Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

2 godziny temu, sstar napisał:

Ruud podskoczy? Dziś Iga! TVN pokazuje.

Myśle że jak Nole będzie normalnie dysponowany to pewnie nie.. może za rok jak mu będzie mniej zależało ..jeśli kiedykolwiek mu będzie mniej zależało.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, moruniek napisał:

Pasja tenisowa mojej córki dopiero raczkuje, trenuje od roku, w 4 osobowej grupie (jest w niej najmłodsza i najwyższa, pozostali członkowie to chłopcy). Na początku było ciężko (urosła w ciągu roku ponad 12 cm i były problemy z koordynacją), teraz coraz lepiej jej idzie. Skutkiem ubocznym jej pasji jest nieograniczony dostęp do piłek (z czego cieszy się nasz pies). Jak on patrzy na te piłki, jakie ma skupienie uwagi, prawie jak Iga. 

DSC-6044.jpg

A propos…

IMG_9437.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
W dniu 27.06.2023 o 20:42, MarioJ napisał:

Iga wygrała wczoraj pierwszy mecz na trawie w turnieju WTA Bad Homburg. Grała rewelacyjnie.

2:1 z Tatjana Maria (ostatnio półfinał Wimbledon 22)

 

Film niedostępny, Iga się wycofała, a tymczasem https://www.sport.pl/siatkowka/7,64948,29932136,piekny-widok-tak-wyglada-ostateczna-tabela-ligi-narodow-oto.html#do_w=107&do_v=819&do_st=RS&do_sid=1054&do_a=1054&s=SMT_Link_2&do_upid=819_ti&do_utid=29932136&do_uvid=1688312669533

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, sstar napisał:

 

Trzeba było oglądać wcześniej. A nie pierdzieć w stołek.

 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, MarioJ napisał:

 

Trzeba było oglądać wcześniej. A nie pierdzieć w stołek.

 

Ja nie korzystam ze stołka do oglądania meczy. Ale jak wklejasz link to sprawdź czy działa więcej szacunku dla czytelnika. Dziś mecz. To najważniejsze. A nie jakieś stolki.

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, sstar napisał:

Ja nie korzystam ze stołka do oglądania meczy. Ale jak wklejasz link to sprawdź czy działa więcej szacunku dla czytelnika. Dziś mecz. To najważniejsze. A nie jakieś stolki.

Link działał przez kilka dni, grymaszą tylko smutasy.

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Victor napisał:

Przegrał w czwartym secie przy stanie 4:4 popełnił duży błąd ze nie sprawdził bo ewidentne piłka była w linii  a dalej mogło się potoczyć na 3-1 w setach . No cóż . Życie 

Magde w tym czasie oglądałem.. przegrała niestety..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2026
×
×
  • Create New...