skionline.pl sprzęt testy narty 17/18
Testy sprzętu - narty
TEST - Super HEAD Supershape I.Magnum
Przyznać muszę, że był to niezwykle miły test. Tym razem na stok zabrałam najnowszy model HEAD Supershape I.Magnum zaliczany do grupy nart z grupy high performance, czyli takich które kierowane są do bardzo dobrze jeżdżących osób. Wzorowana na nartach zawodniczych konstrukcja, lecz nieco szersza talia sprawiają, że narty fantastycznie się prowadzą, świetnie przekazują siły i niezawodnie trzymają krawędzie. Błędy wybaczają bardzo niechętnie.
TEST A lot of SUPER JOY by HEAD - tegoroczna propozycja dla pań
Nazywane potocznie "damskimi" narty od lat znaleźć można w katalogu każdej wiodącej marki. Producenci - z różnym skutkiem, nadmienić trzeba - prześcigają się w doborze technologii, które sprawiają, że paniom jeździ się łatwiej i przyjemniej. Jaką propozycję na ten sezon ma HEAD? Mówiąc krótko - bardzo dobrą. Zapraszam do przeczytania, co mamy do powiedzenia po testach, które przeprowadziłyśmy na lodowcu Hintertux.
TEST Fischer Transalp 88 - narty nie tylko dla skiturowców
Narty skiturowe są coraz popularniejsze w Alpach, ale także na naszym, krajowym podwórku zdobywają coraz większą rzeszę zwolenników. Jest to naturalna kolej rzeczy - po zachłyśnięciu się nowoczesnymi ośrodkami alpejskimi, ich infrastrukturą i trasami, dla wielu narciarzy przychodzi moment, kiedy chcą zasmakować czegoś więcej - wędrówki przez zaśnieżone góry, kontakt z przyrodą, z dala od zatłoczonych stoków i głośnych kurortów. Oczywiście od czasu do czasu wracając jeszcze na "klasyczne", ubite trasy. Dla takich narciarzy Fischer przygotował swoją rodzinę nart Transalp.
TEST narty Blizzard Viva 8.1 IQ - MAX
Podczas ostatniego wyjazdu do doliny Oetztal testowałam buty z serii Viva na sezon 2011/12 i mówię: Viva Tecnica! Teraz przyszedł czas na narty Viva z kolekcji Blizzarda. Czy do tanga trzeba dwojga?
TEST Narty K2 Rictor
Model K2 Rictor po raz pierwszy wzbudził moje zainteresowanie podczas WorldSkitestu, który w kwietniu 2010 odbył się w austriackim Heiligenblut. Kilka miesięcy później, przeglądając wyniki WST, utwierdziłem się w swej ocenie i z zadowoleniem stwierdziłem, że deski spodobały się nie tylko mnie! Narty K2 Rictor uzyskały najlepsze noty i wygrały w grupie All Mountain.
TEST The One and Only - damska seria Heada
Panie gromadzić lubią rzeczy oryginalne i unikatowe. Idąc tym tropem, Head stworzył serię wyjątkowych, zaprojektowanych "przez panie dla pań" desek o wdzięcznej nazwie "The One and Only" (Jedyne i niepowtarzalne).
Atomic Metron 04/05 - Test
Jeszcze kilka tygodni przed Austria Ski Testem miałem okazję pojeżdżenia na wszystkich modelach Atomica na sezon 2004/05 przez 6 dni w Bad Kleinkirhcheim gdzie odbył się test Atomica dla polskich klientów. Test austriacki pozwolił mi ugruntować moje wrażenia i porównać firmy między sobą, chociaż było to utrudnione, ponieważ wszystkie narty zostały zneutralizowane czyli szczelnie oklejone czarną folią. Chciałbym podzielić się wrażeniami z jazdy na nartach Atomica nowej generacji, czyli Metronach
Test nart 17/18
Armada
- Tracer 118 CHX
- Tracer 98
Atomic
- Backland FR 117
- Cloud 12
- Cloud 9
- Redster S9
- Redster X5
- Redster X9
- Vantage 100 CTI
- Vantage X 83 CTI
Blizzard
- Alight 7.4 Ti
- Bonafide
- Elevate RC
- Quattro RX
- RC Ca
- Rustler 11
- SRC Piston
- WRC
DPS
- Alchemist Wailer A112
- Alchemist Wailer A99
Dynastar
- Intense 10
- Intense 12
- Legend X84
- SpeedZone 12 Ti
- SpeedZone 9 CA
- SpeedZone TI 16
Elan
- Amphibio 16 TI2 Fusion
- Amphibio 84 XTI Fusion
- Delight Supreme
- Insomnia
- Ripstick 116
- Ripstick 96
- SL Fusion
- SLX Fusion
Fischer
- My Curv
- My Turn 68
- Pro MTN 86 Ti
- Progressor F18
- Ranger 108 TI
- Ranger 98 TI
- RC4 The Curv DTX
- WC SC
K2
- Charger
- iKonic 84 Ti
- LUV Machine 74 Ti
- One Luv 74
- Pinnacle 118
- Pinnacle 95
- Super Charger
Kästle
- BMX 115
- FX95 HP
Line
- Sick Day 114
- Supernatural 100
Nordica
- Dobermann SLR
- Dobermann Spitfire RB
- Enforcer 110
- Enforcer 93
- GT 76 TI
- Navigator 85 FDT
- Sentra S4
- Sentra SL 7
Rossignol
- Experience HD 84
- Famous 10
- Famous 6
- Hero Elite HP
- Hero Elite ST TI
- Pursuit 800
- SKY 7
- Super 7 HD
Salomon
- QST 106
- QST 99
- W-Max 12
- W-Max 8
- X-Max X10
- X-Race LAB 175
- X-Race SW
- XDR 80 Ti
Stoeckli
- Laser SL
Voelkl
- 100Eight
- Code S
- Flair 76 Elite
- Flair SC UVO
- Mantra
- Racetiger SL
- RTM 76 Elite
- RTM 81
Testy 17/18
Inny sezon:
WorldSkitest 17/18
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2018 Atmedia S.C.