Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

Byłem tam w styczniu 2011. Generalnie fajnie, ale trzeba sprawdzić pogodę przed wyjazdem. Gdy ja byłem w miasteczku było dość ciepło, wyżej w górze po południu też już puszczało, trasy wspominam mile wyciągi też, sztuczny śnieg mieli taki sobie (zbrylał się) ale może od tamtego czasu poprawili albo jest dużo naturalnego. Sporawo ludzi było. To było dość dano więc może się pozmieniało, ale ja wspominam mile mimo że nie wszystkie trasy działały, rano na narty a po południu w krótkim rękawku na balkonie hotelu piwko piłem. To dość mocno na południe (blisko do Grecji) więc potrafi być ciepło, nawet teraz patrzę, że w miasteczku +5 a na górze -4,5 stopnia. Dość długi transfer z lotniska w Sofii. Generalnie jeśli pogoda będzie ok to polecam.

• 2 weeks later...

Byłam tam z rodziną w zeszłym tygodniu. Trasy fantastyczne (kilka nieczynnych, reszta chodzi), śniegu mnóstwo, ludzi bardzo mało, tylko w weekend przyjechało więcej. Nartostrada naśnieżona na sam dół. Knajpy na stokach czynne, ale konsumpcja na zewnątrz (z toalet korzystać wolno). Ceny alpejskie. Maseczki wymagane tylko w dolnej gondolce, poza tym wolno oddychać pełną piersią  ;). Trafiliśmy na trudną pogodę (śnieżyce i wiatr), ale i tak rewelacja. 

• Like 8
  • Thanks 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By JC
      Kolejna edycja darmowych testów nart i desek kilkunastu producentów odbędzie się w dniach 20-21 lutego 2021 r. w Wiśle. Zapraszam na SNOW EXPO SKI TEST.
      Sobota: 8:00-15:00
      Niedziela: 8:00-15:00
      Najnowszy sprzęt na sezon 2021, narty i deski kilkunastu producentów będziecie mogli testować na stoku Skolnity Wisła. Są to największe testy w Polsce i jedyna okazja do bezpośredniego porównania oferty czołowych producentów. Absolutnie za darmo, możecie zmieniać narty lub deski kolejnych marek i sprawdzać je w aktualnie panujących warunkach na stoku. To jedyna możliwość, aby idealnie dobrać wyposażenie do swoich umiejętności i potrzeb, jeszcze przed zakupem. Równocześnie jest to okazja do zdobycia najlepszej wiedzy, bezpośrednio od przedstawicieli producentów, wymiany doświadczeń i przekazania im swoich odczuć. Nie wiesz jak wybrać sprzęt na kolejny sezon?
      Przyjedź na „SNOW EXPO – SKI TEST”. Przetestujesz narty ⛷: Blizzard Dynastar Elan HEAD K2 MAJESTY NORDICA Rossignol VÖLKL Wed’ze Decathlon Przetestujesz deski 🏂: K2
    • By diabeelek
      Cześć wszystkim,
      chciałbym zakupić narty + buty dla mnie i mojej partnerki.
      Moje doświadczenia z narciarstwem to wypady 2x do roku pozjeżdzać
      Moja partnerka zaczęła jeździć w tym roku, przeszła szkolenie z instruktorem i załapała bakcyla.
      W związku z tym, że w wypożyczalniach schodzi za dużo czasu a i sprzęt jest różny stwierdziliśmy, że chcemy zainwestować w swój sprzęt.

Mój poziom jazdy to 5/6 a partnerki to 4/5
      Ja spokojnie śmigam po trasach czerwonych, partnerka po trasach niebieskich ale wjeżdża już na czerwone i wg mnie idzie jej dobrze.
      Na czarne się nie zapuszczamy bo to męka a nie przyjemność z jazdy.

Obecnie jeździłem na wypożyczanych o długości 159cm a partnerka na 149cm.
      Mój wzrost 175cm, waga 77kg, but narciarski jaki używałem to 44
      Partnerki wzrost 168cm, waga 67kg, but narciarski jaki używała to 39/40 w zależności od modelu.

Co każde rozpoczęcie sezonu mamy zamiar brać instruktora aby zwiększać umiejętności jazdy.
      Z góry dziękuje za rozsądne propozycje cenowe sprzętu dla Nas.
      PS.
      Z chęcią kupimy też używki w dobrym stanie ale jako, że słabo się znamy to mogą nam wcisnąć buble...
    • By JC
      Telefon Rafała był dla mnie kompletnym zaskoczeniem. Zadzwonił i zapytał, czy chciałbym zobaczyć ośrodki narciarskie z góry, z pokłady śmigłowca, który on będzie pilotował? Długo byście się zastanawiali? Ja też nie! Na drugi dzień siedziałem już w żółtym Robinsonie i przy przepięknej pogodzie nagrywałem film, który właśnie oglądasz.
      We vlogu zobaczysz z góry następujące ośrodki narciarskie: Góra żar Skrzyczne Beskid Sport Arena Szczyrk Mountain Resort Biały Krzyż Cieńków Klepki Nową Osadę Siglany Skolnity Stok Soszów Stożek Czantorię Poniwiec Świniorkę Dziękuję Rafał za wspaniały lot!
      Film zrealizowany dzięki uprzejmości pilota Rafała oraz firmie Helipoland

• By Majkel
      IMG_7542.MP4 Wierchomli przez Runek, na Halę Łabowską ... i zjazd nartostradą do Wierchomli. 20 km fantastycznej wyprawy ,  po zimowych szlakach Beskidu Sądeckiego, w otoczeniu fantastycznej przyrody i krajobrazów 👌😃  

• By arnoldd
      Witam
      Jak w temacie - wyjazd na prognozę pogody
      Gliwice - Czechy i dalej
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...