 bodajże trasa 41 obecnie zejście do niej po skałach przy gondoli. Potem piękne pola śnieżne, dalej czujnie przesmyk przez lodowiec i skały, powrót pod kanapę, po białym, fot.1. Ostatnia nie polecana, chyba, że ktoś musi to linia między lodowcem a skala w okolicy czarnej pucharowej, tym razem na lewo, ale patrząc z dołu, fot. 2, wzdłuż znaku. Bywa ponoć lawiniasta. PS. Wyjazd z Jarem, git ekipa.

DSC_2275.JPG

DSC_2307.JPG

Edytowane przez sstar
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin is the king.

Ale czy nie ma miejsca na dwa równolegle światy?

Wyjazd był z Jarem do Solden, więc kto chce ten znajdzie. Dodam tylko dwie fotki, zgadywanki. Day one, bawiłem się inaczej. Day two i ciekawe deski.

DSC_2059.JPG

DSC_2086.JPG

Edytowane przez sstar
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.11.2018 o 17:27, JC napisał:

Proszę nie odsyłaj na inne forum, a jeżeli to jest możliwe wstaw relację na nasze.

Przecież wstawiam relacje.

Ale nie będę się powtarzał. Jak Himilsbach;-) Ile q można mówić to samo, cytat.

Tak jak w relacji z Cortiny tu i tam daje inne zdjęcia, piszę inny tekst, komplementarnie.

Czy zlamalem p. 4 regulaminu o reklamie? Tak mam to rozumieć, że spamer ze mnie? Pytam bo nowy jestem. Nietutejszy trochę.

PS. Na skiforum linka do skionline mi nie skasowano, asymetria?

Edytowane przez sstar
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy dalej. Z dalszej perspektywy pucharowa czarna. Z dołu patrząc na prawo od odsłoniętego lodowca, gdzie pewien deskarz, pociągnął deskę, ale nad przepaścią się zatrzymał. Ja zjeżdżałem na lewo bliżej skal niż lodowca. Widać grzede jako lewy ogranicznik. A także na prawo od czarnej i wyciągu oraz pod nim.

DSC_2311.JPG

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarioJ napisał:

Jak wrażenia ze skiturów ? To chyba Twoje pierwsze kroki.

Ta. Źle przecięte foki. Wypinajace się speed turn na trawersie. Łatwo nie było. Słaba kondycja. Nadwaga. Ale wrażenia z górskiej przygody bezcenne. Tylko czemu oni na mnie zjeżdżali;-) miałem być sam:-) aha zjazdowo zaskakująco pewnie. Buty super wygodne.

Edytowane przez sstar
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, sstar napisał:

Ta. Źle przecięte foki. Wypinajace się speed turn na trawersie. Łatwo nie było. Słaba kondycja. Nadwaga. Ale wrażenia z górskiej przygody bezcenne. Tylko czemu oni na mnie zjeżdżali;-) miałem być sam:-) aha zjazdowo zaskakująco pewnie. Buty super wygodne.

Do nart Dynafia najlepsze foki oryginały z gumką, polecam. Konkurencją mogą być tylko jakieś lekkie foki, albo lekkie bezklejowe.

Lepiej mieć problem z fokami niż z butami. Ale wiązania się nie powinny w takiej sytuacji wypinać.

I po to są skitury, zdrowsza metoda na odchudzanie niż bieganie 🙂

Gratulacje tak czy siak.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarioJ napisał:

Do nart Dynafia najlepsze foki oryginały z gumką, polecam. Konkurencją mogą być tylko jakieś lekkie foki, albo lekkie bezklejowe.

Lepiej mieć problem z fokami niż z butami. Ale wiązania się nie powinny w takiej sytuacji wypinać.

I po to są skitury, zdrowsza metoda na odchudzanie niż bieganie 🙂

Gratulacje tak czy siak.

 

Mam dynafita foki, ale z innego modelu, muszę więc przyciąć je ciut w jednym miejscu, bo taliowanie jakby inne. Długość ok.

Co do wiązań to już się zastanawiałem czy zgodnie i przeciwnie do wskazówek zegara mogło mieć wpływ? Potestuje na sucho i poczytam, może wpadnę. Problem był w najwyższym położeniu i ostrym trawersie.

Co do przygotowania do sezonu, to tym razem nie dałem rady pochodzić po górach. A pływanie i same długie spacery, czy yoga to za mało. Spokojnie. Nie rzucę się na ekstremy. Tu też trasa dopasowana do możliwości.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, sstar said:

Mam dynafita foki, ale z innego modelu, muszę więc przyciąć je ciut w jednym miejscu, bo taliowanie jakby inne. Długość ok.

Co do wiązań to już się zastanawiałem czy zgodnie i przeciwnie do wskazówek zegara mogło mieć wpływ? Potestuje na sucho i poczytam, może wpadnę. Problem był w najwyższym położeniu i ostrym trawersie.

Co do przygotowania do sezonu, to tym razem nie dałem rady pochodzić po górach. A pływanie i same długie spacery, czy yoga to za mało. Spokojnie. Nie rzucę się na ekstremy. Tu też trasa dopasowana do możliwości.

A wiązania były zaciągnięte na tryb do chodzenia ?

Nie zrozumiałem co zgodnie i przeciwnie do wskazówek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kskuski napisał:

A wiązania były zaciągnięte na tryb do chodzenia ?

Nie zrozumiałem co zgodnie i przeciwnie do wskazówek?

Niby były. Chodzi o obrót aby osiągnąć pozycje stopnia, może to bez znaczenia, ale każą kręcić w określony sposób. Ja założyłem że ważny efekt.

DSC_1978.JPG

DSC_1976.JPG

DSC_1980.JPG

DSC_1981.JPG

DSC_1982.JPG

Edytowane przez sstar
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...