Narty - skionline.pl
Jump to content

JC
 Share

Recommended Posts

8 minut temu, janek57 napisał:

Filmik profesjonalny. Sama stacja narciarska w mojej opinii w porównaniu do COS, Czantorii czy nawet Skolnitego ??? . Jak dla mnie MIERNOTA!

Dokladnie, w szeregu z BSA, choc chyba ciut lepiej.

A film 👌

Edited by artix

1 hour ago, MichalR said:

Niektorzy ponad fun jazdy na nartach przedkladaja jak wyglada osrodek. Chyba nigdy nie byli na warszawskich Szczesliwicach ;)

Na Szczęśliwicach zaczęli modernizację budynku (po ubiegłorocznej modernizacj stoku) więc będzie luks :) Niby tylko 200m zjazdu ale jest jedna niezrównana zaleta - igielit :)

Byłem kiedyś w Kasinie na sylwestra, napadało tyle białego, że region był odcięty od Świata, od tamtej pory kojarzy mi się ta miejscowość tylko z 3L butelkami ognistej wody ;)

2 godziny temu, MichalR napisał:

Jaka kamera to bylo krecone ze obraz ultra plynny i bez trzesiawki? Jakis nowszy model GoPro ze stabilizacja czy na gimbalu?

Ujęcia ze zjazdu trasami, dokładnie dwa, były nagrywane z pomocą gimbala. Reszta tylko stabilizacja GoPro 7 Black

• Thanks 1

30 minutes ago, nikdob said:

Na Szczęśliwicach zaczęli modernizację budynku (po ubiegłorocznej modernizacj stoku) więc będzie luks :) Niby tylko 200m zjazdu ale jest jedna niezrównana zaleta - igielit :)

Luks bedzie w budynku, a na stoku wciaz stary orczyk i rownie stare krzeslo ;) Z tym igielitem to tez nie taka bajka, jak sniegu nie ma ale jest mroz to nie nawadniaja i jest mega tepo.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By lski@interia.pl
      Wybieram się w Alpy włoskie w jednym z dwóch najbliższych tygodni,w którym-zależy od pogody.3 dni na nartach,1 dzień dojazd.Wyjazd na prognozę,a nie dni wolne od pracy,decyzja w ostatniej chwili,więc to propozycja nieobowiązująca,tylko dla mocno dyspozycyjnych,wolnych i zaszczepionych ludzi.Wyjazd niekomercyjny,podział kosztów.Jadę A4 od Tarnowa do Gliwic...
    • By sstar
      Zawsze jest tak, ze ktoś musi zacząć, chyba, ze umknął mi wątek. Klasycznie. Czarna Góra. Dobry początek. Brunet wieczorową porą.

• By Bartłomiej
      Witam. Mam pytanie o narty Rossignola. Nie mogę znaleźć w internecie zbyt wiele informacji o nich. Czy ktoś parę słów może o nich parę słów powiedzieć??? Czy to narty dla początkujących, dla zaawansowanych??? Są coś warte

• By wolcjusz
      Cześć,
      Sprzedaję swoje Salomony. Model nie najnowszy, ale krawędzie jeszcze niejeden serwis przyjmą. Długość 170cm. Szerokość 120 71 99. Promień 15m.
      Do odbioru w Brzesku (małopolska). W najbliższym czasie jak tylko otworzą stoki, to mogę się z ewentualnym kupcem umówić na testy w Tyliczu, na Słotwinach, w Kasinie albo w Laskowej. Cena to 470 PLN.

• By jata_70
      [video=youtube;Gktdr6yeGho]
      najbliżej mam na tą górkę, jak tylko dopisze śnieg:cheerful:
      filmik nie mój, ale rewelacja
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
  • Create New...