Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nigdy więcej do Szczyrku.


jan37

Rekomendowane odpowiedzi

Pokazywanie na stronie prognozy wiatru na 70km/h i tuż obok - czynnych 10/10 wyciągów to .....co?  Załóżmy, że to tylko niechlujstwo (notoryczne) ośrodka a nie swiadome oszustwo.  I możecie pisać o frajerstwie i naiwności, ale to nie klient  musi wiedzieć co to oznacza, a profesjonalny usługodawca, jesli nie jest dyletantem w swojej branży. Wiele razy pisałem że SMR powstał nie po to, by klientom było ok, ale by zarabiać. Ponoć TO robi sprawnie. 

Mich (wyleczony dawno ze Szczyrku)

Edytowane przez mig12345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bronię absolutnie TMR i rozumiem zawiedzionych wczorajszą (i nie tylko wczorajszą) sytuacją. 

Ja tymczasem przyjemnie zmęczony po wczorajszym Chopoku sprawdzając prognozę na niedzielę mówiącą o wietrze i deszczu założyłem już wieczorem w sobotę, że niedzielę w Szczyrku odpuszczam. Tymczasem patrząc na kamery i czytając relacje trochę żałuję, że nie pojechałem bo pogoda była całkiem dobra, a i narciarzy malutko. To był mój pierwszy dzień w sezonie, gdzie nie trafiłem i nie pojechałem na narty gdy mogłem i miałem czas. Ale nadrobi się.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kasy wyłożyli Słowacy? Skąd ta kasa? Z banków.  To jest problem.  Upadnie  inwestycja z powodu pogody.  A liczyliśmy(mając, udziały, akcje), że przyniesie nieco grosza. Nie przyniesie. Akcjami(świadectwa, jako ozdobne druki) można sobie wykleić wygódkę.

Naiwny myśli, że wcześniej im zapłacił nieco taniej za kilometr przejazdu,  że im głupio i chcieliby dla niego jak najlepiej. Chcą, ponieważ jak będzie masa śniegu i masa chętnych to interes pójdzie do przodu.  Ale  ta pogoda. Więc kto więcej traci. Naiwny narciarz, czy właściciele ośrodka. Oczywiście, że właściciele, banki i w końcu  ten narciarz, co do tego banku zaniósł kasę.  Czy to takie skomplikowane?

 

Zagronie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, andy-w napisał:

Nie bronię absolutnie TMR i rozumiem zawiedzionych wczorajszą (i nie tylko wczorajszą) sytuacją. 

Ja tymczasem przyjemnie zmęczony po wczorajszym Chopoku sprawdzając prognozę na niedzielę mówiącą o wietrze i deszczu założyłem już wieczorem w sobotę, że niedzielę w Szczyrku odpuszczam. Tymczasem patrząc na kamery i czytając relacje trochę żałuję, że nie pojechałem bo pogoda była całkiem dobra, a i narciarzy malutko. To był mój pierwszy dzień w sezonie, gdzie nie trafiłem i nie pojechałem na narty gdy mogłem i miałem czas. Ale nadrobi się.

Gdzie ty prognozy sprawdzasz, na interii ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że sytuacja dotknęła mnie bezpośrednio, pozwolę sobie zabrać głos. Też uważam, że grają nie fair, wręcz oszukują klienta. Sytuacja wyglądała tak. Rzeczywiście prognozy mówiły o mocnym wietrze. Dlatego zwlekałem do ostatniej chwili z decyzją. W sobotę po 8 wychodzę na balkon. Owszem wieje, ale bez przesady. Widzę też z balkonu, że gondola chodzi. Wchodzę na stronę, tam info że otwarte wyciągi 10/10 i zero informacji o wietrze. Dokładnie o 8.40 kupuję online karnet i jadę ski busem pod gondolę.  Po 9 jestem na miejscu. Tam info, że gondola zamknięta (pomimo tego, że wagoniki jeździły). Karzą jechać na Solisko, więc wsiadam razem z tłumem w kolejnego busa.  Na Solisku ogromna kolejka do kas, ludzie kupują karnety. Widząc te dzikie tłumu podejmuję decyzję, że to nie ma sensu, zwłaszcza, że wieje coraz mocniej. Zanim wróciłem na parking słyszę  komunikat, że zaraz zamykają koleje... A bileciki sprzedają się w najlepsze... Owszem, może mój błąd, że nie zaufałem prognozom, ale skoro ośrodek daje mi jasny komunikat, już po otwarciu, że wszystko chodzi to czemu miałem nie wierzyć? W końcu to oni mają wiatromierze na co drugim słupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...