Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 2012/2013


johnny_narciarz

Rekomendowane odpowiedzi

jazda zaliczona,ale bardziej dla zabicia czasu,niż przyjemności:eek:

jedynie słońce było jakimś plusem,reszta to .....:wink:

Czyli nie muszę aż tak bardzo żałować, że mnie tego dnia nie było na stoku? :sorrow:

W Wieżycy ostatnimi czasy dużo lepsze warunki na stoku niż te w Elblągu. Choć chłopaki z Góry Chrobrego na swojej stronie internetowej uporczywie piszą, że warunki bardzo dobre! :eek: A dla mnie bardzo dobre to są te w ...... No, zresztą sami wiecie gdzie! Darek to określił jako "lepsze narty". Szczęściarz! :cool::

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dębowiec - narty po pracy

Dziś rano taki piękny opad,znów na aucie dobre 10 cm śniegu,więc coś wewnątrz się gotowało.Dębowiec ostatnio reklamuję się jako "narty po pracy" i chyba to jest najwłaściwszy obraz tego miejsca.

Nic dziś nie planowałem,ale Żona dała kopa w d... i sama mnie wypchnęła. :wink: Ma racię,no bo co będę robił po południu?Mam oglądać "Brudne sprawy"?A może "Jaka to parodia"?Za takie atrakcję TV dziękuję! :stupid:

Na stoku melduję się już ok 16 i kupuję karnet 2 godzinny za 19 zł.Oczywiście ludzi zero!Pogoda taka sobie - na początku praktycznie tylko pochmurno,później pojawił się coraz silniejszy opad śniegu.Pierwsze spojrzenie na stok:

531773_561293087235613_498396204_n.jpg

Od razu spojrzenie z krzesełka na stok,jak to teraz wygląda:

156526_561293157235606_1661087643_n.jpg

65361_561293233902265_456525245_n.jpg

Wygląda dobrze i tak faktycznie jest!Ostatnie opady śniegu mocno poprawiły warunki na stoku.Nie ma dodatkowych zwężek,minerałów,jest równo i bez lodu.Do tego na początku jeździ łącznie mniej niż 10 osób!Myślałem,żeby jeszcze raz na Szyndzielnię wyjechać,ale tuż powyżej stacji górnej Dębowca była gęsta mgła.Później nawet do Dębowca dotarła.

529187_561293343902254_1106064081_n.jpg

Ale do końca widoczność ok

535018_561293427235579_1107879284_n.jpg

Po bokach na dole ostało się trochę nieruszonego świeżego opadu,więc nawet miałem kilka skrętów w nieruszonym śniegu.Ale cóż,2 godziny na takim stoku to dla mnie tylko taka rozgrzewka,ale bardzo przyjemna.Jedyny dyskomfort to brak odśnieżania krzesełek przez obsługę. :mad:: Znów trochę mało komfortowo się czułem... :redface: Dopiero pod koniec mojej jazdy się ruszyli,tylko nie kumam ich logiki.Przy górnej stacji dwóch panów z miotełkami naparza,a przy dolnej pan z dmuchawą... :confused:: Zanim takie krzesełko zjechało do dołu,już było białe od MOKREGO śniegu,którego ta dmuchawa nie była w stanie usunąć.Nie można było po prostu na dole zamiatać,albo na górze składać oparcie?Na Czantorii na górze składają oparcie,a na dole pan je rozkłada,jeszcze "śmiatką" przejeżdża i jest git!

Spodziewałem się,że przy opadzie szybko będę miał mokrą żyć,więc temu tylko 2 godziny. :tongue:

Pozdrówka!

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potem może będzie 21 kwietnia

może 28 kwietnia

może połowa maja.

Pilsko też pewnie MAJ . ja przymierzam sie duchowo do KASPROWEGO jeszcze ...

Od 10.04 pogoda prawdziwie wiosenna to już w weekend 13-14.04 będzie miękko i nieciekawie.W Tatrach lepsze warunki ,ale tam się nie wybieram. W końcu wiosna:smile:

http://www.weatheronline.co.uk/weather/maps/city?LANG=en&CEL=C&SI=mph&CONT=euro&LAND=PL&REGION=0001&WMO=12600&LEVEL=52&R=0&NOREGION=1

http://www.weatheronline.co.uk/weather/maps/city?LANG=en&CEL=C&SI=mph&CONT=euro&LAND=PL&REGION=0001&WMO=x5348&LEVEL=52&R=0&NOREGION=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andi jeździłem w godzinach 10.20-13.15. Byłeś w tych samych godzinach? Jeżeli tak to musieliśmy się mijać.Na Małe Skrzyczne wyjeżdżałem 3 razy np..Pozdrawiam Janek

Tak wyglądam (no trudno:confused::)

Janek, mi się wydaje że, ale nie nie byłeś przecież w sobotę, kurta wydaje mi się znajoma, poznałbym po nartach. Trzeba będzie na przyszły sezon załatwić jakieś naszywki na rękaw kurtki na przykład. Moderatorzy, jeśli forumowicze sobie by życzyli załatwcie coś. Zawsze to reklama dla forum skionline.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...