Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

Hej 

W ten weekend (sporo zależy od pogody, na ten moment - sobota), trzecie w tym sezonie zawody z cyklu Freeride World Tour, tym razem w Fieberbrunn. W związku z tym, że blisko można obejrzeć na żywo o normalnej porze, zachęcam bo emocje są spore. 4 kategorie : narty K i M oraz snowboard K i M. Proste zasady w filmiku poniżej i drugi krótki film na zachętę ;) z ostatnich zawodów w Kanadzie. Na żywo do obejrzenia na ich kanale YT lub Facebook.

Edited by AndKur
  • Like 2
15 minut temu, surfing napisał:

Oni to raczej więcej fruwają niż zjeżdżają :) , a później tłum oglądaczy jest rozczarowany że Jędrek nie zjeżdżał z K2 w takim stylu. 

nie do końca, jeden góra dwa konkretne skoki na przejazd. Reszta punktów za wybór trasy (trudność, oryginalność) i  technikę i płynność jazdy.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By lski@interia.pl
      Po kolei z kalendarza FiS znikają odwołane zawody  masters-hala Wittenburg,hala Oslo,Reiteralm.Wyglada,że tylko Szwajcaria się ostanie...
    • By lski@interia.pl
      Właśnie opublikowano kalendarz Mistrzostw Polski Amatorów na najbliższy sezon,ciekawe,jak będzie z realizacją...http://www.wnp.pzn.pl/index.php
    • By JC
      POGADAJMY O ZIMIE, czyli mój pierwszy LIVE. Zapraszam w sobotę 3.10.2020 o godz. 20:00 na YouTube.
      Jaka będzie nadchodząca zima, gdzie już można jeździć na nartach, jakie mam plany wyjazdowe? 
      Do zobaczenia!

• By JC
      Drugi dzień mojego pobytu w dolinie Paznaun. Pogoda postanowiła, że pozamyka trasy i wyciągi w Ischgl, zostawiając mi do dyspozycji tylko niewielką część ośrodka narciarskiego Kappl. To moja druga wizyta w Kappl i drugi raz śnieg próbuje mnie zasypać .
      Zapraszam także do Schatzi - najsłynniejszego baru ApresSki w Ischgl.

• By Shielded
      Jak w tytule kupię narty all mountain ok. 90mm pod butem. Inne propozycje prócz tych podanych również rozważę. Stan tylko bardzo dobry, celujący. Piszcie, na pewno się dogadamy 😛
      Pozdrawiam!
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...