Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

  • 1 month later...

Cieszy mnie ten wynik:

obraz.png.a01360dd67771e08bd3f351ba5a4687f.png

Brawo Iga!
P.S. Niestety nie oglądałam bo mi Canal+ Sport odmówił wizji z przyczyn nieznanych, ktoś skomentuje może przebieg meczu i formę Naomi, bo nie wiem czy jedna była wybitnie słaba, czy druga wybitnie dobra?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Niestety nie oglądałem ale godzina z haczykiem to chyba nie był wyrównany mecz. Wreszcie zwycięstwo z zawodniczką Top 10, co ostatnio się nie zdarzało.  No i Iga miała 0 breakpointów do obrony, forma chyba rośnie przed RG.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, marionen napisał:

Niestety nie oglądałem ale godzina z haczykiem to chyba nie był wyrównany mecz. Wreszcie zwycięstwo z zawodniczką Top 10, co ostatnio się nie zdarzało.  No i Iga miała 0 breakpointów do obrony, forma chyba rośnie przed RG.

6:1, 6:2 - no robi wrażenie. Jutro w półfinale będzie prawdziwy test formy, tymczasem super, brawo!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pierwsza runda w wykonaniu polskich tenisistek prawie doskonała. 4 zawodniczki i 4 awanse do drugiej rundy RG. Nie wiadomo co z Magdą, wygrała 3 godzinny bój z Czeszką serwując niektóre gemy w 3 secie od dołu a i tak wygrała. W drugiej rundzie może trafić na Ostapenko. W 3 powinna się zameldować Iga Świątek i ma ochotę na rewanż z Polką lub Łotyszką, z tą ostatnią bilans meczów 0-6. Zapowiada się ciekawie...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

RG: Smutno było patrzeć wczoraj na 2. set w wykonaniu Igi - nie dałam rady i poszłam robić wykopki w ogródku. Co się tam wydarzyło? Ta niemoc serwisowa - niedobrze to wygląda.
Na pocieszenie Maja dotarła aż do drugiego tygodnia i to jest największa niespodzianka. Dzisiaj gra z Diane Parry, na pewno powalczy, może znowu zaskoczy?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

No i pyk. Maja w ćwierćfinale mimo walki ongiś z depresją. Co sama podkreślała i wiele osób zgłaszało się do niej po tym przyznaniu się do choroby. To tak w kontekście obciążeń psychicznych vide Świątek.

Edited by sstar
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, MarioJ napisał:

Dzisiaj mi prawie serce pękło z nerwów.

Piękny mecz, wysoki poziom. Maja zapisała się do historii.

Piękna historia, życzę Maji wygranej w finale i bardzo w nią wierzę!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, zając napisał:

Piękna historia, życzę Maji wygranej w finale i bardzo w nią wierzę!

Oglądałem też drugi półfinał.

Myślę że Andreeva będzie kiedyś nr 1. Jest bardzo wszechstronna, ale jeszcze młoda.

Maja ma szanse, trzymam za nią. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, zając napisał:

No niestety, dzisiaj coś ciężko było Maji powalczyć.  Chyba zmęczenie dało o sobie znać.  Tak czy inaczej należą jej się wielkie gratulacje za cały turniej! Brawo Maja!

grasz w tenisa ?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, zając napisał:

No niestety, dzisiaj coś ciężko było Maji powalczyć.  Chyba zmęczenie dało o sobie znać.  Tak czy inaczej należą jej się wielkie gratulacje za cały turniej! Brawo Maja!

Zauważcie że to była pierwsza zawodniczka ze ścisłej czołówki z którą grała teraz Maja.

Andrejewa jest z pierwszej dychy.

Maja musi być kompletnie wypoczęta i bez kontuzji, będziemy czekać, next time … 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2026
×
×
  • Create New...