Narty - skionline.pl
Jump to content
JC

(Vlog #043) Szczyrk naśnieża - Szczyrkowski Ośrodek Narciarski VlogNews

Recommended Posts

Przed Tobą pierwszy VlogNews, czyli szybki vlog ze stoków. W niedzielę 1.12.2019 wybrałem się do Szczyrku. Sprzyjające temperatury umożliwiły uruchomienie systemów dośnieżania stoków w Szczyrk Mountain Resort oraz na Beskid Sport Arenie. Ja odwiedziłem z kamerą Szczyrkowski, aby pokazać Wam jak przebiega naśnieżanie tras, oraz opowiedzieć o kilku nowościach jakie przygotowano na nadchodzący sezon.

 

 • Like 11
 • Thanks 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prognoza dla Skrzycznego ,bo tam mam nadzieję pojechać w grudniu na narty ,czyli COS a nie SON (dalej bojkotuję) są nienajgorsze ,ale mało opadów. Może sypnie około 20 -tego bo średnia suma opadów to w grudniu 70-100mm na Skrzycznem co w przeliczeniu daje 70cm-120cm śniegu    .https://www.wetteronline.de/?gid=11787&lat=49.68&locationname=Skrzyczne&lon=19.03&pcid=pc_city_weather&pid=p_city_weather&sid=LongTerm

 • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajne te Vlogi, w Solda trochę lipa z pogodą, ale Vlog fajny, oby jak najwiecej takich przekazów, czekam na Vloga z Val di Sole, jakby nie patrzeć to aktualnie, jeden z najczęściej wybieranych przez Polaków, kurortów alpejskich.

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
59 minut temu, Sariensis napisał:

Fajne te Vlogi, w Solda trochę lipa z pogodą, ale Vlog fajny, oby jak najwięcej takich przekazów, czekam na Vloga z Val di Sole, jakby nie patrzeć to aktualnie, jeden z najczęściej wybieranych przez Polaków, kurortów alpejskich.

Dziękuję za opinię o vlogach. W Soldzie była lipa pierwszego dnia, poczekaj na drugą część :)  Val di Sole na razie nie mam w planach.

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
41 minut temu, JC napisał:

Dziękuję za opinię o vlogach. W Soldzie była lipa pierwszego dnia, poczekaj na drugą część :)  Val di Sole na razie nie mam w planach.

Zobaczę na pewno, w Val di Sole rownież jest kilka nowości, porównanie Pejo z Tonale mogłoby wielu zainteresować.

 • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, vlogi wprawdzie przyjemnie się ogląda - szczególnie takie kadry, jak przybywa "białego" :), ale muszę się przyznać, że mnie coraz bardziej brakuje ciekawych tekstów na portalu, jakie znajdowałam w poprzednich latach.

Na stronie skionline.pl prawie same informacje handlowe, a relacje na Twoim blogu podróżniczym skończyły się na otwarciu trasy rowerowej w Szczyrku :(. Czy tylko ja jestem ginącym gatunkiem "czytaczy"?

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Content

  • By JC
   5 ośrodek narciarski jaki odwiedziłem w trakcie mojego narciarskiego safari po Południowym Tyrolu, to leżący w dolinie Ahrntal - Klausberg. Licząca 33 km tras narciarskich stacja narciarska położona jest tuż przy granicy z Austrią
    
  • By JC
   Oj bardzo długi wyszedł mi ten odcinek:). Nie wiem czy wytrzymacie ze mną przez ponad 40 min przed monitorem, ale.. Nie mogłem się powstrzymać przed zmieszczeniem większej niż zwykle ilości przepięknych widoków z tras. A i sam ośrodek jest największy z dotychczas odwiedzonych. Do tego dołożyłem konkurs i krótką wycieczkę po moim "pokoiku" w hotelu. 11 grudnia 2019 roku trafiłem do największego ośrodka narciarskiego położonego w Dolinie Pustertal Kronplatz / Plan de Corones, który czeka na nas narciarzy z doskonale przygotowanym 119 km tras. Dojedziecie tutaj samochodem, ale także pociągiem, o czym opowiadam w filmie.
    
    
  • By JC
   4 stycznia 2020 roku w Szczyrku odbyły się testy nart austriackiej firmy Fischer. To już druga impreza zorganizowana przez dystrybutora marki Fischer w Polsce we współpracy z portalem skionline.pl. W trakcie testów była możliwość bezpłatnego przetestowania najnowszej kolekcji w tym narty z serii RC ONE.
   Odwiedzający Centrum Testowe Fischer, mogli również spotkać się z Karoliną Chrapek, reprezentantką Polski w narciarstwie alpejskim, olimpijką z Sochi. Ja miałem okazję spotkać i poznać kilka osób, które oglądają moje Vlogi - bardzo dziękuję!
   Zanim jednak rozpoczęły się testy nart wybrałem się na trasy Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego, aby sprawdzić jakie warunki zastanę na trasach oraz jaki jest czas oczekiwania do kolei. Odwiedziłem także, otwartą dzień wcześniej, restaurację Kuflonka na Hali Skrzyczeńskiej, wstąpiłem do baru Polana Suche oraz napiłem się czekolady w barze Iglo.
    
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...