Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

3Zinnen, Matrei, Sillian - 24-28.12.2022


Rekomendowane odpowiedzi

27.12 - ponownie 3 Zinnen, wyraźnie chłodniej i niestety o wiele więcej ludzi. Jazda w porządku, choć to już nie do końca mój klimat. Na szczęście to był już ostatni dzień naszego wejścia w sezon narciarski. Z pewnością do Nowego Roku, a może i do 6 stycznia należy liczyć się z ogromnym obłożeniem stoków. Regułą już staje się mój zachwyt nad ośrodkami mniejszymi i mniej popularnymi. Teraz czas na szybkie pranie i serwisowanie nart, żeby na 07.01 być w gotowości na zabranie moich 66 licealistów do Val di Fiemme 😎

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonusik - ponieważ byliśmy z psem, szukałam aktywności, które zrekompensują jej siedzenie i czekanie na nas na kwaterze. Spacer dookoła Lago di Dobiacco był rewelacyjny dla nas i psa. Ścieżka spacerowa biegnie rownolegle do śladu dla nart biegowych. Bardzo polecam to miejsce na popołudniowy relaks :) 

F58FAD7C-C0F7-47B2-8883-29E06A0BC2FC.jpeg

DEC01486-CB34-4C36-A229-26C434791F9E.jpeg

6D99E724-318B-41A5-8083-B2D826659652.jpeg

A8A849BF-1C28-4138-9E40-5808B9FC1716.jpeg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tanova napisał:

Krótko, ale pięknie i treściwie. Niestety chyba nie wszystkie zdjęcia się załadowały do relacji - przynajmniej u mnie nie są widoczne.

Poznałam tę okolice tylko w letniej odsłonie - mam nadzieję, że kiedyś uda się być zimą. 

Są trzy filmy. Pewnie one nie są widoczne, choć nie wiem dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Przemek napisał:

Ja osobiście jestem zachwycony Sillian. Może nie na 6 dni jeżdżenia 😉, ale naprawdę warto wstąpić.

Chyba każdy tak ma, kto tam  pojedzie. Jak ostatnio tam byłem 4 lata temu, to dwa dni przeznaczyłem właśnie na Sillian i było tak, jak ma zdjęciach. Dlatego w tym roku w marcu znowu będę w tych rejonach. 

IMG_0486.JPG

IMG_20190320_091429.jpg

IMG_0487.JPG

IMG_20190320_091457.jpg

IMG_0494.JPG

IMG_20190320_100410.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, idealist napisał:

27.12 - ponownie 3 Zinnen, wyraźnie chłodniej i niestety o wiele więcej ludzi. Jazda w porządku, choć to już nie do końca mój klimat. Na szczęście to był już ostatni dzień naszego wejścia w sezon narciarski. Z pewnością do Nowego Roku, a może i do 6 stycznia należy liczyć się z ogromnym obłożeniem stoków. Regułą już staje się mój zachwyt nad ośrodkami mniejszymi i mniej popularnymi. Teraz czas na szybkie pranie i serwisowanie nart, żeby na 07.01 być w gotowości na zabranie moich 66 licealistów do Val di Fiemme 😎

IMG_0898.MOV

Ja ruszam 08.01 do Predazzo, gdzieś się pewnie będziemy mijać...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...