Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - ceny skipassów 2014/15


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Są już ceny Wiślańskiego Skipassa http://wisla.e-skipass.pl/czeste-pytania-faq/

ale, ale to są chyba ceny wyjściowe, od których będą naliczane rabaty.

w ubiegłym roku, na początku sprzedaży cena wynosiła 338zł za 7 dniowy karnet (przy wyjściowej 520) także zaczekajcie jeszcze.... :smile:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie są działania w kierunku "narodowego skipasu" :wink: :tongue:

Już przecież coś w tym kierunku zaczęło się dziać w poprzednim sezonie :cool:: http://multipass.e-skipass.pl/

Cennik ma już też Zieleniec, wreszcie na wszystkie wyciągi bez rozdzielania na poszczególnych właścicieli

http://www.zieleniec.pl/wyciagi.php + promocje na karnety on line: http://zieleniec.e-skipass.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła, SN.Soszów ceny jak w Białce:confused:: http://www.soszow.pl/97,cennik_-_sezon_20142015.html

w końcu ktoś dostrzega potencjał miejscowych

5 h starczy za 50 zł dla mieszkańców powiatu cieszyńskiego, ciekawe czy inne SN zrobią podobną promocję

Edytowane przez jata_70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cennik na Szrenicę w Szklarskiej http://sudetylift.com.pl/cennik_zima.htm

i promocyjny na Świeradów obowiązujący do końca października http://skisun.pl/news/entry/przedsprzedaz-karnetow-na-sezon-zimowy-2014-2015

Drogo!!! Drogo,panie, drogo! Na kolei nie robie, nie ide do rządu, odprawy ni mom! O łorlenie i kagehaemie moge tylko pomarzyć. Ech, drogo, ale trza mieć nadzieje, że Ewa coś zaproponuje. :smile:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo!!! Drogo,panie, drogo! Na kolei nie robie, nie ide do rządu, odprawy ni mom! O łorlenie i kagehaemie moge tylko pomarzyć. Ech, drogo, ale trza mieć nadzieje, że Ewa coś zaproponuje. :smile:

Może,... nieznaczną podwyżkę,co najwyżej?:tongue:

Kto wie, może wzorem autostrady nad morze, pojeździmy w jakimś ośrodku za darmo, by rozładować koleki na bramkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jaworzyna Krynicka ogłosiła nowy cennik na sezon 2014/2015. Mój komentarz; - drogo, oj panie drogo! Całodzienny karnet kosztuje 105 zł - reszta na ich stronie. Nic tam nowego nie wybudowali, ropa do ratraków potaniała o 20% a karnety poszły w górę! Aha, w planach jest już ponad 20 dni z zawodami. Znaczy się płacisz, a część tras będzie dla ciebie zamknięta!

Teraz lepsza wiadomość, też z tego regionu.

Dwie Doliny, czyli Wierchomla-Muszyna, cena karnetów bez zmian, jak w ubiegłym sezonie. Tu też niczego nowego nie wybudowali, ale zgodnie z obietnicą naszego kolegi forumowego z tego ośrodka, parkingi będą bezpłatne. Jakby nie patrzeć, jest to jednak jakaś "obniżka" w stosunku do ubiegłego roku gdy za parking płaciliśmy.

Krynica Azoty- na razie cennik z zeszłego sezonu. Nie wiadomo co może właścicielom tego ośrodka przyjść do głowy, ale mam nadzieję, że przykładem Jaworzyny nie pójdą. Jeśli tak, to z uwagi na "elestyczny" cennik i znacznie niższe ceny niz na Jaworzynie, przewiduję powodzenie tego krynickiego stoku. Po prostu na Azotach jeżdzisz 2 dni zamiast 1 na Jaworzynie!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz lepsza wiadomość, też z tego regionu.

Dwie Doliny, czyli Wierchomla-Muszyna, cena karnetów bez zmian, jak w ubiegłym sezonie. Tu też niczego nowego nie wybudowali, ale zgodnie z obietnicą naszego kolegi forumowego z tego ośrodka, parkingi będą bezpłatne. Jakby nie patrzeć, jest to jednak jakaś "obniżka" w stosunku do ubiegłego roku gdy za parking płaciliśmy.

