Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślałem że warta jest ta młoda wojowniczka wątku osobnego ... wszystkie okoliczności wskazują na to że będziemy o niej jeszcze pisać długo..

A na razie jak Wasze typy na wyniki w Fort Worth? ... swoją drogą nie rozumie skąd zdziwienie ze tam nie ma nikogo na trybunach - przecież to totalne zadupie jest..

 

..ktoś dzisiaj (jutro) bedzie oglądał?

Edytowane przez Lexi
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lexi napisał:

Pomyślałem że warta jest ta młoda wojowniczka wątku osobnego ... wszystkie okoliczności wskazują na to że będziemy o niej jeszcze pisać długo..

A na razie jak Wasze typy na wyniki w Fort Worth? ... swoją drogą nie rozumie skąd zdziwienie ze tam nie ma nikogo na trybunach - przecież to totalne zadupie jest..

 

..ktoś dzisiaj (jutro) bedzie oglądał?

Wątpię. Może losowanie stron mi się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Ale może i dobrze. Bez kontuzji. Jeden mecz mniej. Taki Alcaraz przeholował i po co... PS może czas na pracę nad serwisem, Sabalenka mocno nad nim popracowała ostatnio, chyba nawet zmieniając co nieco. Brawa dla Sabalenki, że po drugim się podniosła. Swietny mecz Rune z Djokovicem. Nawiasem mówiąc to jak te kobitki wyglądają w kieckach na WTA imprezie to jakby sztangi nie tenis, czasy Radwańskiej minęły... fajnie, że Garcia wygrała z Sakkari.

 

Edytowane przez sstar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lexi napisał:

Generalnie nie przepadam za Sabalenką...wolałbym żeby Iga przegrała z Pegulą na przykład...wiem że to irracjonalne ale kto "staremu" zabroni..:)

Sabalenka jest równie waleczna jak Iga. A do tego ma lepsze warunki fizyczne.

To jest jej godna przeciwniczka. Będzie ciekawie ....

Mi się podoba jej gra. Razem robią piękny tenis.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Lexi napisał:

Generalnie nie przepadam za Sabalenką...wolałbym żeby Iga przegrała z Pegulą na przykład...wiem że to irracjonalne ale kto "staremu" zabroni..:)

To ta chorobliwa ambicja i gesty pelne agresji jak u Azarenki, one nie dadzą się lubić. Dobrze, że ją Garcia ograła.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
W dniu 6.01.2023 o 08:55, Lexi napisał:

Niestety nasi polegli dzisiaj sromotnie...Pegula solidna dzisiaj do bólu - a Idze nie szło..Mecz panów był bardziej do przewidzenia. 

Nisko było, Pegula niższa i obyta z szybkim kortem, Iga musiała składać się jak kiedyś Aga. A natomiast gowniara z paletkom nagrodzona

https://www.sport.pl/inne/7,64998,29336196,iga-swiatek-wygrala-88-plebiscyt-na-najlepszego-sportowca-roku.html#s=SNO_Img_1

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...