Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

hahaha ale jaja


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

AD2. odnośnie mieszkańców j.w.

ale fulosz chopie.

Pozdrowienia od posiadacza BMW, urodzonego w Bytomiu i wychowanego w Katowicach Warszawiaka. I nie mysl przypadkiem, ze mnie obraziłeś

1. nie martw sie o ridera z filmiku - jeżdzenie na nartach to jego zawód a sam filim to swietnie przygotowana, dyskretna reklama jego i przez to jego sponsorów (nazw nie wymienie zeby nie podpasc kierownictwu forum)

2. "Bezmuzgowie" powiadasz? to chyba przez "ó"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... "Bezmuzgowie" powiadasz? to chyba przez "ó"

Miałem się nie odzywać ale!

Dobra macie rację! sory... dla wszystkich posiadaczy BMW ale to tak skojarzyło mi się z ostatnią aferą!

co do umiejętności gościa PEŁNY SZACUN ale... ciekawie co powiecie jak młodzi ludzie wzorując się na tym filmiku zaczną tak jeździć między wami!

PS. dzięki za ORTa zawsze byłem dobry z ortografii :biggrin:

PS2. aferą... oferom --> "polska język ciężka język"

Edytowane przez Gość
PS2 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Miałem się nie odzywać ale!

Dobra macie rację! sory... dla wszystkich posiadaczy BMW ale to tak skojarzyło mi się z ostatnią aferom!

co do umiejętności gościa PEŁNY SZACUN ale... ciekawie co powiecie jak młodzi ludzie wzorując się na tym filmiku zaczną tak jeździć między wami!

PS. dzięki za ORTa zawsze byłem dobry z ortografii :biggrin:

Dlaczego uważasz młodych ludzi za kretynów. Statystycznie najbardziej niebezpieczni na stoku sa meżczyźni w wieku pomiedzy 30 a 40 lat.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje obejrzec dos stary juz film:

w wykonaniu tego narciarza.

Candide nie jest tak medialny jak najbardziej znani obecnie freeskierzy, ale umiejetnosciami im nie ustępuje, a wręcz przewyższa.

Gość to absolutny top, a do tego jest to jego bodajże 2 sezon po ciężkiej kontuzji. Jak widać nie zmniejszyło to jego pewności siebie.

Film to oczywista ustawka, chyba nikt nie uwierzył, że jest to spontanicznie kręcony przejazd.

Niemniej jednak, życze każdemu takiego wyczucia nart, śniegu, a przede wszystkim takiego przejazdu jak on zrobił:)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem filmik i ogólnie nie rozumiem takich emocjonalnych komentarzy. Umiejętności rzeczywiście ma świetne (tylko pogratulować!). Co do bezpieczeństwa, to powinien wiedzieć, że na trasach poruszają się osoby o różnym stopniu zaawansowania, i, jeżeli ktoś zobaczy nad sobą narciarza, może zareagować różnie-np. wjeżdżając w innego narciarza. Całe szczęście, że nie było wiele narciarzy na stoku!

Ale rozwodzić się na całe strony nad tym nie ma sensu-tak jak ma SB w sygnaturze -wariat, to też nasz bliźni. Nigdzie nie jest napisane, że ludzie są mądrzy.

Pozdrawiam

Marcin

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Wszyscy wiemy, że ten film był reżyserowany.
  2. Widziałem wiele filmów, na których goście jeździli równie dobrze, a pewnie i lepiej nie sugerując, że ryzykują zdrowiem i życiem przygodnych ludzi. ONI ryzykowali tylko swoim! I to było oczywiste.
  3. Wydaje mi się, że mam poczucie humoru, wiele moich postów to żarty, bardzo często z siebie, ale całkowicie tracę poczucie humoru gdy chodzi o bezpieczeństwo na nartach.
  4. Dla mnie ten film jest oczywistą zachętą dla kretynów, chcących nakręcić podobne sceny, ale już bez reżyserii i z ludźmi nie wiedzącymi, że grozi im dosłownie śmiertelne niebezpieczeństwo.
  5. Autor tego filmu oczywiście o tym wie, ale ma to w d.... bo woli poklask gawiedzi...
  6. I dlatego ten film zupełnie mnie nie śmieszy...

Tadek

Edytowane przez Tadeusz T
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszyć to filmik mnie nie śmieszy. Na początku faktycznie pomyślałem o gościu jako o nieodpowiedzialnym idiocie z fantastycznymi umiejętnościami, który ma w d... wszystko i wszystkich oby tylko dobrze się pobawić i popisać. Ale w trakcie oglądania, z każdym momentem zacząłem się utwierdzać, że to świetnie zaplanowana, wyreżyserowana i nagrana ustawka. Naśladować takich zachowań w normalnych, niereżyserowanych sytuacjach raczej nikt nie będzie, a dużo większe zagrożenie na stokach nie powodują tacy goście, a zupełnie inni, zwyczajni, codzienni.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naśladować takich zachowań w normalnych, niereżyserowanych sytuacjach raczej nikt nie będzie, a dużo większe zagrożenie na stokach nie powodują tacy goście, a zupełnie inni, zwyczajni, codzienni.

