Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
idealist

Biała Szkoła

Recommended Posts

Hej wszystkim,

uczniowie mojego liceum wyszli z pomysłem zorganizowania Białej Szkoły w styczniu i ku mojej wielkiej radości zwrócili się do mnie o pomoc i współorganizację. Znalazłam oferty takiego wyjazdu w BP Wygoda Travel. Czy ktoś ma może jakieś doświadczenia z tą firmą? A może znacie innego organizatora takich imprez?

12 minut temu, idealist napisał:

Hej wszystkim,

uczniowie mojego liceum wyszli z pomysłem zorganizowania Białej Szkoły w styczniu i ku mojej wielkiej radości zwrócili się do mnie o pomoc i współorganizację. Znalazłam oferty takiego wyjazdu w BP Wygoda Travel. Czy ktoś ma może jakieś doświadczenia z tą firmą? A może znacie innego organizatora takich imprez?

Cześć

Jakie masz oczekiwania co do wyjazdu. Jaki ma być program. Ile osób. Czy ze szkoleniem? Może być na priv bo mam pewien pomysł.

Pozdrowienia

• Like 1

Jeśli Ci zależy na jakości szkoleń narciarskich to może uderzyć z zapytaniem do znanych szkółek. Odnośnie Wygody słyszałem negatywne opinie odnoszące się zarówno  kwestii szkolenia dzieciaków jak i np. problemów związanych z zakwaterowaniem. To biuro podróży a nie szkoła narciarska...

• Like 1

Zależy mi na całości usługi - od transportu, zakwaterowania, wyżywienia, po zaproponowanie programu zajęć szkoleniowych. To wyjazd dla sporej grupy licealistów, dedykowany tylko uczniom już poprawnie jeżdżącym, nie będzie miał charakteru stricte szkoleniowego, ale elementy szlifowania techniki oczywiście pożądane.

Dzięki za opinię na temat Wygody. O to mi też chodziło. Nie chciałabym mieć problemu pt. 50 licealistów nie ma gdzie spać ;) 

Edited by idealist

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By gajowy01
      Ze względów losowych wypadły mi 2 osoby ze składu na najbliższy weekend. Cel to Ötztal, jw.
      Jadę z Krakowa, przez Śląsk, ale podłącza się ktoś z Lublina i Rzeszowa.
      Wyjazd dziś w piątek wieczorem, 4 dni na śniegu, powrót w nocy z wtorku na środę.
      Po ostatnich opadach zima jest wręcz fantastyczna, przy dobrym układzie to będzie ponad 100 km tras.
      Karnet 192 euro za 4 dni, więcej na priv, telefon - pomyślimy jak zrobić to najtaniej :)
      Zapraszam
    • By tarantino1988
      Dzień dobry,
      Czy potrzebuje ktoś do kompletu 2 osób na wyjazd w Alpy w podanym terminie? Preferowane Włochy lub Austria. Większość biur podróży oferuje apartamenty dla 3 osób.
      Budżet (ski pass, zakwaterowanie, zrzutka na paliwo) do 2000 PLN.
      Pozdrawiam serdecznie.
    • By mifilim
      Może się komuś przyda do planowania wyjazdu.

• By MajkiMDWW
      Witam przymierzamy się z żona do naszego pierwszego wyjazdy w szeroko pojęte Alpy:-) Termin który nas interesuje to od 20 stycznia do końca lutego . Przyznam szczerze ze nie mam pojęcia gdzie , co i jak . Dojazd własny odpada najlepiej samolot ewentualnie autokar . Nie mamy jeszcze określonego konkretnie kierunku i tu liczymy na waszą pomoc . Oboje jeździmy raczej spokojnie wystarczają nam niebieski trasy aby były długie . Fajnie by było gdyby docelowe  miejsce było ładnie położone . Co byście mogli polecić na pierwszy taki wyjazd ? Kraj / miasto / ośrodek ? . Co do pogody to wiadomo nigdy nie ma nic pewnego ale wolimy raczej zmarznąć niż grzać się w słońcu na stoku . Ostatnia kwestia to wyjazd najlepiej jakby był organizowany przez jakieś biuro podróży itp . Za wszelkie odpowiedzi , pomoc z góry dziękujemy .
    • By Argon
      Witam wszystkich.
      Dostałem dzisiaj ciekawą ofertę na wyjazd w lutym do Włoch do ośrodka Montecampione. Sprawdziłem sobie w necie ośrodek, szału nie ma (30 km tras). Ale chciałbym poznać opinie użytkowników forum. Te które znalazłem mają już kilka lat. Opinie z Googla nie są dla mnie miarodajne 😃. Wiem że na pewno ktoś z Was tam nie dawno szusował. Interesuję mnie najbardziej stopień przygotowania tras i warunki śniegowe. Po za tym czy można z tam coś robić po nartach, bo wygląda to na wiochę zabitą dechami w górach.
      Dzięki za odzew. 🥽
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...