Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Z Voelkla Deacon 80 na Voelkl Racetiger SC


Rekomendowane odpowiedzi

 Mój wpis poprzedni można interpretować w różny sposób. Kluczem jest oczywiście postrzeganie zwrotu "zdrowy związek" i potem już zupełnie co innego może znaczyć "tyle samo".

Co do "pod pantofelkiem" - jesteśmy z żoną od 1988 roku i nie mamy chęci, a tym bardziej potrzeby np. na osobny wypoczynek czy na tzw.babskie/męskie wypady. Jak wygląda rzeczywistość wiem, ale w tej jej części, to akurat nie ja muszę komuś zazdrościć 😉

Edytowane przez gabrik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gabrik napisał:

Kluczem jest oczywiście postrzeganie zwrotu "zdrowy związek" i potem już zupełnie co innego może znaczyć "tyle samo".

W 100% się zgadzam (będąc w związku też od 88' - w dodatku z jedną kobietą :)...

A co do kasy (teraz będzie na poważnie) - w covidzie zmarł mój teść, moja żona miała z nim wspólne konto - w skrócie - dopiero wyrok sądu odblokował 1/2 środków na wspólnym rachunku - warto rozważyć uprawnienie do dyspozycji kontem - działa inaczej

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, mig12345 napisał:

SL i 165. Nic nie kombinuj. Jak sc są ok to sl będą tylko lepsze. ( voelkl)

Wczoraj oglądałem Tomka Kurdziela z NTN. On zaleca dla MOJEJ GRUPY WIEKOWEJ właśnie 160. Sam na takiej długości SL jeździ i twierdzi że właśnie z powodu wieku , utrata dynamiki i siła powodują że łatwiej dociska i wygina slalomki ciut krótsze. 

Pamiętajcie o moim PESELU ( 63 lata)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Stary bywalec napisał:

Wczoraj oglądałem Tomka Kurdziela z NTN. On zaleca dla MOJEJ GRUPY WIEKOWEJ właśnie 160. Sam na takiej długości SL jeździ i twierdzi że właśnie z powodu wieku , utrata dynamiki i siła powodują że łatwiej dociska i wygina slalomki ciut krótsze. 

Pamiętajcie o moim PESELU ( 63 lata)....

Zależy od sztywności... nart. Jeśli elastyczne mogą być 165. Jak sztekle. Jeśli nie jak moje fis sl rossi to też 165 masz taką paragigantkę zbliżoną do elastycznej master 175 gs, średnim, dłuższym, na wprost bez myszkowania i szukania krawędzi, whatever, znaczy uniwersalną nartę, gorzej z funem jak na szteklach, która kręci sama jak szalona...

ps chyba nie płaciłeś https://www.ntn.pl/konsultacje-indywidualne/ Kurdziela szanuję dużo celnych obserwacji zgadzających się z moimi odczuciami, no i objezdzony jest gość, sprzetowo i godzinowo

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sstar napisał:

Zależy od sztywności... nart. Jeśli elastyczne mogą być 165. Jak sztekle. Jeśli nie jak moje fis sl rossi to też 165 masz taką paragigantkę zbliżoną do elastycznej master 175 gs, średnim, dłuższym, na wprost bez myszkowania i szukania krawędzi, whatever, znaczy uniwersalną nartę, gorzej z funem jak na szteklach, która kręci sama jak szalona...

ps chyba nie płaciłeś https://www.ntn.pl/konsultacje-indywidualne/ Kurdziela szanuję dużo celnych obserwacji zgadzających się z moimi odczuciami, no i objezdzony jest gość, sprzetowo i godzinowo

No nie, oczywiście nic nie płaciłem. Po prostu szukam odpowiedzi. 

Problem teraz jest taki że brak śniegu i warunków na trasie wypaczą jakikolwiek sens wypożyczenia interesujących mnie nart i wypróbowania ich na stoku.

Czyli w pewnym sensie muszę kupić je w ciemno . Zresztą zakup nastąpi i tak w okolicach kwietnia czyli po sezonie kiedy będę mógł liczyć na wyprzedaże i obniżki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Stary bywalec napisał:

No nie, oczywiście nic nie płaciłem. Po prostu szukam odpowiedzi. 

Problem teraz jest taki że brak śniegu i warunków na trasie wypaczą jakikolwiek sens wypożyczenia interesujących mnie nart i wypróbowania ich na stoku.

Czyli w pewnym sensie muszę kupić je w ciemno . Zresztą zakup nastąpi i tak w okolicach kwietnia czyli po sezonie kiedy będę mógł liczyć na wyprzedaże i obniżki

To podlinkuj może ten filmik Kurdziela o slalomkach... i długości bo to ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...