Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki na Chopoku


andrzej67

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego poczytaj moje posty #689,692! i to co pisze przemo_ 688 jakie " fristajtki" Atomic D2 Redster :eek: to niby te?

a co zrobił kumpel? :rolleyes:: :applause: :biggrin:

PS. ty naprawdę jesteś z Wodzisławia?

Jeżdżę na tym co mam i wydaje mi się,że w miarę sobie radzę na nich w tym bajzlu.A tego arsenału to Ci zazdroszczę.

Z wiochy pod Wodzisławiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rana pada... ale chyba już koniec powoli:/ Za to Norwedzy prognozują na dole 75cm świeżego w ciągu tygodnia:eek: Jeżeli im się sprawdzi to będzie miodzio. hmm...:cool::

No w końcu :smile: niech sypie do samej soboty...

Wybiera się ktoś w sobotę?? Pod uwagę biorę też Strbskie bo w weekend to pewnie na Chopoku będą tłumy.

Pozdr.Torres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rana pada... ale chyba już koniec powoli:/ Za to Norwedzy prognozują na dole 75cm świeżego w ciągu tygodnia:eek: Jeżeli im się sprawdzi to będzie miodzio. hmm...:cool::

a niech sypie cały tydzień non stop :applause:

jak na Jasnej spadnie 75 to na południu 1,5 metra (wezmę Anexy118) :biggrin:

PS. a od przyszłej soboty: "poprosim tolko slnczko podla dva tyżdne! " :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótki opis warunków od koleżanki

Śnieg tylko na trasach ale nie jest taki zly.

W poniedziałek zaczęło być lepiej a ok 11 zaczęło padać. Niby śnieg ale jak tylko dotykał czegos to sie roztapial.

A wczoraj było świetnie! Słońce, ciepło, śnieg. Oczywiście po południu zaczęły sie tworzyć straszne muldy bo dużo ludzi i rozjezdzaja stok. A dzisiaj znowu pada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że o warunkach można porozmawiać od soboty. Skończy się opad ratraki 2-3 razy to przeratrakują i będzie miodzio. Info o braku śniegu poza trasami też chyba mocno nieaktualne. Od 2 dni cały czas sypie wg. snowforecast jeszcze dzisiaj spadnie 30-40cm, więc chyba nawet w końcu kosówki przysypie.

Aż się chce w auto wpakować.... :sorrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo że od soboty będą super warunki... :cheerful: biorę freeride'óki :applause: między innymi oczywiście :biggrin:

Zatem daj znać proszę jak to wygląda poza trasami . Ja wprawdzie od soboty cisne w jedynie słusznym kierunku, ale po powrocie (czyli po 22) planuje Chopok na jakieś dwa dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko mówisz i masz :biggrin: ja jadę na 16 dni :eek: a więc kilka spędzę chyba na Chopoku.Zaczyna wyglądać wreszcie zimowo:

bl.jpg

bp.jpg

ju.jpg

sz.jpg

i sypie nadal :applause:

bl.jpg.74307f77ea6d15dfba62d1232d316839.jpg

bp.jpg.f9bc6d32057a287436ad3ba61e49f263.jpg

ju.jpg.6fb6026ac0cdc4093fa37831f4a53c90.jpg

sz.jpg.9cab296c150f3d711770710db0d037f7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro rusza 33 i 35 na południu.

Od soboty FIS i Majstrovska.

Tak było dzisiaj

" W nocy spadł śnieg :) temp na samym szczycie w ciągu dnia wyniosła -8 C na stacjach niżej -1/-2

Ogólnie świeży śnieg i nie zmrozony wiec straszne muldy"

3636ac8add85079089c1cafbed09c7a2.jpg

17a844a65aa6f8b8205c308e04e8a74e.jpg

Edytowane przez leitner
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro rusza 33 i 35 na południu... Od soboty FIS i Majstrovska...

To że rusza FIS i czarnulka to pisałeś jakieś 3 tygodnie temu! jak ruszy to napisz... :wink:

PS. Po 33 już dziś śmigali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miało być tak pięknie! Zamist biało jest czarno od ludzi...:eek: ...

Spoko jutro Wa-wa (max w niedzielę rano) jedzie do domu :biggrin:

ale nie ma co się cieszyć... przyjedzie Śląsk :applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź szerokie, na Chopoku dowaliło pół metra śniegu :laughing:

wziąłem prawie wszystkie :biggrin: ale 118 też :biggrin:

na Słowacji tak jak u nas... nie widać zimy :sorrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki z wczoraj

"Dzisiaj na Chopoku było po prostu idealnie! Ten śnieg, ktory spadł wczoraj dzisiaj byl wyratrakowany i lekko zmrozony po nocy. Jeździło się super! Na górze była mgła". Generalnie żadnych kamieni i lodu :)

No pisałem przecież że od soboty będą warunki :cool::

Jasiek to ma farta 2 tygodnie w takich warunkach ... achhh :sorrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...