Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

Otworzyć może otworzą, ale boje się że będzie to na siłę (mam nadzieje że się myle). Pamiętam ,,grudy,, z tamtego roku na golgocie które jak się nie myle widać nawet na zdjeciah andiego. Oby tego w tym roku nie było.

Swoją drogę czy macie może inf. czy w tym roku na otwarcie będzie za darmo lub połowe ceny (w co wątpie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz jadę do SON i mam takie pytanie: Jak wygląda kwestia przejścia między wyciągiem nr VII a wyciągiem nr VIII? Czy trzeba przechodzić przez drogę czy co aby się przemieszczać tam?

Są praktycznie obok siebie. Spod Golgoty (wyc. nr VII) zjedziesz 20 m. w dół pod wyc. nr VIII. Powrót trochę mniej przyjemny - z bucika:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to już dosyć dawno zrezygnowano z oznaczania tras kolorem zielonym

To czemu jak przemienili dolną część zielonej 8 na niebieską 13, zostawili górną część jako zieloną trasę?

I na nowych mapach też zostały zielone trasy.

Z jedniej strony można popierać likwidowanie zielonych, bo taka jest międzynarodowa norma. Z drugiej strony podoba mi się ten dokładniejszy opis tras w Polsce. Jest spora różnica między zielonymi a niebieskimi (przynajmniej w Szczyrku tak jest).

Na stronie to chyba i tak jest tylko błąd techniczny.

-------

Co do otwarcia stoków, to zrozumiałe jest przesunięcie terminu, skoro opadów brak i temperatura wzrosła o 5 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zabrałem swoją Lubę na małe skrzyczne po Białce to powiedziała, że:

Niebieska trasa to taka sama trudność jak zielona, nie widzi różnicy która niby łatwiejsza (hala skrzyczeńska), no chyba że na hali pośredniej to faktycznie zielona pasuje bo jest łatwa. Za to te na hali skrzyczeńskiej niby zielone i niebieskie to dla niej niczym czerwona w Białce. Najgorsze, że musiałem ją jakoś zachęcić łatwymi trasami na mapie, a jak przyjechaliśmy to się przeraziła jak spojrzała na te łatwe trasy w Szczyrku ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zabrałem swoją Lubę na małe skrzyczne po Białce to powiedziała, że:

Niebieska trasa to taka sama trudność jak zielona, nie widzi różnicy która niby łatwiejsza (hala skrzyczeńska), no chyba że na hali pośredniej to faktycznie zielona pasuje bo jest łatwa. Za to te na hali skrzyczeńskiej niby zielone i niebieskie to dla niej niczym czerwona w Białce. Najgorsze, że musiałem ją jakoś zachęcić łatwymi trasami na mapie, a jak przyjechaliśmy to się przeraziła jak spojrzała na te łatwe trasy w Szczyrku ;-).

niezależnie od koloru jakim są one oznaczone

są to trasy trudne,a nawet bardzo trudne :shocked:

bardzo trudne do zrozumienia

czemu są zazwyczaj tak kiepsko utrzymywane:sorrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdze tam co roku i widac poprawe co do utrzymania od czasu zmiany wlasciciela. Szczegolnie poprawilo sie pod wyciagami. Nadal jest jednak kiepsko. pod koniec lutego tego

roku trafil sie taki dzien w ktorym nie przegotowali tras wogole. Lezala gruda wielkosci pilki do kosza. Zmarnowany dzien. Ludzie wku... zjezdzali na parking po pierwszym zjezdzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...