skionline.plsprzęt wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Nagrody ispo 2019 - najlepsze produkty w kategorii sprzęt narciarski cz. 1

2019.02.11
Nagrody ispo 2019 - najlepsze produkty w kategorii sprzęt narciarski
Kliknij, aby powiększyć.
Nagrody ispo 2019 - najlepsze produkty w kategorii sprzęt narciarski
Karbonowa konstrukcja nart, ze specjalnymi materiałami "nienewtonowskimi" zastosowanymi wewnątrz spowodowała ogromną redukcję wibracji i zdecydowanie większą twardość desek przy zachowaniu ich niewielkiej masy. W tej chwili narty Cytadel są najdoskonalszym zastosowaniem technologii płynów nienewtonowskich w zastosowaniu narciarskim i przy tym najbardziej stabilnymi nartami jakie dotychczas powstały wykonanymi z karbonu. Wielka wytrzymałość a przy tym niska mas (około 1650 g - jedna narta) pozwala stosować ją zarówno w ciężkim terenie freeride’owym, jak i na utwardzonym stoku.

G3 - FINDr


Gold Winner ispo Award w kategorii Ski Touring Skis

Linia nart FINDr kanadyjskiej firmy G3 łączy w sobie bezkompromisowość jakości jazdy i wszechstronność w każdych warunkach śniegowych, z niewielką masą, dając zestawienie cech jakich skiturowcy najbardziej pożądają. Karbonowa konstrukcja desek z poliuretanowymi sidewall’ami decyduje także o znakomitych właściwościach jezdnych w różnych warunkach wilgotnościowych. Dodatkowo nowością są specjalne punkty magnetyczne, ułatwiające transport nart.

K2 - Mindbender 116c


Winner ispo Award w kategorii Ski Alpine - Freeride Skis

Seria nart Mindbender od K2 wyróżnia się wśród nart freeride'owych rzadko spotykanymi możliwościami i wszechstronnością. Model o szerokości 116 mm został wyróżniony przez tegoroczne jury, jako najlepsza narta karbonowa do jazdy w każdego rodzaju puchu.

Narty Völkl - serdia Deacon
Narty Völkl - serdia Deacon

Völkl - Deacon 84


Winner ispo Award w kategorii Ski Alpine - Resort Skis

Linia nart Deacon to naturalny następca bardzo popularnej i lubianej serii nart RTM, której Völkl zaprzestał już produkować. Zastosowanie wielu nowoczesnych technologii - 3D.Glass, XTD Ti pand Tail Rocker, Titanal Frame w połączeniu z przepracowaną geometrią, w której zastosowano potrójny promień skrętu, dało znakomity tworząc bardzo udaną nartę o znakomitych właściwościach jezdnych, świetnie nadającą się do jazdy na przygotowanych trasach.

Moonlith Mountain Gear - Carbon 120 Race


Winner ispo Award w kategorii Ski Touring Skis

Narta ta zwróciła swoją uwagę tegorocznego jury przede wszystkim swoimi właściwościami jezdnymi i niewielką masą (1180 g) dającymi w sumie znakomity efekt w zróżnicowanych warunkach śniegowych i pogodowych. Przy szerokości desek 120 mm pozwala cieszyć się jazdą w głębokim puchu przez cały dzień….

Buty Nordica - Speedmachine J3 Plus
Buty Nordica - Speedmachine J3 Plus

Nordica - Speedmachine J3 Plus (GW)


Gold Winner ispo Award w kategorii Ski Alpine - Ski Boots

Nordica zaskoczyła wszystkich w tym roku pierwszym na rynku w pełni formowalnym butem juniorskim. Speedmachine J3 Plus (GW) to but, którego skorupa wykonana jest w technologii Infrared, pozwalającą na jej formowanie w ramach zaawansowanego bootfitingu. Duże wrażenie robi także profesjonalnie wykonany i formowalny liner. Nowością jest specjalny przełącznik twardości skorupy, który w precyzyjny i szybki sposób może zmienić flex skorupy. Dzięki temu możemy precyzyjnie dobrać buty dla juniorów nie tylko ze względu na rozmiar stopy i wagę, ale także budowę anatomiczną stopy i łydki.

Fischer - Ranger One


Winner ispo Award w kategorii Ski Touring

O butach nowej linii buta Fischera - Ranger One - pisaliśmy całkiem niedawno. Tutaj tylko pokrótce przypomnijmy, że produkt ten został wyróżniony za połączenie komfortu i precyzji - w pełni customizowalny, bardzo lekki i wygodny, wyposażony w podeszwy GripWalk i otwory pinowe, dzięki czemu może być stosowany przy rożnych rodzajach wiązań, zachował przy tym wymaganą sztywność i możliwości precyzyjnego przenoszenia sił.

Buty Fischer - Ranger One
Buty Fischer - Ranger One

pk/skionline.pl

skionline.pl
Tagi: #sprzęt narciarski #ispo #targi #ski touring #fischer #k2 #g3.nordica #moonlith

powrót

Zobacz
Rossignol kolekcja 19/20 - buty narciarskie
Rossignol kolekcja 19/20 - buty narciarskie
Rossignol kolekcja 19/20 - buty narciarskie
Fischer kolekcja 19/20 - narty
Fischer kolekcja 19/20 - narty
Fischer kolekcja 19/20 - narty
Fischer kolekcja 19/20 - buty narciarskie
Fischer kolekcja 19/20 - buty narciarskie
Fischer kolekcja 19/20 - buty narciarskie
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 21/22
Porady
WorldSkitest 19/20