Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kwietniówka - majówka Pitztal & Kaunertal 23.04-01.05.2023


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Victor napisał:

Sezon oficjalny wlanie dziś raczej wczoraj się skończył a śniegu masa jak na samo Tignes i 8 maja,nie mówiąc o wyższych partiach . 
Osobiście  z wielka chęcią, jak coś Pawle pisz śmiało, mam nadzieje ze panowie tez cztery litery ruszą w nowe i nieznane  😉

Nie śledziłem regionu Espace Killy w ostatnich 2-3 sezonach pod kątem otwartych tras / wyciągów, ale wiem że wcześniej robili taką akcję że na ostatni tydzień działalności (mniej więcej od 30 kwietnia - 1 maja) zamykali 90% ośrodka mimo że śniegu też raczej nie brakowało, zostawiali czynne 1-2 wyciągi w Val Claret plus lodowiec Grande Motte.

Nie wiem czy w tym sezonie podobnie było?

O kolejnej kwietniówko-majówce jeszcze na poważnie nie myślałem bo czas jest, gdybym myślał to może nad Tuxem bo nigdy tam nie byłem, ale można i coś innego.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle śniegu się marnuje ...

Francja byłaby super za rok w większym gronie ,jestem za  👏💪

Ps.A propo śniegu,warunki na lodowcach w Austrii super i ma dosypać ..

Gdyby ktoś chciał jadę na pierwsze ładne słoneczne dni na Moltka -2 góra  3 dni jazdy.

Mogę przybrać 2 osoby.

Zdjęcie z wczoraj od córki 🙂

 

 

SAVE_20230504_174036.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Victor napisał:

Amen! Oby i mi organizacja w przyszłym wyszła lepiej jak w obecnym 🤞choć sezon najlepszy od początku mojego krótkiego nartowania to ta końcówka jakoś niesmak mi pozostawiła.

… planowalem wyjazd wielkanocny na Tuxa czytając bajkową relacje @marionen niestety się posypało w planie, później zaplanowany wyjazd do Tignes na majówkę tu foto z teraz , białego masa 😭B540463E-B716-4162-A652-5C900F0FBA73.thumb.png.0700fd52f37b33ece59eebb2bff1a45c.pngi tez coś tam,…w międzyczasie czytałem  relacje @pawelb91 wyśmienicie podnoszącą mi ciśnienie -panowie WIELKIE DZIĘKI .. jak napisał @marekbtl dobra i mucha ….😉

Ps……z postów które pisaliście pamietam ze Espace Killy  z chęcią byście odwiedzili a ja z przyjemnością w zacnym towarzystwie bym poszusował 😉,może pomyślcie o majówce 2024 właśnie w tym miejscu ?! A cała resztę da się spokojnie zorganizować i @marekbtl pewnie tez znajdzie chwile od codzienności obowiązków 😜

Pozdrawiam serdecznie 

 

 

Cze

Jak coś, to zgodę już mam😉. Pozostaje tylko kwestia wygospodarowania czasu, to chyba najtrudniejsze będzie.

pozdrawiam

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pawelb91 napisał:

Nie śledziłem regionu Espace Killy w ostatnich 2-3 sezonach pod kątem otwartych tras / wyciągów, ale wiem że wcześniej robili taką akcję że na ostatni tydzień działalności (mniej więcej od 30 kwietnia - 1 maja) zamykali 90% ośrodka mimo że śniegu też raczej nie brakowało, zostawiali czynne 1-2 wyciągi w Val Claret plus lodowiec Grande Motte.

Nie wiem czy w tym sezonie podobnie było?

Powiem szczerze Pawle,że nie wiem jak było w poprzednich sezonach,nigdy tematem się nie interesowałem ale jeszcze do 29  kwietnia większość ON była działająca , a żona mówiła jedź bo jajko zniesiesz …🤷‍♂️

@marcinn @marekbtl….

kolejny sezon majowy to okres  27.04-4.05 czyli sobota-sobota lub termin do ustalenia ….tak na prędkości spoglądając na Airbnb apartament na 10 osób to koszt 1300€-1500€ oczywiście w 10 będzie ciasno ale przy 4-6 osobach tydzień da radę  

https://abnb.me/w5oXZ6qXCzb

tu kolejny 

https://abnb.me/ZFKllFSXCzb

 

 

 

Edytowane przez Victor
  • Like 2
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Victor napisał:

Powiem szczerze Pawle,że nie wiem jak było w poprzednich sezonach,nigdy tematem się nie interesowałem ale jeszcze do 29  kwietnia większość ON była działająca , a żona mówiła jedź bo jajko zniesiesz …🤷‍♂️

@marcinn @marekbtl….

kolejny sezon majowy to okres  27.04-4.05 czyli sobota-sobota lub termin do ustalenia ….tak na prędkości spoglądając na Airbnb apartament na 10 osób to koszt 1300€-1500€ oczywiście w 10 będzie ciasno ale przy 4-6 osobach tydzień da radę  

https://abnb.me/w5oXZ6qXCzb

tu kolejny 

https://abnb.me/ZFKllFSXCzb

 

 

 

warto też zobaczyć Val Thorens - tam prawie wszystko jest w 1 tygodniu maja otwarte

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...