Narty - skionline.pl
Jump to content
JC

(Vlog #043) Szczyrk naśnieża - Szczyrkowski Ośrodek Narciarski VlogNews

Recommended Posts

Przed Tobą pierwszy VlogNews, czyli szybki vlog ze stoków. W niedzielę 1.12.2019 wybrałem się do Szczyrku. Sprzyjające temperatury umożliwiły uruchomienie systemów dośnieżania stoków w Szczyrk Mountain Resort oraz na Beskid Sport Arenie. Ja odwiedziłem z kamerą Szczyrkowski, aby pokazać Wam jak przebiega naśnieżanie tras, oraz opowiedzieć o kilku nowościach jakie przygotowano na nadchodzący sezon.

• Like 10
  • Thanks 3

Prognoza dla Skrzycznego ,bo tam mam nadzieję pojechać w grudniu na narty ,czyli COS a nie SON (dalej bojkotuję) są nienajgorsze ,ale mało opadów. Może sypnie około 20 -tego bo średnia suma opadów to w grudniu 70-100mm na Skrzycznem co w przeliczeniu daje 70cm-120cm śniegu    .https://www.wetteronline.de/?gid=11787&lat=49.68&locationname=Skrzyczne&lon=19.03&pcid=pc_city_weather&pid=p_city_weather&sid=LongTerm

• Like 4

Guest

Fajne te Vlogi, w Solda trochę lipa z pogodą, ale Vlog fajny, oby jak najwiecej takich przekazów, czekam na Vloga z Val di Sole, jakby nie patrzeć to aktualnie, jeden z najczęściej wybieranych przez Polaków, kurortów alpejskich.

59 minut temu, Sariensis napisał:

Fajne te Vlogi, w Solda trochę lipa z pogodą, ale Vlog fajny, oby jak najwięcej takich przekazów, czekam na Vloga z Val di Sole, jakby nie patrzeć to aktualnie, jeden z najczęściej wybieranych przez Polaków, kurortów alpejskich.

Dziękuję za opinię o vlogach. W Soldzie była lipa pierwszego dnia, poczekaj na drugą część :)  Val di Sole na razie nie mam w planach.

Guest
41 minut temu, JC napisał:

Dziękuję za opinię o vlogach. W Soldzie była lipa pierwszego dnia, poczekaj na drugą część :)  Val di Sole na razie nie mam w planach.

Zobaczę na pewno, w Val di Sole rownież jest kilka nowości, porównanie Pejo z Tonale mogłoby wielu zainteresować.

Hmm, vlogi wprawdzie przyjemnie się ogląda - szczególnie takie kadry, jak przybywa "białego" :), ale muszę się przyznać, że mnie coraz bardziej brakuje ciekawych tekstów na portalu, jakie znajdowałam w poprzednich latach.

Na stronie skionline.pl prawie same informacje handlowe, a relacje na Twoim blogu podróżniczym skończyły się na otwarciu trasy rowerowej w Szczyrku :(. Czy tylko ja jestem ginącym gatunkiem "czytaczy"?

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By artix
      I tak doczekałem się pierwszych płatków śniegu  30 marca .
      Przypominam że mieszkam na południu Skandynawii
      Poranek vs po południu 😉

• By JC
      Hej Wszystkim.
      Nagromadziło mi się sporo filmów z różnych ośrodków, dodatkowo wygląda, iż trochę więcej czasu będę miał niż zwykle  (powinien być uśmiech bo kto nie lubi mieć czasu wolnego no ale sami wiecie). Stanąłem przed mały dylematem, od którego ośrodka zacząć. Pomyślałem, żeby zrobić mały quiz, ala głosowanie i sprawdzić jakie są Wasze preferencje.
      Sportego360
    • By jan37
      Pisze tu żeby się przestrzec przed tym co się dzieje w Szczyrku, po kolei:
      -wczoraj na stronie zapraszają na weekend po opadach śniegu
      - na stronie od 5.30 rano pokazują czynne 10/10 wyciągów
      - przyjeżdżam przed 8 a mam ponad 2h jazdy
      - kasy nieczynne bo nie wiadomo czy w ogóle otworzą
      - w końcu otwierają kasy i sprzedają karnety
      - w kolejce do gondoli nakazują żeby się przemieszczać do Soliska
      - wszyscy jada na Solisko.
      - po 30 minutach zamykają żółte krzesło
      - po 1h zamykają niebieskie krzesło
      - efekt 0! wyciągów czynnych
      - do kas ustawia się ogromna kolejka z pretensjami i reklamacjami /dantejskie sceny/
      - do skibusow kolejki bo ludzie zostali uwięzieni na solisku
      Współczuję tym którzy przyjechali z dziećmi
      Ogólnie dno.. nigdy wcześniej takich rzeczy tu nie było żeby żaden! wyciąg nie dzialal
      Nigdy więcej tam nie pojadę.
    • By JC
      Jutro zaczynam kolejną podróż. Relacje będziecie mogli śledzić na Instagramie. Będzie to podróż wyjątkowa, wyjazd sezonu! Dlaczego? Bo będę w miejscu, do którego jadę pierwszy raz, bo nigdy nie bylem w tym kraju! Bo jest tam dzika przyroda, bo mieszkają tam wyjątkowi ludzie.
      Będą narty, ale także nowe formy spędzania aktywnie czasu, których jeszcze na pokazywałem w moich filmach..
      Do zobaczenia w...? 😉 
      Śledź na bieżąco na www.instagram.com/skionline.pl

• By idealist
      Kończymy najbardziej zwariowany wyjazd w historii. 
      Zaczął się tu (zdjęcie 1)
      A zakończył tu (zdjęcie 2)

Co się wydarzyło pomiędzy zdjęciem pierwszym, a drugim napiszę w drodze powrotnej.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...