Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
artix

Bialka - hotel + karnety dla calej rodziny - jaka oferte wybrac ?

Recommended Posts

Znajomi Szwedzi chca jechac w ferie do Bialki z dziecmi. Dwie rodziny. Jaka oferte polecacie ?  Chodzi o hotele i karnety. 

Jak najbizej stokow. 

Pozdrawiam 

Napisz maila do wskazanej wyżej Bani. Niestety lub stety nikt takiej opcji nie ogarnia ale mają najlepszą komunikację poza Burkatym. Sprawdzone.

• Like 1

21 godzin temu, artix napisał:

Znajomi Szwedzi chca jechac w ferie do Bialki z dziecmi. Dwie rodziny. Jaka oferte polecacie ?  Chodzi o hotele i karnety. 

Jak najbizej stokow. 

Pozdrawiam 

Jeśli znajomi chcą jechać w terminie polskich ferii, to bym odradzała.

• Like 1

Decyzja juz zapadla . Rozumiem co chcecie przekazac ale nie o alpejskie stoki tu chodzi. Chca odwiedzic Polske i nie maja napinki na nic. Kolega pisal ze hotel i lot juz maja, wiec karnety ogarnie pewnie na mjejscu. Bania juz cala zarezerwowana.

Musi być akurat Białka i okolice? Lepiej by było np. do takiej Krynicy, trasy lepsze sto razy, ludzi mniej niż na Podhalu a zakwaterowanie np. w Hotelu w Czarnym Potoku.

• Like 2

@pawelb91 Pełna zgoda - jeżeli fundusze nie stanowią problemu, wtedy mogą ulokować się w pobliżu Jaworzyny.  A nawet w hotelu na dolnej stacji. Z drugiej strony są wtedy w pewnym oddaleniu od miasta. Zależy czego szukają. 

• Like 1

39 minut temu, pawelb91 napisał:

Musi być akurat Białka i okolice?

pawelb91 

bo Białka to na zachodzie najsłynniejszy polski kurort narciarski,

ostatnio jechałem na krześle w hali z Holendrami i jak usłyszeli Polski Język to zaraz zaczęli opowiadać jak to wspaniale jest w Białce i że już byli tam 5 razy i znowu jadą w nadchodzącym sezonie

Edited by Jeeb

23 minuty temu, Jeeb napisał:

pawelb91 

bo Białka to na zachodzie najsłynniejszy polski kurort narciarski,

ostatnio jechałem na krześle w hali z Holendrami i jak usłyszeli Polski Język to zaraz zaczęli opowiadać jak to wspaniale jest w Białce i że już byli tam 5 razy i znowu jadą w nadchodzącym sezonie

Ja byłem jeden dzień i wystarczy xD

"Kto jeździł w Białce, ten się w cyrku nie śmieje."

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By kamo
      Cos, son lub bsa szczyrk sobota 23.03. W przypadku bsa mam 4h karnet do puszczenia po taniosci. Skierowane do osób które można zgarnąć po drodze np w Bielsku pszczynie itp lub okolice rybnik raciborz Gliwice. 
      Kontakt 
      515>717>246
    • By janek57
      Jutro o 20:30 miałem wyjechać na narty do Santa Catarina w Alpach włoskich (Alpy Retyckie ,AlltaValltelina) . Hotel 100 m. od wyciągu.Wszystko zapłacone (2180zł pokój jednoosobowy bo nie toleruje palaczy), oprócz skipassu (zakup na miejscu), narty po serwisie, plecaki spakowane wymiana waluty dokonana. Tam po raz czwarty miałem być i w tym sezonie ,w tym miejscu ze względu na stan zdrowia tzn . stać mnie na 4-5 godzin jazdy i później muszę  1,5 godz.odpocząć , najlepiej w łóżku (dyskopatia). Byłem tam już trzy razy ,trasy piękne (bardziej sportowe) i skipass obejmuje też większy O.N. Bormio. Dzisiaj o 17:41 sms i o 17:45 email tej treści:
      ''OŚWIADCZENIE
      Po ponad 20 latach działalności, z uwagi na pogarszającą się sytuację finansową, spadające od kilku lat obroty i coraz mniejszą sprzedaż naszych wyjazdów, zmuszeni byliśmy do podjęcia najtrudniejszej w naszych życiach decyzji. Wielu naszych klientów znaliśmy osobiście, wspólnie odwiedziliśmy różne zakątki Europy, nasza wspólna miłość do podróży, gór i morza sprawiła że biuro to było dla nas czymś dużo więcej niż tylko miejscem pracy. Zrobiliśmy, co tylko było w naszej mocy, do ostatniej chwili prowadząc negocjacje i podejmując próby. Niestety mimo naszych starań, próby odnowienia kredytowania, pozyskania inwestora i wreszcie sprzedaży firmy niestety nie powiodły się, dlatego też zmuszeni jesteśmy do zakończenia działalności i oświadczenia:

Biuro Podróży Olimp - Centrum Promocji i Last Minute, w związku z utratą płynności finansowej zmuszone jest to zaprzestania dalszej działalności, tym samym informuje iż nie jest w stanie wykonać obowiązków umownych wynikających z umów o świadczenie usług turystycznych i zmuszony jest do odwołania wszystkich przyszłych wyjazdów począwszy od dnia dzisiejszego.

