Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Trochę do śmiechu


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

Murzyn na kontrakcie w Polsce pracował na budowie.

Nieszczęśliwie, któregoś dnia piłą odciął sobie palec wskazujący.

Pobiegł do lekarza, lekarz mówi, że jego własnego palca nie da się już

przyszyć, ale jeżeli chce to w szpitalu są palce od białych ludzi i taki

można mu przyszyć.

Murzyn, że nie był wybredny zgodził się.

Lekarz przyszył mu biały palec, po kilku godzinach murzyn wyszedł ze

szpitala, wsiadł do tramwaju.

Jadąc ogląda palec nie mogąc wyjść ze zdumienia, że już jest sprawny.

Obok siedzi podchmielony gość i przygląda się z ciekawością.

Nagle mówi:

-Widzę, że pan kominiarz od dziewczyny wraca....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szafa

Wpada niespodziewanie kończąc wcześniej delegacyjny wyjazd mąż do mieszkania.

We własnej sypialni zastaje faceta który jak nic jest kochankiem żony.

Łapie go jedną ręką za gardło w drugiej ręce zaciska pięść,już ma delikwenta zdzielić w morde jak Pan Bóg przkazał ale........

Mówi do "gościa" leż tutaj po cichu aż z łazienki wyjdzie moja żona.

Chcę słyszeć jak i co będzie do ciebie mówiła.

Sam schował się do szafy.

Wychodzi żona i do kochanka mówi: zer..ij mnie tak aż się posikam.

Zaglądnij do szafy , to sie posrasz, mówi kochaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość na rybach ma branie. Wyciąga, a tam taka niewielka złota rybka. Przyjrzał sie jej i stwierdził, że taka malizną to on sobie głowy nie będzie zawracał i już chce ja wrzucić do wody, gdy nagle rybka sie odzywa:

- Czekaj! Ja jestem złota rybka i spełnię każde Twoje życzenie.

- Wiesz co, ale ja już mam wszystko o czym można tylko marzyć, więc dzięki, wrzucę Cię do wody.

- Nie, tak nie może być, tradycji musi stać sie zadość. Słuchaj, postawię ci taka chatę, że ludzie w promieniu 100 km będą Ci zazdrościć.

- Kiedy ja już mam taką chatę!

- No to dam Ci brykę jakiej nikt w Polsce nie ma.

- Też już mam taką!

- A jak z Twoim życiem seksualnym, tzn. jak często to robisz?

- Ze dwa razy w tygodniu.

- To ja Ci załatwię, że będziesz miał dwa razy dziennie!

- Eee tam, księdzu nie wypada.

___________________________

Według najnowszych badań przeprowadzonych przez międzynarodowych

psychologów są dwie główne przyczyny, dla których mężczyźni spędzają

wieczory w knajpie:

1) Nie mają kobiety

2) Mają kobietę

________________________________

Władzia była organistką w kościele, miała już prawie 70 lat na karku i była starą panną. Była podziwiana przez wszystkich parafian za swą dobroć i oddanie sprawom kościoła. Pewnego razu wpadł do niej ksiądz omówić szczegóły jakiejś kościelnej uroczystości. Pani Władzia zaprosiła duchownego do pokoju gościnnego i zaoferowała mu herbatkę. Ksiądz usiadł sobie wygodnie w stylowym fotelu, tak, że przed nim stały stare organy Pani Władzi.

Ku wielkiemu zdziwieniu księdza, na organach tych stała szklanka wypełniona wodą, a co jeszcze bardziej zaniepokoiło księdza, to fakt, że w szklance tej pływała prezerwatywa. Jak Pani Władzia wróciła z herbatką zaczęła się rozmowa. Ksiądz chciał jakoś delikatnie zacząć rozmowę o szklance wody i kondomie w niej pływającym, ale mu się nie udawało, więc postanowił zapytać wprost:

- Pani Władziu, bardzo bym był rad, gdyby mi pani to wytłumaczyła - tu wskazał na nieszczęsną szklankę.

- Ooo tak, dobrze, że ksiądz pyta... Czyż to nie wspaniałe? Szłam sobie raz przykościelnym parkiem parę miesięcy temu i znalazłam tę małą paczuszkę na ziemi. Instrukcja na opakowaniu wyraźnie mówiła, że należy to umieścić na organie, zapewnić by było wilgotne i to wtedy ochroni przed roznoszeniem się chorób.... I wie ksiądz co? Przez całą zimę nie miałam grypy!

PS. No, w każdym razie jest coś o zimie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w Trencinie na Słowacji z towarem i akurat jak przyszło do rozładunku to rozpętała się straszna śnieżyca i zanim rozładowaliśmy samochód to nas strasznie przysypało śniegiem, więc mówię do mojego klienta że wyglądamy jak bałwanki, ale on nie zrozumiał co to jest, no to zaczołem mu przy pomocy rąk tłumaczyć, a on na to: aaaaaa... śnieźnyhulec :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było to?

Jak nie to dobrze :) , ja tak ,to bedzie raz jeszcze :).

Czesiek od zawsze robił to co lubił: całował żonę, wślizgiwał się do wyrka i od razu zasypiał. Pewnego dnia obudził się obok podstarzałego faceta ubranego w biały szlafrok.

- Co ty do kurwy nędzy robisz w moim łóżku?...I kim do cholery

jesteś? - zapytał faceta.

- To nie jest twoja sypialnia. Jestem Św. Piotr i jesteś w niebie - odpowiedział nieznajomy.

