Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rowerowe eskapady - relacje


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, tanova napisał:

Ja mam tak samo, a na dodatek jeszcze bardzo różne godziny pracy - raz w tygodniu kończę ok. 20.00, a że połowa trasy to teren niezabudowany i nieoświetlony, to jesienią i zimą, pomimo ścieżki rowerowej - wieczorem nie jeżdżę. Na szczęście częściowo pracuję z domu, w dowolnych godzinach, więc czasem można wyskoczyć na rower w ciągu dnia.

Cześć

No to my mamy teraz tak, że jedziemy do pracy w nocy i wracamy w nocy. Idzie się przyzwyczaić jak to mówią. A jak dzień się wita! Człowiek od razu wie dlaczego swego czasu czczono Słońce. :)
Pozdrowienia serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cyniczny napisał:

U mnie nie ma tak lekko, bo samochodem dojeżdżam do pracy minimum o 30 minut szybciej niż rowerem: samochód - 40 min (czasem szybciej), rower -70 min.

Z powrotem trochę mniej zysku, ale te 20 min jest praktycznie zawsze. a czasem też 30. Stąd czasem ogarnia mnie leń i jadę samochodem. Zresztą lubię jak mnie głód rowerowy dopadnie po 3-4 dniach nie jeżdżenia i z pełną przyjemnością sobie pedałuję nawet po tak utartej trasie jak droga do/z pracy - ot choćby dzisiaj:-)

Cześć

No tego się nie przeskoczy niestety, ale i tak jesteś twardy zawodnik. Na pocieszenie powiem Ci, że brat żony swego czasu mieszkając w Białołęce pracował w Grójcu. I choć rowerzystą jest znakomitym nie miał wyboru niestety.

Pozdrowienia serdeczne

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mitek napisał:

Na pocieszenie powiem Ci, że brat żony swego czasu mieszkając w Białołęce pracował w Grójcu. I choć rowerzystą jest znakomitym nie miał wyboru niestety.

Ano są odległości gdzie rower niestety przestaje mieć sens. Ewentualnie w połączeniu z jakimś środkiem komunikacji zbiorowej, ale to bardziej z pociągiem niż autobusem zwłaszcza typu PKS, gdzie o zabraniu sprzętu z reguły można pomarzyć 😞

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mitek napisał:

No to my mamy teraz tak, że jedziemy do pracy w nocy i wracamy w nocy. Idzie się przyzwyczaić jak to mówią.

Nie lubię w nocy, zwłaszcza sama, nie czuję się tak do końca bezpiecznie. Nie lubię też kierowców oślepiających długimi światłami, rzadko którzy zmieniają na światła mijania, jak widzą rower na ścieżce obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, cyniczny napisał:

Ano są odległości gdzie rower niestety przestaje mieć sens. Ewentualnie w połączeniu z jakimś środkiem komunikacji zbiorowej, ale to bardziej z pociągiem niż autobusem zwłaszcza typu PKS, gdzie o zabraniu sprzętu z reguły można pomarzyć 😞

U nas można zabrać rower do podmiejskich linii autobusowych, jeśli jest miejsce. Chyba nawet bezpłatnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tanova napisał:

Nie lubię w nocy, zwłaszcza sama, nie czuję się tak do końca bezpiecznie. Nie lubię też kierowców oślepiających długimi światłami, rzadko którzy zmieniają na światła mijania, jak widzą rower na ścieżce obok.

Cześć

Dzisiaj mieliśmy komplet, czyli po nocy i w deszczu. Znaczy Ewka bo ja musiałem wracać wcześniej to tylko  w deszczu za to konkretnym. Powiem szczerze - jechał się super - ale jak zjeżdżałem Agrykolą to czułem się tak jakbym przejeżdżał przez wodospad. :)

Pozdrowienia serdeczne

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sariensis napisał:

Merida podsuwa pomysł na szybki transport rowerów ;) , ciekawe czy Nowy team tak będzie jeździł na pro tourach :) .

 

Drużyna Bahrain - Merida zmienia nazwę na Bahrain - McLaren. Rowery dalej będzie dostarczała tam Merida. Stąd więc połączenie szybkiego auta i roweru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, WojtekM napisał:

Drużyna Bahrain - Merida zmienia nazwę na Bahrain - McLaren. Rowery dalej będzie dostarczała tam Merida. Stąd więc połączenie szybkiego auta i roweru.

