Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, marionen napisał:

ja niestety czytałem tylko relację a to jednak nie to samo co obejrzeć w tv. Najważniejsze, że jest w kolejnej rundzie. Svitolina może też się mocno postawić. Każdym kolejnym zwycięstwem Iga zwiększa różnicę punktową nad Sabalenką, a Vekic pokazała jak zdominować białorusinkę, po pierwszym secie myślałem, że to Chorwatka łatwo pęknie po przegraniu tie breka, wyszło jednak całkowicie inaczej, Donna trzeciego seta wygrała do 0.

Vekic jest dla Sabalenki jak Ostapenko dla naszej Świątek -  Nemezis

https://www.stevegtennis.com/head-to-head/women/Aryna_Sabalenka/Donna_Vekic/

a Magda Fręch też w formie... no ale teraz ma Rybakine więc... a Świątek ze Svitolina łatwo nie będzie.

 

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Lexi napisał:

Marketa Vondrousova przegrała ponoć mając 6 piłek meczowych !!!!... nie widziałem - w wolnej chwili nadrobię ...cuda sie dzieją..

Cirstea gra bardzo niewygodny tenis dla wielu zawodniczek, może to był taki mecz, też nie widziałem...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lutym Iga Świątek nie przegrała jeszcze seta, nie mam nic przeciwko by ta passa trwała jak najdłużej, zwłaszcza że nie ma już Ostapenko. Na razie 1-0 w setach i forma dużo lepsza jak w pierwszym meczu z Amerykanką.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Lexi napisał:

Tyle w temacie - jutro o 16.00

Pierwsze 4 gemy drugiego seta z lekką przewagą chińskiej zawodniczki, na szczęście to tylko optyczna przewaga była.... teraz pora na przeciwniczkę dla Igi, może Coco

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marionen napisał:

Pierwsze 4 gemy drugiego seta z lekką przewagą chińskiej zawodniczki, na szczęście to tylko optyczna przewaga była.... teraz pora na przeciwniczkę dla Igi, może Coco

Może Coco .. swoją drogą ciekawi mnie czy zawodniczki/zawodnicy na takim poziomie "wyhamowują" rozpęd żeby wygrać jak najmniejszym nakładem siły.. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, marionen napisał:

Pierwsze 4 gemy drugiego seta z lekką przewagą chińskiej zawodniczki, na szczęście to tylko optyczna przewaga była.... teraz pora na przeciwniczkę dla Igi, może Coco

 

6 godzin temu, Lexi napisał:

Może Coco .. swoją drogą ciekawi mnie czy zawodniczki/zawodnicy na takim poziomie "wyhamowują" rozpęd żeby wygrać jak najmniejszym nakładem siły.. 

A może jednak nie Coco a Anna Kalinska 😉.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Indian Wells dla Igi Świątek jeśli chodzi o losowanie nie ułożył się idealnie. ale ubyły już 2 teoretycznie najgroźniejsze rywalki Rybakina i Ostapenko. Pierwszy mecz z Collins w tempie szarpanym, dużo błędów. 3-3 w pierwszym secie, walka w 7 gemie i na tym koniec 9 gemów dla Polki i 6-3 6-0. Noskova już czeka i kolej na rewanż.  Reszta Polek utknęła na 1 rundzie. Hurkacz zaczyna w nocy meczem z Monfilsem który jest ostatnio w dobrej formie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, marionen napisał:

Indian Wells dla Igi Świątek jeśli chodzi o losowanie nie ułożył się idealnie. ale ubyły już 2 teoretycznie najgroźniejsze rywalki Rybakina i Ostapenko. Pierwszy mecz z Collins w tempie szarpanym, dużo błędów. 3-3 w pierwszym secie, walka w 7 gemie i na tym koniec 9 gemów dla Polki i 6-3 6-0. Noskova już czeka i kolej na rewanż.  Reszta Polek utknęła na 1 rundzie. Hurkacz zaczyna w nocy meczem z Monfilsem który jest ostatnio w dobrej formie.

Przespałem Ige... :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, moruniek napisał:

Cały ten turniej dość dziwny. Przed, drabinka Igi fatalna, a teraz jakby odrobinę mniej 😉

W damskim tenisie zawsze są niespodzianki. Z miejsc rankingowych 1 do 9 zostały tylko pierwsze trzy. Świątek z Putincewą 2 mecze i w setach 4-0. Ale w IW Putinceva w 3 meczach ma bilas setów 6-0 i to z niezłymi przeciwniczkami. W Dubaju z kolei przegrała z Fręch 2-1. Czy to coś znaczy, pewno niewiele. Trzeba kolejne mecze wygrywać i przygotowywać taktykę pod następną tenisistkę lub grać swoje i czekać na wyniki. Te doświadczone mają jakiś plan B w rezerwie. Czy Iga Świątek ma plan rezerwowy na wypadek gdyby nie szło, raczej dopiero się tego uczy, oby wypalił plan A, jak będzie trafić forhend i serwis to pewnie będziemy się cieszyć. Tacy zawodnicy jak Djokovic, Nadal czy Medvedev zawsze coś potrafią zmienić w grze jak nie idzie, Djokovic to pewnie z 3,4 opcje ma w rezerwie. Kobiety pod tym względem chyba mniejszy repertuar mają, może dlatego tyle niespodzianek się przytrafia. A może jestem w błędzie😉 i się nie znam na tenisie.

Edytowane przez marionen
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...