Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Marcin Szafrański na forum skionline.pl


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Miło mi poinformować, że Marcin Szafrański będzie częściej i już "oficjalnie" gościł na naszym forum. Będzie więc okazja uzyskać odpowiedzi na wiele pytań dotyczących przygotowania nart oraz sportowej techniki jazdy.

Z Marcinem przygotowujemy dla Was wiele ciekawych treści związanych z przygotowaniem nart oraz sportową techniką jazdy, które pojawią się na skionline.pl w najbliższym czasie.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć odwagę zabrania głosu i bronienia swego stanowiska. Uwaga pewnie jest kierowana do mnie (nie "fachowcem" to nie jestem , brak też papierów),

ale jestem dobrym narciarzem . Ty też wielokrotnie podkreślałeś , ze nie jesteś tuzinkowym ze stoku.

To dobrze jak zna sie swoją wartość. Zawodnik nie jest wart funta kłaków jak nie jest pewny siebie, tylko musi być też krytyczny do siebie.

A samokrytyka to zaleta tych dobrych.M.Sz znam od dziecka. widziałem jak rozwijał sie sportowo i dziennikarsko. Lubie słuchać jego komentarze.

Nie oznacza to ,że z wszystkim sie zgadzam. Człowiek mądry uczy sie na błędach cudzych i swoich.

Jeśli trzeba to będę dyskutował, nigdy nie pozwalam wciskać sobie kitu. Jak nie ma wyjscia odchodzę.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć odwagę zabrania głosu i bronienia swego stanowiska. Uwaga pewnie jest kierowana do mnie (nie "fachowcem" to nie jestem , brak też papierów),

ale jestem dobrym narciarzem . Ty też wielokrotnie podkreślałeś , ze nie jesteś tuzinkowym ze stoku.

To dobrze jak zna sie swoją wartość. Zawodnik nie jest wart funta kłaków jak nie jest pewny siebie, tylko musi być też krytyczny do siebie.

A samokrytyka to zaleta tych dobrych.M.Sz znam od dziecka. widziałem jak rozwijał sie sportowo i dziennikarsko. Lubie słuchać jego komentarze.

Nie oznacza to ,że z wszystkim sie zgadzam. Człowiek mądry uczy sie na błędach cudzych i swoich.

Jeśli trzeba to będę dyskutował, nigdy nie pozwalam wciskać sobie kitu. Jak nie ma wyjscia odchodzę.:)

Niko to absolutnie nie było do Ciebie!

Jest odnośnik do stwierdzenia Mitka jest uśmiech na końcu! Jestem człowiekiem który dużo żartuje i Mitek pod tym względem mnie troszkę zna.

Rozmowa jest zawsze pożyteczna!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również przyłączam się do powitań "nowego użytkownika" :wink:

Buszowanie na forum trochę może potrwać - a jesli ma zamiar wszystko przeczytać co do tej pory pisaliśmy.... :eek:

Marcin nie jest nowym użytkownikiem forum, choć mało udziela się to na forum jest już ponad 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Bardzo mi miło. Przez dwa dni próbowałem się "wgrźć" w życie forum. W ten sposób nie ogarnę. Startuję na bierząco...

Witam Serdecznie i przyznaję ,że jestem Twoją obecnością na forum bardzo przestraszony ale i ucieszony bo na pewno w dziedzinie jazdy sportowej jesteś autorytetem ,więc wiele Twoich opinii będzie wiarygodnych.Po tym nieco przydługim wstępie chciałbym się zapytać o System szkolenia jazdy na tyczkach ,konkretnie chodzi mi o to ile godz. dziennie delikwent w/g Ciebie powinien się szkolić aby coś z tego wyniósł.Słyszałem ,że podobno 3 godz.dziennie ale wiem że niektórzy szkolą po 7 godzin dziennie ,czy mógłbym poznać Twoją opinię na ten temat ? Pozdrawiam jorguś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Nie ma odpowiedzi wprost.

7 godzin??? to nie prawda.

Mogę podać jak to u nas wygląda:

Moim zdaniem najbardziej efektywne treningi mamy w Mostach u Jablunkowa. Hotel pod stokiem. Trenujemy trzy razy dziennie po około 1,5 h. Rano 8:30 - 10:30, analiza wideo, obiad, 14:00-16:00, odpoczynek, 19:00 - 20:30, analiza wideo. Program "na maxa" ale działa. Po dwóch dniach wszyscy (wliczając kadrę) wracają zmęczeni na maxa!

W alpach: Początek treningu: 9:30 - 12:30, obiad, 14:00 - 15:30.

Wszystko zależy oczywiście od rodzaju zajęć, od miejsca (np. na lodowcu jest wysoko i 2 h to bardzo dużo)

Generalnie - jeden blok treningowy, jeśli jest dłuższy niż 2,5 h to nie będzie efektywny.

Podsumowując: rano 2 h i po lunchu 1,5. Więcej nie da rady

Marcin

Edytowane przez Marcin Szafrański
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Nie ma odpowiedzi wprost.

7 godzin??? to nie prawda.

Mogę podać jak to u nas wygląda:

Moim zdaniem najbardziej efektywne treningi mamy w Mostach u Jablunkowa. Hotel pod stokiem. Trenujemy trzy razy dziennie po około 1,5 h. Rano 8:30 - 10:30, analiza wideo, obiad, 14:00-16:00, odpoczynek, 19:00 - 20:30, analiza wideo. Program "na maxa" ale działa. Po dwóch dniach wszyscy (wliczając kadrę) wracają zmęczeni na maxa!

W alpach: Początek treningu: 9:30 - 12:30, obiad, 14:00 - 15:30.

Wszystko zależy oczywiście od rodzaju zajęć, od miejsca (np. na lodowcu jest wysoko i 2 h to bardzo dużo)

Generalnie - jeden blok treningowy, jeśli jest dłuższy niż 2,5 h to nie będzie efektywny.

Podsumowując: rano 2 h i po lunchu 1,5. Więcej nie da rady

Marcin

Dziękuję i Pozdrawiam jorguś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie się Marcin ze Stoperem lansują na Białym Krzyżu w TVN'ie :-)

Marcin nie musi się lansować, najzwyczajniej uciekł w wigilię z domu, jak sam kiedyś stwierdził że w taki dzień tam jest niebezpiecznie:stupid:, zresztą ja też tak zrobiłem:applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...