... a może dlatego, że McLarenowi średnio idzie w F1 ;) ? Swoją drogą kozackie te nowe Meridy Teamowi, bardzo ładne malowanie pod McLarena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Sariensis napisał:

a może dlatego, że McLarenowi średnio idzie w F1 ;) ? Swoją drogą kozackie te nowe Meridy Teamowi, bardzo ładne malowanie pod McLarena.

Nie oglądałem jeszcze oficjalnego malowania rowerów Merida dla drużyny Bahrain-McLaren na sezon 2020. To zdjęcie może być tylko takie marketingowe, żeby ładnie z autem wyglądało (bo przecież te auta nie będą jeździły jako auta teamowe na wyścigach, nie nadają się do tego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, WojtekM napisał:

Nie oglądałem jeszcze oficjalnego malowania rowerów Merida dla drużyny Bahrain-McLaren na sezon 2020. To zdjęcie może być tylko takie marketingowe, żeby ładnie z autem wyglądało (bo przecież te auta nie będą jeździły jako auta teamowe na wyścigach, nie nadają się do tego).

To zdjęcie jest jednym z wielu z oficjalnej prezentacji. Rower istne cacko.

image.thumb.png.c69476ce57c1005f7e49dcfb918502d3.pngimage.thumb.png.2afd770417cf1efee7a210dc8d547e16.png

image.thumb.png.29117949a32bc2923593ac62fd86f06a.png

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Dzisiaj dla odmiany pojeździłem sobie wyłącznie dla przyjemności a nie dlatego, żeby dokądś dojechać. Cieszy rekord na ulubionej trasie - tzw. fioletowy MTB - trochę pomógł jakiś kolega, którego dogoniłem mnie więcej w 2/3 bo to zawsze mobilizacja z porządnie jechał. Tylko strasznie dużo ludzi spacerujących. Nic do nich nie mam, ale ścieżek w tym rejonie Mazowieckiego Parku, są dziesiątki kilometrów a niektórzy - zwłaszcza jeden miły Pan z dwoma psami, który zawsze grzecznie mówił Dzień Dobry jak go pozdrawiałem wymijając - jakby sobie upatrzyli jeden z dwóch szlaków rowerowych.

Martwi mnie, że nie widzę jak na razie możliwości oddania roweru do serwisu a by się przydało...

Pozdrwienia serdeczne

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tanova napisał:

Ostatni dzień kalendarzowej jesieni, pożegnany w Puszczy Wkrzańskiej i nad jeziorem Piaski

Kocham narty, ale jak widzę te jeziora, to krew  mi się gotuje.....Zaczyna się odwieczny, wewnętrzny dylemat :) - co lepsze, czy mieć godzinę drogi na narty, a 6 na pojezierza, czy na odwrót 😉

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tanova napisał:

Ostatni dzień kalendarzowej jesieni, pożegnany w Puszczy Wkrzańskiej i nad jeziorem Piaski:

My pod górami też mamy trochę wody, ostatni dzień grudniowego lata zamiast moknąć w deszczu na Chopoku zdecydowaliśmy na rowery w słońcu - kierunek Pszczyna.

Jezioro Goczałkowice

IMG_20191221_105426.thumb.jpg.ea2b3fbd054620c70e89aac6296ef1c1.jpg

IMG_20191221_105456.thumb.jpg.3b80921937e3b363250093ff7f5f76f7.jpg

IMG_20191221_111850.thumb.jpg.e2e46eab6c0d4162ad017f73dc569266.jpg

Na rynku w Pszczynie akcent zimowy - czynne lodowisko

IMG_20191221_111949.thumb.jpg.e289d775dca92c811000935753b5ebe8.jpg

Elegantki na rowerach

IMG_20191221_112230.thumb.jpg.923c3eb71ddadd8fce25459650e83111.jpg

Na rynku w Pszczynie polecamy kawiarnię u Śmieszka dobra kawa i desery bez dodatku cukru.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Greg napisał:

Kocham narty, ale jak widzę te jeziora, to krew  mi się gotuje.....Zaczyna się odwieczny, wewnętrzny dylemat :) - co lepsze, czy mieć godzinę drogi na narty, a 6 na pojezierza, czy na odwrót 😉

@Greg, @San28 - rzeczywiście tak chyba jest i działa w obie strony. Pięknie i dobrze nam się tu mieszka i aktywnie wypoczywa, tylko gór i nart ... jednak brak i ciągle niedosyt wiosną, że już po wszystkim i kolejny sezon zimowy mija na pół gwizdka.

@surfing - słuszna decyzja dzisiaj. Ostatnie zdjęcie - elegantek - rewelacja! 👍😀

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...