Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Słowacja, Czechy - warunki narciarskie 2010/2011


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio byłem na chopoku 4 dni. Ogólnie rewelacja, mało ludzi, dobrze przygotowane trasy, niektóre wytrzymują nawet do godz 15 w dobrym stanie. Typowie wiosenne nartowanie rano zmrożone nartostardy popołudniu słoneczko:)

Aktualnie dostałem info że dzisiaj w nocy sypneło 5cm świeżego naturalnego śniegu:) Ogólnie polecam.

-----------------------------

Udało mi się zgubić super skipass całosezonowy:( Ale chce pochwalić słowaków na podstawie zdjęcia paragonu z komórki wyrobili mi nowy w 10 minut za jedyne 5E + 2 E kaucji:) Szacun bo mogło się gorzej skończyć:)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kurcze ja już sezon zakończyłem, ale robicie takiego smaka że chyba się skuszę.

W związku z tym mam parę pytań.

Czy te wspomniane Rohace to to?

http://www.holidayinfo.sk/sk-sk/winter/resorts/?id=330&vlift=1

Pytanie nr 2.

Czy miejscowość docelowa to Zuberec?

I pytanie nr 3.

Jak tam najlepiej dojechać z Bytomia?

Bo jest kilka alternatywnych połączeń.

Co do pytania nr 3 to poprosił bym o info szczególnie Nurka1974 albo Aklima, bo wy przecież z Andrychowa a dla mnie to może być po drodze.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kurcze ja już sezon zakończyłem, ale robicie takiego smaka że chyba się skuszę.

W związku z tym mam parę pytań.

Czy te wspomniane Rohace to to?

http://www.holidayinfo.sk/sk-sk/winter/resorts/?id=330&vlift=1

Pytanie nr 2.

Czy miejscowość docelowa to Zuberec?

I pytanie nr 3.

Jak tam najlepiej dojechać z Bytomia?

Bo jest kilka alternatywnych połączeń.

Co do pytania nr 3 to poprosił bym o info szczególnie Nurka1974 albo Aklima, bo wy przecież z Andrychowa a dla mnie to może być po drodze.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

1. tak to a tutaj http://www.tatrawest.sk/index.php?page=2 ich strona

2. tak Zuberec a w nim odbijasz w lewo i jeszcze z pare km do stacji

3. Bytom - Pszczyna - Bielsko - Żywiec - Korbielów - Namestovo - Zuberec trasa 175 km i chyba najbardziej optymalna do jazdy

pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o żesz :eek:

zima wróciła a ja już żonie zakomunikowałem ,że sezon is closed:o

no i co ja biedny mam teraz zrobić , co zrobić , co zrob....... :confused:

daliśmy ciała z tym kończeniem sezonu :D ale wiesz można by coś pomyśleć nad sobotą mam wolną spikniemy się gdzieś w żywcu i dalej jednym autkiem tak żeby nas żonki nie ………….:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o żesz :eek:

zima wróciła a ja już żonie zakomunikowałem ,że sezon is closed:o

no i co ja biedny mam teraz zrobić , co zrobić , co zrob....... :confused:

Ja przed chwilą zadzwoniłem do żonki do pracy, szybko powiedziałem o planowanym wyjeździe i błyskawicznie odłożyłem słuchawkę.

Teraz spokojnie w pracy żonka informację przetrawi no i zobaczymy:D:D:D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o żesz :eek:

zima wróciła a ja już żonie zakomunikowałem ,że sezon is closed:o

no i co ja biedny mam teraz zrobić , co zrobić , co zrob....... :confused:

daliśmy ciała z tym kończeniem sezonu :D ale wiesz można by coś pomyśleć nad sobotą mam wolną spikniemy się gdzieś w żywcu i dalej jednym autkiem tak żeby nas żonki nie ………….:D

:D :D :D

No i co tam?

Jakie plany? ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sudety topnieją w oczach, a otwartych ośrodków zostało jak na lekarstwo niestety :(

Choć tam gdzie da się jeździć da się całkiem przyzwoicie jeszcze (dziś Szpindlerov Mlyn).

Co prawda idzie niby jakieś lekkie ochłodzenie, ale obawiam się, że ten weekend może być ostatnim.

Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Pojechałem dzisiaj do Jańskich Łaźni niestety ośrodek już nie kręci. Śniegu pod koleją nie ma, więc nie ruszą już nawet w sobotę.

Z Jańskich ruszyłem do Peca ale na darmo. Przed Pec-em zatrzymali mnie celnicy przy okazji kontroli zapytałem o warunki. Powiedzieli że szkoda jechać. Podjechałem tylko pod parkingi bo nigdy tam nie byłem. Pustki więc zawróciłem do domu.

Po drodze na Zieleniec. Po mimo zapewnień na stronie internetowej że kręcą 3 wyciągi ośrodek jest zamknięty. Już na pewno nie ruszy. Nie ma szans.:mad:

No ale co się przejechaleś to Twoje. Głowa do góry. :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...