Obecnie trwa uruchamianie procedury (zgodnie z art. 5 ustawy o usługach turystycznych Dz.U.2014.196 z dnia 2014.02.12) mającej na celu umożliwienie Klientom otrzymanie zwrotu wszystkich wpłaconych na poczet wyjazdów środków. 

Klienci, którzy obecnie przebywają za granicą mają zapewnione świadczenia aby mogli dokończyć pobyt, a także zapewniony transport powrotny zgodnie z Ich rezerwacjami.

O sytuacji został poinformowany Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, który jest dysponentem gwarancji ubezpieczeniowej :
      Dla umów zawartych do 21.07.2018: Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. na podstawie polisy o numerze M 208173 na kwotę 1.512.000 zł
      Dla umów zawartych od 22.07.2018: AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. na podstawie polisy o numerze 04.670.778 na kwotę 1.800.000 zł.

Olimp odprowadzał także składki za wszystkich klientów na poczet zabezpieczenia wpłaconych środków przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, który stanowi gwarancję zwrotu wpłat dla klientów nawet w przypadku wyczerpania się kwot ubezpieczenia. 

Klienci, którzy zarezerwowali miejsca na odwołanych wyjazdach powinni zgłaszać się do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, ul. Basztowa 22, Kraków (adres do korespondencji ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków), tel.: +48 12 379 60 29 lub 028, email uslugiturystyczne@malopolska.mw.gov.pl , w celu uzyskania informacji dotyczących zwrotu poniesionych przez nich kosztów.

Jesteśmy pewni iż dzięki wysokiej kwocie ubezpieczenia oraz Funduszowi Gwarancyjnemu wszyscy Państwo otrzymacie zwrot wpłaconych kwot.
      Staramy się obecnie i współpracujemy z Urzędem Marszałkowskim aby stało się to jak najszybciej.

Właściciele B. T. Olimp.''
      CO MAM TERAZ ROBIĆ ??? Ochrona klimatu i przyrody odchodzi w tej chwili na bok, oczywiście ,a liczy się dla mnie odzyskanie kasy i spokoju!!!!!
      Byłem z ,,Olimpem'' na nartach 7 razy i zawsze było Super ,ale dzisiaj mnie Wk.....i!!!

• By MarcinBTZKatowice
      Mamy do odsprzedania   pokój w Hotelu *** w Folgaridzie w terminie 16-23.03.2019.   Odległość od wyciągów: 200m.   Cena za 7 noclegów w pokoju 2-osobowym z wyżywieniem HB (śniadanie i obiadokolacja) + 6 dniowy skipass Folgarida-Marilleva 1950 zł./os.   Możliwość rozszerzenia skipassu o następujące opcje:   Dopłata do skipassu SkiArea: 175 zł/os. Dopłata do skipassu SuperskiRama: 260 zł/os. Przejazd autokarem z Katowic i okolic: 350 zł./os.   Możliwość wykupu samego przejazdu !!!   Dla grup zorganizowanych specjalne zniżki   Poza powyższą ofertą posiadamy jeszcze wolne apartamenty w cenie od 1450 PLN/os.   Tel: 730099076 mail.: biuro@btzkatowice.pl

• By shuger
      Pogodowa klątwa warszawskich ferii trwa...
      Jak sobie radzą 2 największe ośrodki w Polsce dokładnie w środku ferii dla województwa mazowieckiego gdy wieje halny(jak dziś)?
      Sprawdźmy!

Szczyrk:
      Czynne 2 orczyki na górnych polanach do których trzeba pokonać pieszo 1km drogi i 300 metrów przewyższenia.

Białka:
      Czynne 100% wyciągów w ośrodku.

W kategorii "niezawodność" jest ogromna przepaść...
      a szkoda...
      Bo góry to nasze dobro narodowe i jeżeli się tam inwestuje to chciałoby się móc korzystać możliwie bez ograniczeń.
      Zwłaszcza jak ma się do pokonania kilkadziesiąt albo kilkaset kilometrów...
    • By radix8
      Last minute ;)))
      Odstąpię/odsprzedam pobyt z wyżywieniem HB i skipassem dla dwóch osób dorosłych i 2x junior w Hubertushof w Hinterglemm. Hotel zaraz przy stoku, dwa połączone pokoje. Skipassy na cały rewelacyjny rejon. 
      Termin już trwa tj. 19-26.01, śniegu mnóstwo, zapowiadają piękne słońce do końca tygodnia. Niestety z powodów służbowych musimy wracać, szkoda aby przepadło .... 
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...