Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.03.2024 o 21:18, marionen napisał:

Przy trzy zero dla Igi zacząłem robić twarożek z cebulką, papryką i rzodkiewką. Skończyłem razem z Igą Świątek. Jak dla mnie to było za szybko, trudno oglądać, kroić i mieszać w misce...

Następnym razem wybierz serek topiony.. :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubert Hurkacz w 1/8. Jak zwykle ciężki mecz z Kordą. Obaj świetny stosunek winerów do błędów, na szczęście Hubert w 3 secie nieco dokładniejszy. O ćwierćfinał prawdopodobnie spotkanie z Dymitrowem, będzie niełatwo, bilans z Bułgarem 0-4 choć mecze wyrównane. Za 1.5 godziny Iga Świątek z Aleksandrovą. Raczej nie opłaca się spać...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, marionen napisał:

Hubert Hurkacz w 1/8. Jak zwykle ciężki mecz z Kordą. Obaj świetny stosunek winerów do błędów, na szczęście Hubert w 3 secie nieco dokładniejszy. O ćwierćfinał prawdopodobnie spotkanie z Dymitrowem, będzie niełatwo, bilans z Bułgarem 0-4 choć mecze wyrównane. Za 1.5 godziny Iga Świątek z Aleksandrovą. Raczej nie opłaca się spać...

Ja spałam, a niestety rano niedobra wiadomość ... :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, zając napisał:

Ja spałam, a niestety rano niedobra wiadomość ... :(

To nie był dzień Igi Świątek. Dużo psuła z forhendu, jakieś te uderzenia niedokręcone były, często spóźnione no i nie wpadały w kort. Bekhend po lini też nie funkcjonował, serwisem również wiele nie wygrywała. Taka jakaś zmęczona i rozkojarzona była. Może trudny mecz z Noskovą i krótka przerwa między meczami zaszkodziły. Przy tych częstych opadach piłki jakieś ciężkie były. W pierwszym secie miała szansę na powrót do meczu ale wtedy Aleksandrova ryzykowała i jej piłki wchodziły w kort. Tragedii nie ma,  z czołowej 10 zostały 3 zawodniczki. U panów na razie odpadło tylko 2 Rublov i Rune. Drabinka Hurkacza bardzo trudna, Dymitrow i prawdopodobnie Alcaraz... Dymitrow wydaje się być obecnie w wyższej formie od Huberta, ale jak siądzie serwis Hurkaczowi to może w końcu pokona Bułgara...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
22 godziny temu, Lexi napisał:

Billie Jean King Cup - Iga sobie wygrała spokojnie z Simoną Waltert 6:3, 6:1... Magda French teraz  gra ...dzieje sie!!

Oj działo się, byłem przekonany, że będzie 1:1 w starciu Polska - Szwajcaria a tu zrobiło się 2:0 dla Polski. Brawo Magda za walkę do końca.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, moruniek napisał:

A IGA w półfinale. 

Świetny mecz Świątek-Raducanu. Poziom godny finału. Brytyjko-Kanadyjko-Filipinko-Rumunka wraca do formy z finału US Open. Gdyby nie ciągłe kontuzja zawodniczka co najmniej na top 5. Dobry serwis, świetna obrona, szybkie płaskie piłki, doskonały bekhend, gra kątowa, gra ze wznoszącej. Było co oglądać, ale Iga Świątek nie ustępowała, obie zawodniczki dużo winerów zaliczyły. Rybakina z problemami wygrywa kolejne mecze, Iga wydaje się faworytką, a jak będzie zobaczymy jutro.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, marionen napisał:

Świetny mecz Świątek-Raducanu. Poziom godny finału. Brytyjko-Kanadyjko-Filipinko-Rumunka wraca do formy z finału US Open. Gdyby nie ciągłe kontuzja zawodniczka co najmniej na top 5. Dobry serwis, świetna obrona, szybkie płaskie piłki, doskonały bekhend, gra kątowa, gra ze wznoszącej. Było co oglądać, ale Iga Świątek nie ustępowała, obie zawodniczki dużo winerów zaliczyły. Rybakina z problemami wygrywa kolejne mecze, Iga wydaje się faworytką, a jak będzie zobaczymy jutro.

Z Rybakiną mecz Iga musi wygrać we własnej głowie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marionen napisał:

Świetny mecz Świątek-Raducanu. Poziom godny finału. Brytyjko-Kanadyjko-Filipinko-Rumunka wraca do formy z finału US Open. Gdyby nie ciągłe kontuzja zawodniczka co najmniej na top 5. Dobry serwis, świetna obrona, szybkie płaskie piłki, doskonały bekhend, gra kątowa, gra ze wznoszącej. Było co oglądać, ale Iga Świątek nie ustępowała, obie zawodniczki dużo winerów zaliczyły. Rybakina z problemami wygrywa kolejne mecze, Iga wydaje się faworytką, a jak będzie zobaczymy jutro.

Na serio znakomity mecz...

 

Godzinę temu, moruniek napisał:

Z Rybakiną mecz Iga musi wygrać we własnej głowie. 

Tys prowda..

edit. ... no i trzeba wspomnieć że Magda Linette też dała rade i awansowała w Rouen.

Edytowane przez Lexi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...