Narty - skionline.pl
Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09/05/2017 in all areas

 1. Niektórzy z forumowiczów chyba mają alergię na autobusy . Ja na ten sezon plan mam taki: samochodem z domu o 7;20, pod gondolą o 7:40, przebieram buty, busem 2 przystanki pod wyciąg na Skrzyczne, tam trochę pojeżdżę, potem przez Małe Skrzyczne do Czyrnej, następnie Solisko, Juliany i koło 16-ej na parking i do domu. I tak od grudnia do marca (z przerwą na Zillertal), a może i kwietnia (jeśli klimat pozwoli - dawno temu kończyłem na Golgocie 26 kwietnia).
  5 points
 2. Cennik SON do 25.12 http://www.szczyrkowski.pl/cenniki/cennik-201718/
  3 points
 3. Ludzie, dajcie TMRowi pracować, mają na głowie takie problemy jak skończenie wyciągów, naśnieżanie, tunel pod golgotą, a przejmujecie się jakimś drobiazgiem. Za 5 lat będziesz z dumą opowiadał, jak na nocnej jeździe w tym miejscu musiałeś zdejmować narty.
  3 points
 4. Wyprzęgana szóstka zamiast górników. Kolejna szóstka z Hali Skrzyczeńskiej w miejsce pomiędzy Skrzycznem a Małym Skrzycznem. Ósemka na Julianach. Restauracja na Hali Skrzyczeńskiej. Całość rozłożona na dwa kolejne sezony.
  2 points
 5. Z Dużego na Małe max 10 minut w zależności od śniegu i siły w ramionach, w drugą stronę max 30minut spacerku lekko pod górkę
  2 points
 6. Na Facebooku ośrodka została podana informacja przez TMR, że sezonówka nie obejmuje jazdy nocnej. Padła też z ich strony informacja, że będzie możliwość korzystnej dopłaty do jazdy wieczornej przez cały sezon. Informacje na ten temat mają się pojawić wkrótce.
  1 point
 7. Według aktualnych informacji kolejne 3 koleje oraz restauracja na Hali Skrzyczeńskiej powstanie już na sezon 18/19 (co mnie akurat jakoś nie cieszy). Podejrzewam (to są tylko moje przypuszczenia!), że na sezon 19/20 oddadzą restaurację na Wierchu Pośrednim i zrobią remont pewnego baru... Oświetlanie wyciągu o długości 1350 m na jeden sezon nie ma sensu. Z "jedynki" jakoś się dostaniesz do gondoli. Raczej podejrzewam 16-20
  1 point
 8. Polecam spacerek 25min z Małego na Skrzyczne.
  1 point
 9. Oświetlone stoki będą obsługiwane przez gondolę. Tak odpowiedział mojej ślubnej TMR.
  1 point
 10. Przy Parkingu u Kowalskiego, oczywiście jest przystanek autobusowy
  1 point
 11. Sytuacja w okolicy Czyrnej wygląda tak: W tym sezonie nie będzie ani mostku, ani tunelu na trasie 3, 3d i przejeździe 1 --> gondola (przy przecięciach ze Zwaliskiem. Być może pojawi się coś takiego w następnych latach. Dojazd do gondoli trasą nr 3 nie będzie kolidował ze Zwaliskiem. Z Czyrnej zostały wyciągi II i X "długie górniki" czyli te, które były przy Bieńkuli. Po orczykach I/XI (przy 1) pozostały niemal wszystkie podpory oraz dolna stacja. Przy dolnej stacji teren został wyrównany - będzie szerszy dojazd do orczyków II/X (obecnie C1/C2) a także do Baru Czyrna i kas.
  1 point
 12. Na pewno tak. Oczywiście miara tego "jakiegoś postępu" jest bardzo subiektywna i różna. Dzieciaki jeździły w grupach około 6-cio - 7-mio osobowych. To na pewno nie to samo co nauka 1 na 1. Z drugiej strony taka nauka 1 na 1 z instruktorem na dłuższą metę jest nużąca dla dziecka. Moja córka generalnie takich lekcji indywidualnych to znosiła max 2, a w tej drugiej już było marudzenie. Tutaj natomiast jeździła cały dzień z przerwą na lunch i chętnie wracała na następny dzień na stok. Gdy ich jest więcej tzn. dzieci - to raz, że w grupie pojawia się pewien element rywalizacji a dwa podpatrywania.
  1 point
 13. Pamiętam ją z "ery ołówków" - Hagan SL 200 cm .
  1 point
 14. Masz jakieś "przecieki" z COS-u , że nie będzie zjazdu od Jaworzyny do Szczyrku, czy to tylko twoje domysły ? I jeszcze jedna "ciekawostka" - sporo narciarzy może się zdziwić (niemile) na Julianach (niebieska 10) - zwłaszcza po ok. 100 metrach, kiedy niebieska przechodzi w czerwoną (na "starych" mapkach była czerwona, chyba, że "coś przeprofilowali" ).
  1 point
 15. Nie ujmując niczemu gwiazdorowi z filmiku , wizytówką tego ośrodka powinno być to coś zielone z tym dużym czerwonym kołkiem na brzuchu!!
  1 point
 16. Cześć Staram się nie wypowiadać w tematach szczyrkowych z różnych względów - przede wszystkim dlatego, że wielu z Was jest na miejscu i pisze oraz obrazuje co i jak - dzięki serdeczne. Fajnie, że coś się dzieje ale jak patrzę na takie trasy - równo jak stół, nachylenie jednolite - czyli wszystko pod ratrakowanie. Mam nadzieję, że nie wszystkie trasy zostaną w ten sposób zrównane na stok "symulatorowy". Pozdro
  1 point
 17. 1 point
 18. Czekamy na karnet sezonowy w BSA
  1 point
Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...