No po prostu rewelacja! Bezpłatny parking zaledwie 800 metrów od stoku! :biggrin:

Wybacz Bumer za ta ironię ale oni się po prostu ośmieszają.

Cytat z ich strony : Hotel położony jest zaledwie 800 metrów od Stacji Narciarskiej Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla. Wystarczy 10-minutowy spacer, aby dotrzeć do największego i dynamicznie rozwijającego się ośrodka narciarskiego w Polsce. Korzystając ze stoków latem lub zimą wyzwolisz podwójną dawkę pozytywnych emocji sportowych na tle zachwycających górskich krajobrazów.

Ile czasu trwa przejście w 800 metrów w butach narciarskich z nartami na plecach? Byłem w tym ośrodku 3-krotnie w ciągu 5 ostatnich lat i nie widziałem, żeby z hotelu pod stok jeździł jakiś skibus. Co prawda ostatni raz byłem tam 3 lata temu, więc może coś się zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wierchomli parking jest jakieś 250-300 m od stoku. Z uwagi na konfigurację terenu ( skarpa, strumyk, istniejąca zabudowa) nie ma możliwości innej lokalizacji- no chyba że podziemny. Powyżej stacji jest też parking na prywatnym terenie- kiedyś darmowy, teraz płatny.

Parkować przy hotelu i potem drałować na stok można, tylko po co?

W Szczawniku duży parking zlokalizowany jest przy dolnej stacji wyciągu.

Żeby we wszystkich ośrodkach narciarskich z parkowaniem aut było tak jak w Dwóch Dolinach, życzyłbym sobie tego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisano umowę! Będzie wspólny skipass COS - SON!

Będziemy mieli w ofercie bilety kilkudniowe czy nawet całosezonowe, więc jeśli ktoś przyjedzie i kupi je u nas, to będzie mógł pojeździć na wyciągach i trasach TMR-u - lub odwrotnie.

Ceny biletów jednodniowych i dłuższych będą niższe niż w ubiegłym roku, zaś 1-godzinne, 4-godzinne i punktowe pozostaną bez zmian. więc jeśli ktoś przyjedzie i kupi je u nas, to będzie mógł pojeździć na wyciągach i trasach TMR-u - lub odwrotnie.

http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3655062,wspolny-skipass-pod-skrzycznem-i-w-czyrnej,1,id,t,sa.html

Coś mi się zdaję że w tym sezonie dużo pojeżdżę w Szczyrku, oczywiście karnet na cały sezon.

Edytowane przez surfing
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jak są dzielone kwoty kwoty pomiędzy ośrodki przy wspólnych skipassach

Też się nieraz zastanawiałem jak to się robi, zwłaszcza że np. w Alpach skipassy wspólne dla kilku ośrodków są rzeczą normalną.

Doszedłem do wniosku, że jest wyliczane ile który wyciąg zarobił wożąc posiadaczy wspólnych skipassów, a potem środki ze sprzedaży tych skipassów są dzielone proporcjonalnie do tego zarobku.

Wtedy każdy właściciel wyciągu dba o to, żeby jego wyciąg był atrakcyjny dla narciarzy.

Edytowane przez Chris_M
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej wyciąg z cennika :

COS: Całodniowy 100 PLN

SON: Całodniowy 68 PLN

To w takim razie ile może kosztować całodniowy na cały Szczyrk ????

Wypowiadał się dyrektor COS więc trzeba trochę odjąć od ceny 100zł raczej

Wręcz przeciwnie!

Doświadczenie uczy, że w przypadku połączenia ośrodków cena na wspólny karnet rośnie do poziomu droższego ośrodka, a czasami nawet powyżej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny koszmarne

Ale informacja jaka była podana to ze całodniowy będzie tańszy.

Wysłane z LG L90

Tanszy ok, ale od ktorego ???? Ja kupie Wislanski 4*4h i mam w nosie ich ceny. KochamSkrzyczne ale juz ceny nie. 2 lata temu 4h kosztowaly 35 zlotych i to byla cena dla Polaka nie pracujacego na stanowisku prezesa. Szkoda bo robi sie to sport elitarny, 4 osobowa rodzina na stoku to dla zwyklego Polaka przepasc :sad:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...