Narty - skionline.pl
Jump to content

#vlog013 Tatrzańska Łomnica - wiosną taniej


Recommended Posts

To może też Strbskie Pleso? Widok na moja ulubiona trasę w Tatrach - bezcenny. Trasy na sam dół zarówno na Pleso jak i Łomnicy bez dwóch zdań se dłuższe, są TRASAMI a nie spacerniakami i nie trzeba kombinować aby zjechać 5 km, po prostu się zjeżdża z góry na dół bez nudy, no może od Startu na Łomnicy troche nudnej, ale w kierunku niebieskiej kanapy i troche czerwieni się znajdzie :).

Edited by Guest
Link to post
Share on other sites
38 minutes ago, JC said:

Dzisiaj nagrywam kolejnego vloga. Tym razem jestem w Tatrach, w Tatrzańskiej Łomnicy. 

Progniza pogody się sprawdziła!!!

Jak wyglądają warunki śniegowe? Byłem 2 weekendy temu i poniżej Skalnatego Plesa już było naprawdę miękko...

Link to post
Share on other sites
49 minutes ago, tresor said:

Super. Mam nadzieję, że materiał pojawi się do jutra bo w piątek się tam wybieram:). O ile wiatr nie pokrzyżuje mi planów.

W weekend bedzie w Tatrach wiało baaardzo mocno.

Link to post
Share on other sites
29 minutes ago, zaruski said:

W barach przy dolnej stacji gondoli / nie firmowanych przez TMR / jedzenie i napoje 2 razy tańsze.😉

Gondoli czy krzesła? Przy gondoli to jest start a tam to tylko knajpy TMR

Link to post
Share on other sites
1 minute ago, zaruski said:

4 osobowej gondoli, wokół płatnego parkingu.😎

To tam jest platny parking? Nigdy mi sie taki szalony pomysl nie przytrafil jak placenie za parking na Łomnicy, a to małe czteroosobowe to przy dolnej stacji kanapy przecież, faktycznie tam I lepsze i tansze jedzenie no i sklepiki z pamiatkami ciekawe.

Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, zaruski napisał:

W barach przy dolnej stacji gondoli / nie firmowanych przez TMR / jedzenie i napoje 2 razy tańsze.😉

Następnym razem sprawdzę. W Tatrach byłem tylko kilka godzin i nie miałem specjalnie czasu poszwendać się po okolicy, a szkoda!

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
43 minutes ago, JC said:

Następnym razem sprawdzę. W Tatrach byłem tylko kilka godzin i nie miałem specjalnie czasu poszwendać się po okolicy, a szkoda!

Szkoda też braku Strbskiego Plesa, może kolejny Vlog? W sumie Sam sië wybieram i mógłbym coś nagrać, ale wystarczy, że już @Paula robi adminowi konkurencję ;).

Edited by Guest
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Content

  • By lski@interia.pl
   https://sport.aktuality.sk/c/472099/ministerstvo-skolstva-odobralo-sla-statut-sportoveho-zvazu/     ...czytaliście,jak Słowacy z Vlhovą na czele potrafili swój odpowiednik PZN zlikwidować,by pozbyć się leśnych dziadków i mafijnych powiązań?
  • By mario33
   Dzisiejsza sytuacja na Slotwinach pokazuje, że ze względu na fakt, że ludziom brakuje rozumu, ON w sumie należałoby zamknąć. A decyzja o „ograniczonych feriach” ze wszech miar słuszna...
  • By Victor
   Witam serdecznie
   W związku z niepewna sytuacja na chwile obecna z decyzjami Brukselskimi które alpejskie kraje  będą otwarte w okresie świątecznym ( niby Austria -Szwajcaria na chwile obecna) moze ktoś zna kameralne,spokojne -mogą być małe ,nie ma z tym problemu ośrodki w CH w bliskiej odległości od granicy FR. 
   Z racji ze mam rezerwacje świąteczna w Tignes ,z której nie chciałbym rezygnować,gdyż dla mnie powiedziałbym bardziej dla syna(7 lat) przy zamknięciu ośrodka narciarskiego nadmiar śniegu(ma sypać już od 7/8 grudnia), klimat mega górski,spacery i wygłupy na świeżym powietrzu będą tez dobra aktywnością i alternatywa zmiany na chwile otoczenia a przede wszystkim wyjazdu z Belgii w której śniegu brak. Wiec,tak sobie myśle ze co dwa lub trzy dni mógłbym spokojnie pojechac do Szwajcarii -widoki przednie wręcz rewelacyjne trasa przez Chamonix(scieżkę już znam ,niestety z okresu letniego ,wiec zimą może być ślisko ),czy bardziej autostrada Annecy i przez Genewę tez nie widzę problemu.
   Poki co mam dwa ośrodki jeden to lodowiec Glacier 3000 około 4 godzin jazdy i kolejny 3.5 godziny Les Portes du Soleil od strony CH Champéry. Choć może być tam tłoczno gdyż wielu z Benelux planuje tam również wyjazdy z FR.
   Może ktoś zna i mógłby polecić coś jeszcze ? Tak żeby było do większej analizy a może i bliżej co ma również znaczenie . 
   Byłbym mega wdzięczy 👌
   pozdrawiam
    
   ... tak na marginesie,życzę wszystkim żeby całe Alpy Tatry i nie tylko były aktywne 🎿 🤞
  • By JC
   Jeżeli zagraniczne ośrodki narciarskie będą otwarte, czy wyjedziesz na narty w trakcie ferii?
  • By Arek1982
   Czy ktoś w temacie powyżej, wie coś więcej ? Taki mejl dostałem dziś.
   "Zgodnie z nowymi przepisami osoby przybywające do Austrii z krajów UE/ EOG, Szwajcarii, Andory, Monako, San Marino, Watykanu i Stanów Zjednoczonych na ogół mogą wjechać bez ograniczeń, jeżeli: Stan/ obszar, z którego pochodzą, jest wymieniony w załączniku A
   Przy wjeździe mogą przedstawić  dowody, że w ciągu ostatnich 10 dni przebywali wyłącznie w Austrii lub w państwie, lub na terytorium wymienionym w załączniku A

   Szczegółową listę krajów i zwolnień można znaleźć w załącznikach A i B.

   Jeżeli pkt 1 i 2 nie znajdują zastosowania, należy przedstawić zaświadczenie lekarskie potwierdzające, że dana osoba miała negatywny wynik testu COVID-19 (§ 2 i załącznik C lub D). Badanie nie może być wykonane wcześniej niż 72 godziny przed wejściem w życie rozporządzenia.

   Zgodnie z art. 8 ust. 1 rozporządzenia zasady nie mają zastosowania do podmiotów zajmujących się transportem towarów i osób.

   Nowe przepisy będą obowiązywać do 31 marca 2021 r. 
   Opr. ZMPD/DTR/ACH
   Źródło: AISÖ, IRU Flash Info
   Grafika: Pixabay
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...