Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynamy French Open, jutro Iga... dziś Hubi. W ramach przygotowań postanowiłem zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt, a że paletki przydrogie, a adidasy Bjorn Borg wygodne ale jednak w halfprice numer za duże, wiec obawiając się kontuzji postawiłem na pewniaka...

0F19BD9E-804D-41A2-9345-576E56893B5E.jpeg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sstar napisał:

Zaczynamy French Open, jutro Iga... dziś Hubi. W ramach przygotowań postanowiłem zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt, a że paletki przydrogie, a adidasy Bjorn Borg wygodne ale jednak w halfprice numer za duże, wiec obawiając się kontuzji postawiłem na pewniaka...

0F19BD9E-804D-41A2-9345-576E56893B5E.jpeg

Zdecydowanie polecam inną formę przygotowań do RG. Sprzętu nie zabraknie, a i korty się znajdą...

20230528_101350.thumb.jpg.e8110ee3d95949a078ccfbb325da708e.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marionen napisał:

Zdecydowanie polecam inną formę przygotowań do RG. Sprzętu nie zabraknie, a i korty się znajdą...

20230528_101350.thumb.jpg.e8110ee3d95949a078ccfbb325da708e.jpg

Wyjąłem paletkę, założyłem buty i... HUBI przegrał pierwszego gema, widać, że nie działa... założyłem klapki usiadłem wygodnie i... nie pomogło... 0:2... co robić? Na dłuższą metę i wygodniej, i HURKACZ grę poprawił, więc klapki rulez!!!

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, sstar napisał:

Wyjąłem paletkę, założyłem buty i... HUBI przegrał pierwszego gema, widać, że nie działa... założyłem klapki usiadłem wygodnie i... nie pomogło... 0:2... co robić? Na dłuższą metę i wygodniej, i HURKACZ grę poprawił, więc klapki rulez!!!

Ironizujesz z tenisa? Ja podchodzę do tego sportu bardziej poważnie. Paletek używam do innych dyscyplin. A Goffin to świetny tenisista. Karierę wstrzymały liczne kontuzje (doszedł też już wiek). Pokonał wielu zawodników wyżej rozstawionych, kiedyś mocno uprzykrzał się na korcie Djokovicowi. Być może nie wytrzyma meczu kondycyjnie z Hubertem...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, marionen napisał:

Ironizujesz z tenisa? Ja podchodzę do tego sportu bardziej poważnie. Paletek używam do innych dyscyplin. A Goffin to świetny tenisista. Karierę wstrzymały liczne kontuzje (doszedł też już wiek). Pokonał wielu zawodników wyżej rozstawionych, kiedyś mocno uprzykrzał się na korcie Djokovicowi. Być może nie wytrzyma meczu kondycyjnie z Hubertem...

Szczęśliwie Hubert wrócił do gry, paletkę do obiegu wprowadzili Swiatek z Lewandowskim, ja utrzymuje konwencje. Goffin fakt, ze technik. A tymczasem Frech wygrywa pierwszy mecz ekspresowo, choć domknąć nie było łatwo. PS ironizuje z wszystkiego, tak zdrowiej... także z samego siebie, może nawet głównie, stad klapki. Fotki z eurosportu...

04001895-E0F6-4EA1-9A0D-4660E3827F09.png

CCA9CA9C-0D9E-45F5-A427-0AFDE75AB507.png

DA45F4E2-2078-45C6-96B0-02BF7F235166.png

72E92019-5D39-435B-9622-F874D97B74DB.png

2A4375CE-5AD2-42EC-87A4-CF75C4AE2050.png

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sstar to są RAKIETY nie paletki 😉.  Mario, widzę że nie ma lipy, ja mam w swoim arsenale rakietę po Agnieszce R. (Sprezentował mi ją Piotrek - tata dziewczyn, kiedyś graliśmy wspólnie i w mojej główka oddzieliła się od rączki 😀). Czasami nią gram, a czasami używam jako młotka do wbijania gwoździ 😉.

pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, marekbtl napisał:

Sstar to są RAKIETY nie paletki 😉.  Mario, widzę że nie ma lipy, ja mam w swoim arsenale rakietę po Agnieszce R. (Sprezentował mi ją Piotrek - tata dziewczyn, kiedyś graliśmy wspólnie i w mojej główka oddzieliła się od rączki 😀). Czasami nią gram, a czasami używam jako młotka do wbijania gwoździ 😉.

pozdrawiam

To nie rocket science, a rekreacja. Co do Agnieszki Radwańskiej, chyba nie jest oskarżona, to mamy plakat z jej benefisu w Krakowie. Zabiłeś mi klina tym gwoździem. PS a tymczasem Goffin ciśnie break point. Paletki rozróżniam, rakietki tez, rakiety tylko z Cape Canaveral...

0ADA477A-4131-4D4E-AE98-4CFE837FAC84.jpeg

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, sstar napisał:

Pieknie było. Zdążyliśmy dojechać do Bialogóry, bo przesunęli termin. Gauff coraz lepsza.

6C085EE1-1452-4492-9095-A939BE11E322.jpeg

Ja to inaczej widziałem. Kolejne bęcki od Świątek, bez szansy na zwycięstwo, a o secie mogła amerykanka tylko pomarzyć. Cały czas sporo dzieli obie zawodniczki... W Toure już sporo lat spędziła, niedługo stuknie jej 20 lat życia. Zapowiadała się na jedną z najlepszych i do tej pory zakończyło na zapowiedziach. Mouratoglou nie zrobi raczej z nie drugiej Wiliams...

Edytowane przez marionen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marionen napisał:

Ja to inaczej widziałem. Kolejne bęcki od Świątek, bez szansy na zwycięstwo, a o secie mogła amerykanka tylko pomarzyć. Cały czas sporo dzieli obie zawodniczki... W Toure już sporo lat spędziła, niedługo stuknie jej 20 lat życia. Zapowiadała się na jedną z najlepszych i do tej pory zakończyło na zapowiedziach. Mouratoglou nie zrobi raczej z nie drugiej Wiliams...

Wróciła na 3:3 miała wtedy swoje szanse, zagrała słabo kilka swoich gemów serwisowych ale jednak zawalczyła. Tak czy owak trzymajmy kciuki za Muchovą i dzisiejszy półfinał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sstar napisał:

Wróciła na 3:3 miała wtedy swoje szanse, zagrała słabo kilka swoich gemów serwisowych ale jednak zawalczyła. Tak czy owak trzymajmy kciuki za Muchovą i dzisiejszy półfinał...

Epicki mecz Muchovej i dobry ale nie dostatecznie Sabalenki, teraz nasza...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2023 o 10:20, marionen napisał:

Zdecydowanie polecam inną formę przygotowań do RG. Sprzętu nie zabraknie, a i korty się znajdą...

20230528_101350.thumb.jpg.e8110ee3d95949a078ccfbb325da708e.jpg

Pasja tenisowa mojej córki dopiero raczkuje, trenuje od roku, w 4 osobowej grupie (jest w niej najmłodsza i najwyższa, pozostali członkowie to chłopcy). Na początku było ciężko (urosła w ciągu roku ponad 12 cm i były problemy z koordynacją), teraz coraz lepiej jej idzie. Skutkiem ubocznym jej pasji jest nieograniczony dostęp do piłek (z czego cieszy się nasz pies). Jak on patrzy na te piłki, jakie ma skupienie uwagi, prawie jak Iga. 

DSC-6044.jpg

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...