- Że co ??!! Twierdzisz, że jestem martwy?? Nie chcę umierać, jestem na to jeszcze za młody! Chcę natychmiast wrócić na Ziemię!

- To nie takie proste Cześku- odpowiedział święty Piotr- Możesz wrócić na Ziemię ale będziesz mieszkał na wsi.

-OK - powiedział Czesiek

-Aleeee.... kontynuował Św. Piotr - musisz wybrać pod jaką postacią możesz powrócić na Ziemię. Możesz być psem, kurą, owcą lub koniem. Wybór należy do ciebie.

Facet pomyślał przez chwile i doszedł do wniosku, że bycie koniem jest bardzo męczące.

Pies na wsi też nie ma łatwego życia, najczęściej jest uwiązany na łańcuchu. Owca - nie, to nie dla mnie- pomyślał Czesiek, a życie kury wydaje się być miłe i relaksujące. Bieganie po zagrodzie z kogutem może być nawet ciekawe.

- Chcę powrócić jako kura - odpowiedział.

W kilka sekund później znalazł się w skórze całkiem przyzwoicie upierzonej kury. Wtedy podszedł do niego kogut.

- Hej! To pewnie ty jesteś tą nową kurą, o której mówił mi Św. Piotr - powiedział kogut - Jak ci się podoba bycie kurą?

- No na razie jest OK, a Ty też byłeś w poprzednim wcieleniu człowiekiem?

- Ja byłam 28-letnią dziewczyną , a teraz muszę nosić tę kogucią powłokę.

W tym momencie Czesiek poczuł, że jego kuper zaraz eksploduje.

- Ale mam dziwne uczucie, czuję że coś mi zaraz rozerwie kuper

- Ooo, no tak. To znaczy, że musisz znieść jajko - powiedział kogut.

- Jak mam to zrobić?

- Gdaknij dwa razy i zaprzyj się jak najmocniej potrafisz

- Czesiek zagdakał i zaparł się jak najmocniej potrafił.

Nagle chlust i jajko było już na ziemi.

- Wow to było zajebiste - powiedział Czesiek. Zagdakał jeszcze raz, zaparł się i wypadło z niego kolejne jajo. Za trzecim razem, gdy zagdakał usłyszał krzyk swojej żony:

- Czesiek co ty ***** robisz! Obudź się! Zasrałeś całe łóżko!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zwolniłem swoją sekretarkę? - Posłuchaj! Dwa tygodnie temu były moje urodziny, ale jakby tego nikt nie zauważył. Miałem nadzieję, że rano przy śniadaniu żona złoży mi życzenia. Może nawet będzie miała jakiś prezent. Nie powiedziała nawet "cześć kochanie", nie mówiąc już o życzeniach. Pomyślałem, że chociaż dzieci będą pamiętały, - ale zjadły śniadanie, nie odzywając się ani słowem. Kiedy jechałem do pracy czułem się samotny i niedowartościowany. Jak tylko wszedłem do biura, sekretarka złożyła mi życzenia urodzinowe i od razu poczułem się dużo lepiej. Ktoś pamiętał. Pracowałem do drugiej. Około drugiej sekretarka weszła i powiedziała:

- Dzisiaj jest taki piękny dzień, w dodatku są pana urodziny, może zjemy gdzieś razem obiad? Zgodziłem się, - bo była to najmilsza rzecz, jaką od rana usłyszałem. Poszliśmy do cudownej restauracji, zjedliśmy obiad w przyjemnej atmosferze i wypiliśmy po lampce wina. W drodze powrotnej do biura sekretarka powiedziała:

- Dzisiaj jest taki piękny dzień - czy musimy wracać do biura?

- Właściwie to nie - stwierdziłem.

- No to chodźmy do mnie - zaproponowała.

U niej wypiliśmy jeszcze po lampce koniaku, porozmawialiśmy chwilę, a ona zaproponowała:

- Czy nie będziesz miał nic przeciwko temu, jeśli pójdę do sypialni przebrać się w coś wygodniejszego?

- Jasne - zgodziłem się bez wahania.

Poszła do sypialni, a po kilku minutach wyszła. niosąc tort urodzinowy, razem z moją żoną, dziećmi i teściową. Wszyscy śpiewali "Sto lat"

a ja. k...a, siedziałem na kanapie w samych skarpetkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
jak Ciebie zdenerwuje?

ja dla jaj machne jej na jutro bo idziemy w gosci wiec bedzie sie szykowac:cool:

Pablo, jak to zrobisz, nagrasz i relacje wrzucisz na forum to ode mnie masz cłodzienny karnet w wybranym ośrodku narciarskim w Polsce :D A jak nam się uda razem spiknąć na te narty, to dorzucam jeszcze pifffko (oczywiście bezalkoholowe ;))

To tak w ramach dodatkowej motywacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja by ze mną z tydzień nie rozmawiała. Ale dla tego darmowego karnetu może warto by spróbować........

SKIer jeszcze trochę to będziesz musiał grupowy wykupić:D.

Jako że chętnych jest więcej, więc informuję że nagroda jest tylko jedna zatem w myśl zasady - kto pierwszy ten lepszy :D

P.S. Oświadczam że nie biorę odpowiedzialności za ewentualne szkody na zdrowiu spowodowane agresją żony/partnerki na śmiałku, a także skutki jakie może wywołać ów dofffcip (rozód, ciche dni, zakaz nartowania i inne możliwe a trudne do przewidzenia ;) ) Nie zamierzam też uczestniczyć w mediacjach między stronami!! :P Robicie to na własną odpowiedzialność!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...