Wiesz... przejazd miedzy ludzmi na talezyku (inny fimik tego gościa) już widziałem własnoocznie, i to w I. W dodatku na sposób niebezpiecznie pokraczny. Delikwent na swoje szczescie przejechał poza zasiegiem mojego kijka. Raczej nie będę twierdził, że było to sprowokowane filmikiem, ale po co dawać gotową pożywkę dla idiotów na stoku. Normalny zauważy ustawkę i pefekcyjną jazdę,a dureń spróbuje na ogólnej trasie.

pozdrawiamM

Edytowane przez mig12345
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Wiesz... przejazd miedzy ludzmi na talezyku (inny fimik tego gościa) już widziałem własnoocznie, i to w I. W dodatku na sposób niebezpiecznie pokraczny. Delikwent na swoje szczescie przejechał poza zasiegiem mojego kijka. Raczej nie będę twierdził, że było to sprowokowane filmikiem, ale po co dawać gotową pożywkę dla idiotów na stoku. Normalny zauważy ustawkę i pefekcyjną jazdę,a dureń spróbuje na ogólnej trasie.

pozdrawiamM

Michał, dureń będzie durniem zawsze i wpadnie na durny pomysł z filmem czy bez niego. Ten film jest adresowany do narciarzy, którzy potrafią docenić kunszt, jednocześnie - dla mnie ale myślę, że nie tylko - jest zaprzeczeniem zachęcania do takich wyczynów. Ma raczej od nich odwodzić - tak ja czytam jego przewrotność.

Po drugie drodzy wzburzeni koledzy dla, których to zachęta do podobnych działań. Po obejrzeniu TV czy pobycie w kinie nikt normalny nie zaczyna latać z giwerą czy miotaczem płomieni po mieście więc dlaczego uważacie, że taki wpływ będzie miał na narciarzy... Wiem dlaczego ale to już zostawię dla siebie...

Pozdrowienia

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Michał, dureń będzie durniem zawsze i wpadnie na durny pomysł z filmem czy bez niego. Ten film jest adresowany do narciarzy, którzy potrafią docenić kunszt, jednocześnie - dla mnie ale myślę, że nie tylko - jest zaprzeczeniem zachęcania do takich wyczynów. Ma raczej od nich odwodzić - tak ja czytam jego przewrotność.

Po drugie drodzy wzburzeni koledzy dla, których to zachęta do podobnych działań. Po obejrzeniu TV czy pobycie w kinie nikt normalny nie zaczyna latać z giwerą czy miotaczem płomieni po mieście więc dlaczego uważacie, że taki wpływ będzie miał na narciarzy... Wiem dlaczego ale to już zostawię dla siebie...

Pozdrowienia

Mitku, nie jest ważne do kogo jest adresowany- jest ogólnie dostępny i bez uwag o sposobie odbioru. A odbiorcy jacy są też wiadomo. Odbiór przez osoby fachowe zupełnie nie jest miarodajny dla ogółu, a ogółu na stoku tym bardziej.

Z giwerą nikt nie lata - zapewne dlatego że to jeszcze mało dostepne urządzenie, ale z racami noworocznymi strzelanymi w tłum - to juz nieraz było.... :wink:

Jak wiesz, staram sie zachowywać wiarę w rozsądek i umiejętność myslenia innych, ale wszystko coraz czesciej wskazuje że to nadmiar optymizmu.

PozdrawiamM

ps. filmik jako filmik- rewelacja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

............

[*]Dla mnie ten film jest oczywistą zachętą dla kretynów, chcących nakręcić podobne sceny, ale już bez reżyserii i z ludźmi nie wiedzącymi, że grozi im dosłownie śmiertelne niebezpieczeństwo.

..........................

[*]I dlatego ten film zupełnie mnie nie śmieszy...

Mam wrażenie Tadziu, że trochę demonizujesz siłę sprawczą tego filmu:wink:

Przykładem tego może być ostatni wypadek gdzie motocyklista wjechał na nartostradę i dosłownie połamał narciarza.

Nigdzie wcześniej nie widziałem tego typu filmu.

Można również odwrócić sytuację. Może ten filmik podziała tak: "Eeeee nie będę tego robił bo taką scenkę już nakręcono".

PS: Nie mów mi Tadek, że moment "wskoczenia" na koniec do tej gondolki nie wywołał u ciebie uśmiechu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...