Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Iga Świątek zwyciężyła WTA w Rzymie!!


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Spiochu napisał:

...ale te zdjęcia??? ;)

Ja widzę świetną technikę, doskonałą pracę nadgarstkami, dzięki czemu świetnie kontroluje piłkę i nadaje odpowiednią moc. Przy forhendzie używa chwytu western, co pozwala Jej genialnie grać top spinem. Do tego widzę zaangażowanie, siłę, determinację sportową, doskonałą pracę na nogach. Są tacy co uważają, że w tenisie najważniejsza jest praca nóg, dobre podejście pod piłkę, reszta to już prościzna (dla zawodowców). Serce do walki też widać. Co do miny, zobacz jak wyglada Nadal czy Williams w czasie meczu...

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Lexi napisał:

...Chodziło o to żeby Wam unaocznić która to ta Świątek - bo niby skąd możecie wiedzieć..  😋

Jeszcze w ubiegłym sezonie wszystkie mecze Igi można było ogladać w Eurosporcie i Polsat Sport. Obecnie 3 szlemy w Eurosporcie i 1 w Polsat Sport. Reszta kobiecego tenisa przeniosła sie do kodowanego Canal Plus Sport. Tak więc nie jest najgorzej  (choć było zdecydowanie lepiej). Pozostał YouTube na jakieś ciekawsze fragmenty... no i liczę, że @MarioJ coś czasem pokaże.

PS. Canal Plus nie mam i nie planuję, wszystkiego mieć nie można...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, marionen napisał:

Jeszcze w ubiegłym sezonie wszystkie mecze Igi można było ogladać w Eurosporcie i Polsat Sport. Obecnie 3 szlemy w Eurosporcie i 1 w Polsat Sport. Reszta kobiecego tenisa przeniosła sie do kodowanego Canal Plus Sport. Tak więc nie jest najgorzej  (choć było zdecydowanie lepiej). Pozostał YouTube na jakieś ciekawsze fragmenty... no i liczę, że @MarioJ coś czasem pokaże.

PS. Canal Plus nie mam i nie planuję, wszystkiego mieć nie można...

No ja tez nie, ale mam eleven i Polsat, znaczy pile, french open chyba w es

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, sstar napisał:

No ja tez nie, ale mam eleven i Polsat, znaczy pile, french open chyba w es

AO , FO i USO masz w Eurosporcie, Wimbledon w Polsat Sport. Eleven nie pokazuje tenisa (przynajmniej do tej pory). a pile to nie wiem co to jest...

Reszta męskiego tenisa w Polsat Sport.

Edytowane przez marionen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, marionen napisał:

Z tego zdania znam: to i wg, o reszcie tylko coś słyszałem, ale słabo. Jabłka lubię prosto z drzewa i nienadgryzione...

To nie zdanie, to równoważnik.

No dobrze, napiszę z Androida.

A Apple, w szczególności, ipad wymiata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...