Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rowerowe eskapady - relacje


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Sariensis napisał:

Dzisiaj żona posłała mnie po chleb, ... , wróciłem z kolejnym rowerem ... , tym razem dla niej ;) , chyba mam szajbike :).

Czyżbyś buchnął rower spod spożywczaka? 🤔😉

Ładny trekking, w sam raz na rodzinne wycieczki z córeczką 😊.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, tanova napisał:

Czyżbyś buchnął rower spod spożywczaka? 🤔😉

Ładny trekking, w sam raz na rodzinne wycieczki z córeczką 😊.

Nie buchnął, to jest model 2020, proponowałem żonie dwa modele wyżej, ale nie było białych a w zestawie z przyczepką będzie idealny. Jest jeszcze wiklinowy stylowy koszyk na przednią kierownicę, taki podręczny, zakupowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sariensis napisał:

Dzisiaj żona posłała mnie po chleb, ... , wróciłem z kolejnym rowerem ... , tym razem dla niej ;) , chyba mam szajbike :) .

Strach pomyśleć z czym wrócisz wysłany np do supermarketu po pieluchy dla Tynki😁

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wojgoc napisał:

Strach pomyśleć z czym wrócisz wysłany np do supermarketu po pieluchy dla Tynki😁

Właśnie zapomniałem kupić pieluch :) , ale rower tez jej się podoba ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cyniczny napisał:

Moja żona twierdzi, że rower bez takiego koszyka to nie rower - nie jest w stanie spełniać podstawowych funkcji😀

dla taki rower, to nie rower, ale sama sobie wybrała, bo biały i różowymi wstawkami, więc o gustach się nie dyskutuje, ważniejsze, że rodzinnie będziemy mogli sobie pojeździć z dzieckiem po lasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, tanova napisał:

A no to dobrze, bo się zastanawiałam, czy przypadkiem nie kupiłeś jej roweru z koszykiem, żeby sama sobie po ten chleb jeździła 😉

hmm, plan jest bardziej sprytny ... przyczepka fajnie pasuje do żony roweru ;) 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Sariensis napisał:

hmm, plan jest bardziej sprytny ... przyczepka fajnie pasuje do żony roweru ;) 

Nie wiem jaką kondycję ma Twoja żona i jak doświadczoną jest rowerzystką, ale generalnie to jazda z przyczepką wymaga więcej wprawy i wysiłku na podjazdach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tanova napisał:

Nie wiem jaką kondycję ma Twoja żona i jak doświadczoną jest rowerzystką, ale generalnie to jazda z przyczepką wymaga więcej wprawy i wysiłku na podjazdach.

Wiem, dlatego ma nowy rower, w dodatku u nas podjazdów nie brakuje ;) , rower+przyczepka to już jest prawie 30 kg extra, dziecko im starsze tym jeszcze ciężej, ale ja żonie roweru nie wybierałem, jestem kryty :) . @wojgoc moja przyczepka jest bezpieczna, jeździmy w trójkę, Tynka w przyczepce jest przeze mnie asekurowana,robię rocznie kilkanaście tysięcy rownież po szosach i wiem, że polscy kierowcy to d...e bez wyobraźni i 1,5 metra odstępu od rowerzysty mają w d....pie, dlatego też przyczepka jest wąska, jednoosobowa.

image.jpeg.373e23a48f96899f86f4d5a3f1929947.jpeg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sorry za Offtop...

Do sprzedania, doskonale znany na forum rower Fitness damski Liv Thrive CoMax Disc 2017.

2.thumb.JPG.56e2899bb1aaffabc9b9bcc18e68ea44.JPG

Szczegóły w ogłoszeniu:

https://www.olx.pl/oferta/liv-thrive-comax-disc-2017-rower-fitnessowy-CID767-IDDXa16.html

Pani Właścicielce zamówiłem nowy sprzęt - rasową szosę... już do niej powoli zmierza :)...

Wybór był karkołomny, ale się udało :D Niebawem pewnie się pojawi na forum.

Gdyby ktoś był zainteresowany kupnem, to piszcie na priv, bądź dzwońcie.

marboru

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Wyjątkowo drażniące są te Twoje relacje dla mnie. Jeżdżę na rowerze cały czas i dupa! Ani jednej wapiennej skałeczki, malusieńkiego ostańca, nawet głazu. NIC.

Swoją drogą cały Rów Krzeszowicki z Garbem Tenczynka to niezwykle ciekawy i skomplikowany geologicznie rejon i można tam zrobić wiele celowanych wycieczek.

Pozdrowienia serdeczne

Edytowane przez Mitek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miały być w weekend narty na Słowacji, ba miały być narty w Val di Sole cały tydzień, ale z pczywistych względów wyszedł niezawodny, bezapelacyjnie najbezpieczniejszy wielce O.K. rower :) . Polecam na te trudne chwile, wirus nie mógł mnie dogonić, zreszta wiatr go solidnie przewiał ;) .

A7885A7D-F066-420A-8B1E-F5E6DAB1AEC7.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...