Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
artix

Bialka - hotel + karnety dla calej rodziny - jaka oferte wybrac ?

Recommended Posts

Znajomi Szwedzi chca jechac w ferie do Bialki z dziecmi. Dwie rodziny. Jaka oferte polecacie ?  Chodzi o hotele i karnety. 

Jak najbizej stokow. 

Pozdrawiam 

Napisz maila do wskazanej wyżej Bani. Niestety lub stety nikt takiej opcji nie ogarnia ale mają najlepszą komunikację poza Burkatym. Sprawdzone.

• Like 1

21 godzin temu, artix napisał:

Znajomi Szwedzi chca jechac w ferie do Bialki z dziecmi. Dwie rodziny. Jaka oferte polecacie ?  Chodzi o hotele i karnety. 

Jak najbizej stokow. 

Pozdrawiam 

Jeśli znajomi chcą jechać w terminie polskich ferii, to bym odradzała.

• Like 1

Decyzja juz zapadla . Rozumiem co chcecie przekazac ale nie o alpejskie stoki tu chodzi. Chca odwiedzic Polske i nie maja napinki na nic. Kolega pisal ze hotel i lot juz maja, wiec karnety ogarnie pewnie na mjejscu. Bania juz cala zarezerwowana.

Musi być akurat Białka i okolice? Lepiej by było np. do takiej Krynicy, trasy lepsze sto razy, ludzi mniej niż na Podhalu a zakwaterowanie np. w Hotelu w Czarnym Potoku.

• Like 2

@pawelb91 Pełna zgoda - jeżeli fundusze nie stanowią problemu, wtedy mogą ulokować się w pobliżu Jaworzyny.  A nawet w hotelu na dolnej stacji. Z drugiej strony są wtedy w pewnym oddaleniu od miasta. Zależy czego szukają. 

• Like 1

39 minut temu, pawelb91 napisał:

Musi być akurat Białka i okolice?

pawelb91 

bo Białka to na zachodzie najsłynniejszy polski kurort narciarski,

ostatnio jechałem na krześle w hali z Holendrami i jak usłyszeli Polski Język to zaraz zaczęli opowiadać jak to wspaniale jest w Białce i że już byli tam 5 razy i znowu jadą w nadchodzącym sezonie

Edited by Jeeb

23 minuty temu, Jeeb napisał:

pawelb91 

bo Białka to na zachodzie najsłynniejszy polski kurort narciarski,

ostatnio jechałem na krześle w hali z Holendrami i jak usłyszeli Polski Język to zaraz zaczęli opowiadać jak to wspaniale jest w Białce i że już byli tam 5 razy i znowu jadą w nadchodzącym sezonie

Ja byłem jeden dzień i wystarczy xD

"Kto jeździł w Białce, ten się w cyrku nie śmieje."

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By kamil_n
      Witajcie!
      Mam do sprzedania dwa jednodniowe skipassy do Jasna-Chopok ważne do końca sezonu 2019/2020, które można załadować na aktywną kartę Go-Pass. Otrzymałem je w ramach odszkodowania za niewykorzystany dzień z powodu zamknięcia wyciągów. Dodatkowo posiadam dwa tzw. "sorry voucher'y", czyli skipassy w specjalnej cenie 22euro do wykorzystania na dowolny dzień, również do końca sezonu. Z tego co wiem od TMR zarówno skipass i "sorry voucher" po wybraniu daty, mogą być doładowane na konto znajomego. W załączniku screen Gopass i mail od TMR.
      Cena do uzgodnienia (promocyjna oczywiście).
      Zapraszam do kontaktu. Kamil
      Telefon 723-210-029

• By lokiec3
      Jak w temacie z racji tego, że Kurza Góra zamknęła się już na amen zostały mi chyba ze trzy vouchery na karnety całodniowe na wszystkie ośrodki z Grupy Pingwina. Cena za jeden po kosztach zakupu 47 pln. Możliwość wysyłki pliku emalią. Kontakt PW. Pozdrawiam.
    • By kmarcin
      Mam do odsprzedania vouchery wymienne na skipassy w Szwajcarii Bałtowskiej https://www.szwajcariabaltowska.pl/ po cenie, po której kupiłem je przed sezonem za 50% ceny.
      3x skipass 3 godzinny dla dorosłych - 34,5 zł za sztukę , cena normalna 69 zł.
      2x skipass 3 godzinny ulgowy - 32 zł za sztukę, cena normalna 64 zł.
    • By a_bizon
      Sprzedam dwa vouchery wymienne na 2 całodzienne karnety do wykorzystania w wybranym Ośrodku Narciarskim: Czarny Groń w Rzykach, Kasina Ski w Kasinie Wielkiej, Słotwiny Arena w Krynicy-Zdroju, Kurza Góra w Kurzętniku i Skolnity w Wiśle.
      Karnety do wykorzystania w dowolnym dniu sezonu narciarskiego 2019/2020.
      Cena 80zł/szt.

• By przemo_narciarz
      Nie chcąc zaśmiecać innego wątku zakładam nowy temat, jak już jest taki proszę o dodanie tam gdzue należy.
      Jako że od 15 miesięcy nieustannie nartuje pytanie o dostępne na rynku w przedsprzedaży karnety sezonowe na austriackie stoki oczywiście mowa o nartach od czerwca i później.
      Aktualnie korzystam z moltkowej sezonowki w zimie w lecie kupuje karnety na kitzterhorn lub hintertux dlatego od razu pytanie o letnie sezonowki. 

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...