Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Trochę do śmiechu


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Usłyszałem wczoraj od Córki 6 lat, to co usłyszałem piszę tu słowo w słowo.

Tata opowiedzieć ci kawał?

...no opowiedz!

więc opowiada:

Poszła babka z dziadkiem na zakupy do sklepu i babka kupiła marchewkę, a dziadek bułki.

I jak wracali z sklepu szli przez most, i most się zwalił:eek:.

I wpadli do wody...

I babka dziadka złapała za pyrtka i krzyczy mam marchewkę, a dziadek złapał babkę za cycka i krzyczy mam bułki:eek:

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motoryzacja z humorem

Na forum coraz więcej tematów motoryzacyjnych, tak więc znalazłem coś dla fanów rajdów samochodowych:D

[YOUTUBE]

[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]

[/YOUTUBE]

Dla ciekawych dodam, że całkowite parkwanie w stodole można zobaczyć na kolejnym...

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=XydYwOFMEkA&feature=related[/YOUTUBE]

...apropo parowania:D...

[YOUTUBE]

[/YOUTUBE] Edytowane przez obal
Poprawka adresu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na forum coraz więcej tematów motoryzacyjnych, tak więc znalazłem coś dla fanów rajdów samochodowych:D

[YOUTUBE]

[/YOUTUBE]

A zwróciliście uwage na gości, którzy przed białym maluchem jednoznacznie dają znaki zeby dawał rure - oczywiste dlaczego gość wracał:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostro:)

Dziewczyna z chłopakiem wpadli do pubu na parę drinków. Siedzą, dobrze się bawią, i nagle ona zaczyna mówić o nowym drinku. Imwięcej o nim mówi, tym bardziej się podnieca i w końcu namawiachłopaka, aby zamówił sobie takiego drinka. Chłopak się zgadza. Barmanpodaje drinka i umieszcza na stole następujące składniki: solniczkę,kieliszek śmietankowego likieru Baileys oraz kieliszek soku z limonki. Chłopak patrzy na składniki z głupią miną, więc dziewczyna mu tłumaczy: -Po pierwsze, sypiesz trochę soli na język, po drugie wypijasz kieliszekBaileya i trzymasz w ustach, a następnie zapijasz wszystko sokiem zlimonki.Brzmi niezbyt apetycznie, ale on pragnie pokazać, że jest prawdziwym mężczyzną:Sypie sól na język - słone, ale OK. Dalej idzie likier - gładki, aromatyczny, bardzo przyjemny... Wporzo! W końcu bierze kieliszek z limonką...Wpierwszej sekundzie uderza go w podniebienie ostry smak soku z limonki,w drugiej sekundzie Baileys się zwarza, w trzeciej-słono-zwarzono-gorzkismak daje mu w przełyk. To wywołuje, oczywiście, odruch wymiotny, ale nie chcąc sprawić dzieczynie przykrości, przełyka z trudem.Kiedy udaje mu się opanować, obraca się do dziewczyny.- Jak sie ten cholerny drink nazywa ?- "Zemsta za loda"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ostatnio pusto na forum,więc parę kawałów,które dostałem na maila. :)

Spotykają się dwie szkolne przyjaciółki.

- Wiesz? Mój mąż jest impotentem.

- To nie wiedziałaś tego przed ślubem?

- Mówił że ma jakąś nieruchomość, ale myślałam że to willa.

Skarży się makler:

- Ten kryzys jest gorszy niż rozwód. Straciłem połowę majątku i nadal mam żonę.

Jedzie zajączek z niedźwiedziem na jeden bilet i przychodzi kanar. To niedźwiedź schował zajączka do kieszeni w marynarce i pokazuje bilet. Kanar pyta:

- A co pan tam trzyma w kieszeni marynarki?

Niedźwiedź uderza się w pierś (tu taki zamaszysty gest), wyciąga spłaszczonego zajączka i mówi:

- Zdjęcie kolegi.

Czym różni się polityk od muchy?

Niczym. Jedno i drugie można zabić gazetą.

Na granicy rosyjsko-chińskiej doszło do incydentu. Chińczycy ostrzelali traktor spokojnie orzący po stronie rosyjskiej pole kukurydzy.

Traktor odpowiedział ogniem z broni rakietowej i odleciał w nieznanym kierunku.

Wiadomości w skrócie: pogoda - upał; polityka - gnój; kultura - nuda; sport - wstyd....

Faceci rozmawiają przy herbatce w klubie seniora. Jeden nagle pyta:

- Mietek, a czy w tym tygodniu nie przypada wasza pięćdziesiąta rocznica ślubu?

- Owszem.

- I co planujesz?

- No... pamiętam, jak na dwudziestą piątą rocznicę zawiozłem żonę do Francji...

- Serio? A co zrobisz w tę pięćdziesiątą?

- Hm... No może bym po nią pojechał...?

- Halo...

- Sklep obuwniczy, słucham?

- Przepraszam, pomyliłem numer...

- Nic nie szkodzi. Niech pan przyjdzie, wymienimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johnny mnie zmobilizował to i ja coś dodam:

Bez komentarza :D

Misalatomic śmiejesz się, a u mnie w miasteczku w dawnym Pałacu Goetza, nowi właściciele Państwo Urbanowie budują ekskluzywny hotel z piwnym SPA. Więc coś w tym musi być :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misalatomic śmiejesz się, a u mnie w miasteczku w dawnym Pałacu Goetza, nowi właściciele Państwo Urbanowie budują ekskluzywny hotel z piwnym SPA. Więc coś w tym musi być :D

Fotkę zrobiłem w holu sanatarium Marconi w Busku Zdroju. Jest więc coś w tym na pewno :).

Jako prosty człowiek słyszałem do tej pory tylko o kąpielach w szampanie, ale świat idzie do przodu :D

pzdr

misal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misalatomic śmiejesz się, a u mnie w miasteczku w dawnym Pałacu Goetza, nowi właściciele Państwo Urbanowie budują ekskluzywny hotel z piwnym SPA. Więc coś w tym musi być :D

Moda na piwne kąpiele przywędrowała do Polski od naszych południowych sądziadów, Czechów. To fantastyczny sposób na relaks, odstresowanie po ciężkim dniu i złagodzenie napięcia, odblokawanie porów skórnych, pobudzenie krążenia krwi i obniżenie ciśnienia. A wszystko za sprawą cennych skłądników, wydobywanych z chmielu, jęczmienia i słodu. Drożdże piwne, które są kolejnym składnikiem piwa kąpielowego pomagają przy trądziku, nieczystościach skóry, infekcjach grzybicznych skóry, zapobiegają przetłuszczaniu skóry.Zawarte w nich witaminy: B1, B2, B5, B6, B12, Kwas foliowy, Niacyna, Biotyna pozytywnie wpływają na funkcjonowanie wielu organów naszego organizmu i przebieg procesów biochemicznych. Uodparniają go i wzmacniają.

Piwo działa odmładzająco na cerę i doskonale wpływa na skórę, włosy i paznokcie. Przeważnie w trakcie kąpieli wypija się niewielką ilość piwa, żeby działanie skutkowało od wewnątrz i na zewnątrz:)Ja wolę działanie od wewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...