Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szkolenie GS dla forumowiczów!


Rekomendowane odpowiedzi

Zaliczyłem jeszcze dzisiaj kulig ,w Wiśle Czarne ,doliną Białej Wisełki.

Jakby było mało jednej imprezy na dzień dzisiejszy.;)

Super dzień mi się trafił.

Szczególnie,że torbę wygrałem.:P

Domownicy się bardzo cieszyli ,że tak fajne nagrody były.:D:D:D

Ps. Numer startowy 29 (ten wygrany):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to za zajęcie 2 miejsca.

Pomyśl Figo co będzie następnym razem za I :P

może to http://www.skionline.pl/forum/showpost.php?do=showpost&p=80055

:D:D:D

To ja II miejsce zająłem???:eek:

A myślałem,że III :rolleyes:

Rzeczywiście nie pogniewam się na taką nagrodę;http://www.skionline.pl/forum/showpost.php?do=showpost&p=80055

jeśli kiedyś uda mi się zająć I miejsce.:D:D:D

Zresztą co tam zajęte miejsca ,nagrody i tak są losowane.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super impreza, a odpalenie grilla pod stokiem było strzałem w dziesiątkę :D :D :D

wielka szkoda, że nie dotarliśmy zwłaszcza, że już ponad tydzień temu się deklarowaliśmy... jak to mówią niektórzy - s**t happens :(

edit: poproszę o publikacje listy obecności wraz z czasami przejazdów GS i SL :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super impreza, a odpalenie grilla pod stokiem było strzałem w dziesiątkę :D :D :D

wielka szkoda, że nie dotarliśmy zwłaszcza, że już ponad tydzień temu się deklarowaliśmy... jak to mówią niektórzy - s**t happens :(

edit: poproszę o publikacje listy obecności wraz z czasami przejazdów GS i SL :D

Szkoda, że Was nie było.

Co do wyników, to każdy musi podać za siebie czasy z GS. Na slalomie pomiaru czasu nie było.

Mi udało się przejechać gigant dwa razy zanim zacząłem filmować i robić zdjęcia. Mój czas to 45,91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, tak to można jeździć na narty... super ekipa, niezły stok, gril, slalomy z pomiarem czasu, kilka słów o naszej jeździe od fachowców, no i oczywiście świetna organizacja :)

Oby więcej takich wypadów :)

pozdrawiam wszystkich skionlinowców :):)

a co z wynikami specjalnego ?

a filmiki to będą ? JC, mówiłeś że będą na jutubie, możesz podrzucić jakiegoś linka plissss.

:):):)

jezuuuuuu !!!!! jestem cały połamany po tych slalomach, czuje każdy mięsień ale warto było....

aha, i stokrotne dzięki za kiełbaskę :) super pomysł

nr 11 44,69

Edytowane przez skier7
zapomniałem dodać nr i czas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer 66

48s z haczykiem ale nie pamiętam ile - jechałem dwa razy po dość zrytej trasie :) i powiem szczerze, że nie wiem czy nie minąłem bramki na środku.

A jak żona zaobserwowała tą środkową brameczkę: różni ścigacze różnie mijali.

Też tą bramkę źle wyminąłem,a do tego tak skupiłem się na mijaniu bramek,że minąłem... metę! :P:D Za drugim przejazdem wszystko poszło dobrze,ale ktoś się tam wywrócił i nie zmierzyli mi czasu... :o

Do trzech razy sztuka i wreszcie jest: 51.55 i to był najlepszy,później już coraz gorzej... :o:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jak wszyscy to wszyscy, choć chwalić się nie ma czym , majne best cajt nr. 10 i 44,01 sek.

PS. Dabort nie przesadzaj, super śmigasz!!!

PS.2 nie wiem czy czekać na te filmiki....

PS3.bo zawsze coś kminiłem!

PS4 tak, tak Alfredzie Ciebie często wspominaliśmy

Edytowane przez Raceman
PSPSPS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był pierwszy WZF na którym dopisała frekwencja!! Podziękowania dla wszystkich co przyjechali za wspólne nartowanie i miłe towarzystwo. Żałuję tylko że nie udało mi się ze wszystkimi porozmawiać, ale mam nadzieję że nadrobimy to następnym razem.

Moje towarzyszki również bardzo zadowolone, chwaliły bardzo miłą atmosferę spotkania i już zapowiedziały że chętnie przyjadą na następny WZF.

Dziękuję również JC za zorganizowanie spotkania oraz szkolenia. Wielkie dzięki dla Grzesia i Carving Sportu za przygotowanie giganta, slalomu i cenne wskazówki odnośnie jazdy.

Dla mnie był to pierwszy raz "na tyczkach" (pomijam zawody skionline/Gala w witowie gdzie były tyczki snowboardowe) i bardzo mi się podobało. Giganta zjechałem jedynie 3 razy z czego jeden już bez pomiaru czasu. Poobijałem barki i ramiona, ale było warto spróbować i poczuć trochę sportowych emocji. Czas 47,50 nr 70.

Tak jak gigant z wielką frajdą to już slalom z dużymi obawami, bo niestety ani gardy ani ochraniaczy nie miałem. Nie udało mi się zjechać ani razu w całości, najlepszy przejazd na dwa razy :D Kilka razy wziołem tyczkę między narty, była efektowna gleba i dużo walki z tyczkami i własnymi słabościami!! Nogawki spodni narciarskich popalone, pod kolanem lewej nogi wielki siniak i poobijane kostki na rękach to moje pamiątki po slalomie :D Wrażenia - bezcenne!!

Jestem bardzo zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a filmiki to będą ? JC, mówiłeś że będą na jutubie, możesz podrzucić jakiegoś linka plissss.

Chciałem tylko nieśmiało powiedzieć, że oprócz robienia zdjęć, filmów, organizowania szkolenia, pisania, przygotowywania pogody ....

chciałbym jeszcze kiedyś odpocząć chwilę ... :)

number 18 - najlepszy czas 45,95

ale jak wydawało mi się:rolleyes: że jadę na best time , to kontem oka zauważyłem ,że JC włączył kamerę i tak się w tym momencie spiąłem ,że aż się wypie....... tuż przed metą:D

Jest na filmie :D

PS.2 nie wiem czy czekać na te filmiki....

Czekać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...